Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor és hogy jutottunk...

Mikor és hogy jutottunk idáig, hogy nők így vélekednek a gyermekvállalásról? De jó, hogy nincs, mert:

Figyelt kérdés

"sokat vagyunk együtt, ugyanúgy járok edzeni sportolni, a nyaralas az tényleg nyaralás és nem ment tönkre a testem 27-28 evesen... ha elakarunk utazni megtehetjük bárhol barmikor, új hobbikat tanulhatok és a munkámban is előrébb vagyok"


"Rendezgetjük a házat és nem kell bababiztossá sem tenni elmehetunk megnezni egy filmet ami ejfelkor vagy később végződik. Stb"


2021. aug. 15. 10:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
93%

És akkor az ilyen sötét, gusztustalan, rosszindulatú, besavanyodott némber osztja az észt, aki szerint a tények azok dísznek vannak, őt nem érdekli, mert neki akkor is igaza van, igaz hogy ezt SEMMIVEL nem tudja alátámasztani a hisztijén kívül és ugyan érvelni sem tud, de legalább trágárkodni és személyeskedni igen. Undorító és az ilyen sötét ösztönlény potyogtatja a kölköket, akiknek aztán ugyanezt a tróger, primkó stílust adja tovább meg azt, hogy nem baj, hogy nincs igazad és a tények rád cáfolnak, akkor is nyomasd a hülyeséget, mert talán egyszer igazzá válik.


Tudod az a különbség, hogy más képes volt normális hangnemben írni, alá is tudta támasztani tényekkel és érvekkel az igazát és nem süllyedt a te proli szintedre, nem anyázott, nem p*icsázott és nem nyomingerezett. Büszke lehetsz magadra, ez a TE szegénységi bizonyítványod, rég láttam ekkora idegroncs b*unkó embert, mint te.

Minden sorodból süt a rosszindulat és a gonoszság. Látom nagyon fáj neked az élet és nagyon beletiport a kis lelkivilágodba, hogy egy házaspár pont annyira minősül családnak, mint a gyerekesek. :)

2021. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 91, éppen én is az alaptörvényt akartam már felcsapni, de menetközben rájöttem, hogy felesleges, ilyen végtelenül sötét és buta embernek hiába másolsz ide bármit, azzal a két agysejtjével, amivel a sors megáldotta, úgysem fogná fel. Pláne, hogy le is írta, hogy őt aztán semmilyen tény és érv nem érdekli, mert ő eldöntötte, hogy csak kölökkel lehetsz család és vége. Most az ilyennel mit kezdesz? Semmit, ha neki jó sötétségben és tudatlanságban élni, hát egészségére, ez az ő szégyene, nem másé.🤷🏻‍♀️
2021. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, azért jót röhögtem a vergődésén a végén mikor érvek hiányában csak a trágárkodás maradt:)
2021. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
93%
És most tényleg azt hiszed 90-es, hogy te bárkitől is egyetlen egy fokkal is különb vagy ezzel a hányinger, kritikán aluli stílussal, mikor nekiállsz itt anyázni?! A gyerekeidnek is azt tanítod, hogy p*icsázzák le azt, aki rájuk cáfol meg anyázzanak kedvükre? Bravó. Hevesebb természetű ember élőben ezért simán pofán is verne, főleg ha olyannak mondod, akinek mondjuk nem rég hunyt el az édesanyja, mint pl férjemnek. Nem támogatom egyáltalán a verekedést, de mindennek van egy határa. Bár a fajtádnak úgyis csak a monitor mögül nagy a pofája, élőben meg fülét-farkát behúzza. Szégyellhetnéd magad és én is szégyellem, hogy ilyen "nőtársaim" vannak és ilyenekkel kell egy levegőt szívnom.
2021. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
18%
Örülnél, ha a férjed beverné a pofamat? Most akkor ki a primkó? Egyébként a szarakodást a ti táborozok kezdte azzal, hogy sokat elmond xy-ról, ha neki az “kell” a boldogsághoz, hogy gyereket neveljen/szánalmasnak állítjátok be azt, ha valaki akar (gyerekkel) családot, erre ment a normális reakció, a beszólogatásra meg a beszólogatás. Érdekes, ha más kapcsán van linkelve az alaptörvény, akkor az irreleváns meg lényegtelen.
2021. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
100%

Látom sok egyéb dolog mellett a szövegértés sem az erősséged. Egyetlen szóval nem mondtam, hogy a férjem pofán verne és/vagy ennek örülnék, azt mondtam VANNAK olyan emberek, akik erre a szóra ugranak, főleg ha nem rég vesztették el az édesanyjukat, mint pl a férjem. Tanulj meg olvasni a sorok között. Az meg a továbbra is a te szégyened, hogy csak ilyen romákat megszégyenítő, büdös b.unkó stílusban bírsz megnyilvánulni. Empátia 0. Te minden tekintetben egy hatalmas nulla vagy. Értelmes, kulturált ember nem beszél így és főleg nem veri a mellkasát, hogy leszarom kid halt meg. Fúj. Azt hiszed te egy fikarcnyival is értékesebb vagy, csak mert ügyesen felcsináltak? Nem, nem vagy az, erre még az általad emlegetett fogyatékos emberek is képesek, semmi alól nem mentesít, hogy te terhes vagy. Attól még nem leszel sérthetetlen.


