Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz lesz így, szorong...

Nagyon nehéz lesz így, szorongásos "betegként" anyának lenni?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongó típus vagyok. Sőt. Pánikbeteg vagyok+agorafóbiás

Eddig minden munkahelyemet ott hagytam, mert képtelen voltam bejárni. Az iskolát is úgy sikerült elvégeznem, hogy átmentem estire, mert kikészítettek az oszt társaim.

Viszont most, hogy anya leszek határozottan felelős leszek a kicsiért és muszáj megregulázznom magam. Ugyan itt a párom, aki rengeteget segít mind lelkileg, mind anyagilag, de ő sem keres annyit, hogy tökéletesen eltartson kettőnket(magával együtt hármonkat).

Nagyon jó lenne egy itthonról végezhető munka. Csak még nem tudom, hogy mi is lenne ez. Leginkább olyan, ahol max online felületen kommunikálok másokkal.

Már attól görcsben van a gyomrom, ha utvára kell mennem. Hivatalos ügyek intézése előtt pedig 3-4x futok hasmenéssel a wc-re.


2021. szept. 11. 18:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta, aki azt írta, nagyon buta.

Ha lusta lennék otthonról sem lennék hajalndó dolgozni, stb.

A párom is szeretné, már próbálkozunk...

Mert mikor? várjak, hogy egyszer tökéletes legyen minden? Már 27 éves vagyok...

Én meg épp munkát keresek. (olyat amit el tudok vállalni)

2021. szept. 11. 18:25
 12/104 A kérdező kommentje:
Amúgy a napi rutin a legnehezebb számomra. Mert mindnehol kipécéznek maguknak, kközösítenek, bántanak. Az ismerős arcokkal való újratalálkozást utálom legjobban, így a séta, szülői, dokihoz mászkálás még nem ugyanaz a kategória.
2021. szept. 11. 18:26
 13/104 anonim ***** válasza:
86%
De arra a kerdesre nem valaszolsz hogy fogod setalni, iskolaba, orvoshoz stb. vinni.
2021. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy pont ilyen melóm van, full home office, levelezni kell az ügyfelekkel, a kollégákkal is csak emailben tartjuk a kapcsolatot, 2 hetente van egy meeting, ami miatt átutazom egész Budapestet. Tök kényelmes dolog, de attól még a gyerekek dolgait intéznem kell.
2021. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 A kérdező kommentje:

14-es, megkérdezhetem, hogy milyen végzettséged van(ha publikus), illetve milyen végzettséggel lenne még esély ismeri melóra?

Nekem sajnos csak érettségim van és egy C1-es angol nyelvvizsgám.

2021. szept. 11. 18:29
 16/104 anonim ***** válasza:
94%

"Amúgy a napi rutin a legnehezebb számomra."

Az megvan, hogy a gyereknek is kell rutin? Mit csinálsz amikor rendszeresen hordod majd a védőnőhöz? Ha valami oké akkor az óvónő is szóvá teszi, vele is folyton találkozni fogsz.

2021. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
22%
Biztos nehéz lesz, de ha odateszitek magatokat, akkor biztosan sikerülni fog (kitudja, lehet, hogy a gyereknevelés pozitívan hat majd a mentális egészségedre)❤️
2021. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 A kérdező kommentje:

Igen, de az más.

Nem tudom elmagyarázni...aki volt hasonló helyzetben az megérti, aki nem, az nem.

Néha adódnak helyzetek, mikor nem szorongok.

2021. szept. 11. 18:32
 19/104 anonim ***** válasza:
94%
Akkor is pont hogy terhesen kéne orvoshoz jarnod. Illetve nem kerulheted el az ismerősöket, ha gyereked lesz. Álom világban élsz.
2021. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
87%

" Mert mindnehol kipécéznek maguknak, kközösítenek, bántanak."


Az ugye tudod, hogy a legtöbb esetben igazából le sem sz@rnak, és ezt csak beképzeled... Jobban mondva ez üldözési mánia. Kezeltetni kéne sürgősen a többi felsorolt problémával együtt.


Már maga a terhesség azzal jár, hogy terhesgondozásra kell menned - ezzel is problémád lesz gondolom, hát még ha kifogsz egy nem túl kedves orvost...


Az meg, hogy ezzel a magatartással milyen példát mutatsz majd egy gyereknek, bele sem merek gondolni. Legalább miatta kezeltesd magad, könyörgöm!

2021. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!