Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van megoldás arra, hogy éjjel...

Van megoldás arra, hogy éjjel a férjem is felébredjen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje cumisüvegből etetjük a fiunkat. Főleg azért, mert nekem nincs elég tejem, illetve már nagyon fájdalmas is volt a harapdálása miatt. Megbeszéltük a férjemmel, hogy egyik nap ő, a másik nap én kelek fel éjjel megetetni őt. Ez úgy 4 alkalmat jelent éjjelente. Ez addig működött jól, míg el nem értünk a 2. naphoz, mikor is a férjem nem kelt fel a sírásra. Ez annak tudható be, hogy nagyon mélyen alszik. Ilyenkor még felrázni is alig tudom, mert semmire nem ébred fel. Felőle akár a 3. világháború is kitörhetne éjjel, arra se ébredne fel. Van erre valami megoldás, hogy ő is felébredjen a sírásra? Vagy kénytelen leszek továbbra is én felkelni éjjelente? Ő van vele itthon napközben, én dolgozok, mert az én fizetésem jelentősen több volt, így így döntöttünk. Ezért is lenne fontos, hogy normálisan tudjak aludni éjjel.

2021. ápr. 10. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:

#60: Részben. Vettünk egy olyan okosórát, ami figyeli az alvását és elvileg akkor kelti fel, amikor a legkevésbé alszik mélyen. Kipróbáltam először én, jól működik, jobb azzal felkelni mint ébresztőórával. Viszont nála nem működött, nem kelt fel rá. Elment utána a háziorvosunkhoz, aki beutalta alvásvizsgálatra. Két éjjel volt bent, az elsőt rendesen végig aludta. Nem volt semmi baj vele, a légzése, szívverése, mindene jó neki alvás közben. A második éjjel megpróbálták felkelteni. Először nem sikerült senkinek aki bent volt, aludt tovább. Utána később is megpróbálkoztak vele, egy valakinek sikerült felráznia. Az vizsgálat eredménye az lett, hogy túl mélyen alszik, valamiért az agya elzárja a külső hatásokat tőle alvás közben. Megadtak a Richter Gedeon-nál egy elérhetőséget hogy ott kellene érdeklődnünk, mert ott mostanában indultak olyan gyógyszerkísérletek, ami segíthet neki is. De ebbe nem mentünk bele. Szóval nem változott semmi. A részmegoldás onnan jött, hogy valami csoda folytán megjavult a fiunk, most már csak 1-2 alkalommal kel felkelni hozzá megetetni. Ennyit meg már megtudok tenni. Főleg, hogy az első felkelése a lefektetés után szokott lenni 1-1,5 órával, és akkor még a férjem nincs itthon. Most hogy nincsenek korlátozások általában 10-11 fele szokott hazaérni.

Az #57 által említett kettős mérce alapján májusban kiírtam egy kérdést, ami nagyon hasonló volt ehhez csak felcseréltem a szerepeket meg egy kicsit változtattam a történeten (a válaszokat nem befolyásolja). Érdekes volt olvasni a válaszokat. 10-ből 8-an az én (mint otthon maradó) oldalamra álltak, a férjem meg ismét az utolsó szemétláda lett, mert munka után nem képes felkelni éjjel a gyereket is megetetni. Innen már tudtam, hogy ő mindegy hogy mit csinál, amíg 1 valamit is nekem kell csinálnom, addig ő le lesz cseszve itt az oldalon.

2021. aug. 22. 10:08
 62/64 anonim ***** válasza:
91%

Igen, imádják itt kiélni más férjén a frusztrációjukat, miközben amúgy nekik otthon minden rendben, a férjük igazi mintaapa, szóval érdekes, hogy akkor miért van bennük ennyi indulat.


Én egyszer trollkodásból kiírtam, hogy alap, hogy a férjem egy átdolgozott nap után felkel minden éjjel a hármasikreinkhez, és cumisüvegből itatja őket anyatejjel, amíg én alszom, ha nem így tenne már nem lenne a férjem. Fel lettem pontozva 100%-ra, aztán kaptam még pár mentegetőző választ hogy az ő férjük is ezt csinálná, csak az ő babájuk nem fogadja el a cumisüveget. xD


Nem véletlenül nem járok már ebbe a kategóriába fél éve.

2021. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
90%

Való igaz, ez a kategória tele van megkeseredett, lenyomorodott nőkkel csakúgy, mint a többi kategória.


Észrevettem, hogy tökmindegy milyen hülyeséget mondasz, az a lényeg, hogy a kérdezőnek mindig ellent kell mondani. Ha fordítva teszed fel a kérdést, akkor meg annak mondanak ellent.


A kedvencem, amikor két leírt sorból megállapítják, hogy nem fog sokáig tartani a házasság és inkább már most váljunk el.

Hát persze, majd bárki is elvál ilyen megnyomorodott csipszar véleménye miatt.

2021. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Igen, mindenre a válást javasolják.
2021. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!