Ismét csak azt bizonyítottad, hogy még mindig te vagy a primkó, te aki itt indokolatlanul, érvek nélkül kötekedsz, anyázol, p*icsázol, nyomorékozol és társai. Helyedben a föld alá süllyednék.

Ja és nem, itt is némelyik elborult elméjű gyerekes volt az, aki az egész kötekedést elkezdte, talán olvasd vissza a kommenteket, mielőtt másokra mutogatsz ujjal. Itt minden gyerektelen, de még gyerekes is kulturáltan leírta a véleményét, érveit, amire megjelent a kérdező, aki szerint ezek aránytalan indokok, majd jött egy hozzád hasonló tahó (ha nem te voltál az is), aki közölte, hogy az ilyen, már aki nem akar szülni, az nem normális, mert csak az a normális ha szülsz, ha akarsz, ha nem. Ja meg rigolyás vénasszony, magányos macskásnőnek es társainak leszólt mindenkit, aki nem az ő szent véleményén volt. Úgyhogy nem, TI kezdtétek (ismét) az értelmetlen vitát, mert annak ellenére, hogy elvileg milyen cs.eszett boldogok vagytok a kölkeitekkel együtt, valamiért mégis mindig késztetést éreztek arra, hogy a másik méhében könyékig turkáljatok és minősítsétek azt, aki nem ért veletek egyet.

2021. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, hogy süllyedhet valaki olyan mélységekig, mint ez a szánalmas, megkeseredett, rosszindulatú 95-96-os?? Ilyenkor esküszöm én szégyellem magam helyette.

Te most frankón arra vered magad, hogy a családosok kapnak támogatást?! Atya világ, taps, szóval te most ettől különbnek és többnek érzed magad? Sajnos nem vagy az, te olyan mélyen vagy minden szinten a béka hátsója alatt, hogy ennél aligha lehetnél mélyebben. Ez a nagy érved? Hogy aki szül az kap támogatást? Őszintén kit érdekel? Ettől semmivel nem leszel sem jobb, sem értékesebb. Pláne, hogy közben olyan minősíthetetlen és gyomorforgató stílusban nyilvánulsz meg, amilyet ritkán látni, még itt is. Tanulj inkább egy kis jó modort, mert valami elképesztő mennyire primitív vagy.


Itt te vagy az egyetlen mocsadék, akinek ömlik abból a gusztustalan képéből a szenny, egy mondatot nem tudsz kulturáltan, személyeskedés és trágár jelzők nélkül leírni, én erre nem lennék túl büszke. Komolyan a gyerekvállalást is valami teszthez kéne kötni, akkor nem lenne ennyi ostoba és rosszindulatú ember.

Az meg hűen tükrözi a nem létező értelmi szintedet, hogy te pusztán attól, hogy felcsináltak és szültél egy gyereket, feljebb valónak érzed magad mindenkitől, mert hát te kapsz segélyt. Ügyes vagy, az ugye megvan, hogy a föld már így is nyög alattunk? Azt hiszed x év múlva is a szüljünk agyba-főbe lesz a trend? Nos akkor el vagy tévedve, aki kicsit is tájékozódik a világban az látja, hogy mennyire súlyos a probléma, egyáltalán nem kizárt, hogy a jövőben korlátozások lesznek a gyerekvállalás kapcsán is, nemhogy még nyakra-főre pushingolják, hogy ilyen meg olyan támogatást kapsz, csak szüljéé.

2021. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
85%
Micsoda egy tipikus putris proli ez a 96, azontúl hogy ömlik a szenny és a rosszindulat belőle, még veri is a mellkasát, hogy ő aztán kap a purgyé után segélyt, szóval neki milyen jó világ van. :DD Meg se lepődnék, ha ez ugyanaz a véglény lenne, aki azzal próbált itt érvelni, hogy kell a kölök, mert ha a férje meghal, akkor legyen akit befogjon a saját maga elszórakoztatására, meg aki szerint csak az tudhatja mi a szeretet, törődés és boldogság, aki szül. Fájdalmasan sötét szegény. Annyira frusztrált és annyira bele van keseredve az állítólagos szuper családos életébe, hogy azt még Kínában is érezni. 😅 Akinek kiegyensúlyozott és boldog élete van, az nem egy anonim oldalon fröcsög ilyen undorító módon, meg nem all neki anyázni és indokolatlanul szitkozódik.
2021. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
91%
A család fogalmáról felesleges vitázni. Aki nem fogja fel mert ennyi esze sincs, azon nem lehet segíteni. Egy házaspár is egy család, akár van gyerek akár nincs. Ezen a tényen egy gyerekmániás mama és papaszaurusz se tud változtatni.
2021. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!