Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van megoldás arra, hogy éjjel...

Van megoldás arra, hogy éjjel a férjem is felébredjen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje cumisüvegből etetjük a fiunkat. Főleg azért, mert nekem nincs elég tejem, illetve már nagyon fájdalmas is volt a harapdálása miatt. Megbeszéltük a férjemmel, hogy egyik nap ő, a másik nap én kelek fel éjjel megetetni őt. Ez úgy 4 alkalmat jelent éjjelente. Ez addig működött jól, míg el nem értünk a 2. naphoz, mikor is a férjem nem kelt fel a sírásra. Ez annak tudható be, hogy nagyon mélyen alszik. Ilyenkor még felrázni is alig tudom, mert semmire nem ébred fel. Felőle akár a 3. világháború is kitörhetne éjjel, arra se ébredne fel. Van erre valami megoldás, hogy ő is felébredjen a sírásra? Vagy kénytelen leszek továbbra is én felkelni éjjelente? Ő van vele itthon napközben, én dolgozok, mert az én fizetésem jelentősen több volt, így így döntöttünk. Ezért is lenne fontos, hogy normálisan tudjak aludni éjjel.

2021. ápr. 10. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
73%

28 azért nem szidják a dolgozó anyukát, mert ő teljesen MAGÁTÓL gondolta úgy, hogy felezik az éjszakázást, azaz munka mellett ő az éjszakák felét is vállalta magától!


Benne van a kérdésben!


“Megbeszéltük a férjemmel, hogy egyik nap ő, a másik nap én kelek fel éjjel megetetni őt.”


Ilyet egy pasi sem tesz magától a gyerekéért, ők azt várják el, hogy az otthon lévő személy vigye a teljes éjszakát is! Aztán ha nèha(tehát nem az alkalmat felét!) kelni kell, rinyálnak, hogy anyuka otthon van, mégis néha nem kel fel! Most apuka van otthon, és a jófej felesége munka mellett vinnè az éjszakák FELÉT, de apuka felezni sem akar, annak ellenére, hogy otthon van az egész éjszakázást a dolgozó feleségére hagyja, mert mélyen alszik és ha kelni kell akkor kómás..


Ennyit a fene nagy nőellenességedről, amit mi elvárunk, azt mi egy szó nélkül nyújtjuk is, de nektek ez se elég jó!


Egyébként szerintem az éjszakai felezés 1/3-2/3ad arányban kellene elosztani, dolgozó fél minden harmadik nap éjszakázzon csak.

2021. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
29%

"Ilyet egy pasi sem tesz magától a gyerekéért,"


Cáfolom. Az én férjem ilyen 🥰

2021. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
37%
31es hogy is szokták ezen az oldalon mondani? Az ő gyereke is, kötelessége, felesben csinálni a dolgokat. Az hogy dolgozik nem kifogás, munka után bőven át tudja venni a gyereket apukától aki egész nap a gyerekkel, van, anyuka meg csak dolgozik, simán kelhet éjszaka hozzá.
2021. ápr. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
42%
Mi az, hogy simán kelhet éjszaka hozzá? Nem mindenki betanított gyári munkás, nem mindenki dolgozhat ész nélkül. Apuka mereszti otthon a seygét, neki kell kelni.
2021. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
28%
Na mi volt, kérdező?
2021. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
68%
33as neked mi bajod? Pont ezt írtam én is, a dolgozó ember(nő) magától ajánlja fel a felezést éjszakára, ez rohadt korrekt! Pasitól ilyet nem nagyon olvasni! Nem tudsz szöveget értelmezni, vagy mi? Ugyanarról beszéltünk, ha nő, akkor senki se dicséri meg, hogy de rendes vagy, hogy a felét munka mellett viszed éjszaka, inkább leszólják, hogy hagyja aludni az otthon gyerekező párját minden este, mert szegéééény nehezen ébred.
2021. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
Semmi jó nem volt. Dél környékén értem haza, és egy zombi fogadott a férjem testében. Elmondta hogy nem aludt 1 percet sem éjjel, mert félt hogy nem ébred fel. Már alig járt, utána kapásból le is feküdt aludni. Utána egész nap hidegrázásai voltak, nagyon szarul volt. Nem is tudott elmenni este dolgozni emiatt. Már jól van, csak még el van csúszva az alvással. Bocsánatot kértem tőle, és megfogadtam neki hogy innen a GYK-ról senkire nem fogok ezentúl hallgatni.
2021. ápr. 13. 22:42
 38/64 anonim ***** válasza:
46%

Akkor találja ki a férjed maga, hogy hogy tudna felkelni a gyereksírásra. Én nem hiszem el, hogy ennyi ösztön nincs benne, ha akarja.

Hipnoterápia? Pszichológus? Alvás szakértő? Szerintem ez nem normális.

2021. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de nem érzem indokoltnak a bocsánatkérést. Ahogy előttem is írták, erre neki kéne megoldást találni, és a megoldás nem az, hogy nem alszik egy percet sem. Ha téged (ne adj'isten) ér valami baleset és kórházba kerülsz 1-2 hétre, akkor azt hogy oldja meg?? Beviszi melléd a gyereket, és te kelsz hozzá még az intenzíven is?


A másik, hogy aki alapvetően minden éjjel normálisan kialussza magát (márpedig igen, hisz te írtad, hogy semmire nem kel fel), az EGY darab ébren töltött éjszakától nem fog majd'összeesni már délben, nem lesznek hidegrázásai, meg nem lesz olyan szarul, hogy ne tudjon ESTE elmenni dolgozni, miután lefeküdt aludni ~délben. Tehát vagy valóban orvosi eset a férjed, és akkor utána kéne menni ennek, vagy rátett egy lapáttal, hogy a jövőben is te vidd az éjszakákat. Ezt a részét már rád bízom, mivel én nem ismerem őt.

2021. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
69%
És miért van még mindig elcsúszva az alvással? Azóta eltelt 3 nap, és aznap még dolgozni sem ment ezek szerint. Hogy nem tudta magát utolérni az aznapi délutáni alvása plusz KETTŐ éjszaka alatt, ha állítólag az armageddonra sem ébred fel?
2021. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!