Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért neveli bele a legtöbb...

Miért neveli bele a legtöbb szülő a gyerekébe, hogy a meztelenség bűn? /tisztelet a keveseknek, akik másképp gondolják/

Figyelt kérdés

Nyáron sport tábort tartottunk és voltak olyan tizenévesek (fiúk és lányok is), akik egész idő alatt nem voltak hajlandóak zuhanyozni (6 nap!!!), a másik fele meg bugyi/melltartó illetve alsó nadrágban zuhanyozott. Csak páran mertek levetkőzni.

Én nő vagyok és a lányokat kérdeztem (de a fiú szakasz is ilyen), a válasz általában csak röviden annyi volt, szégyenlik magukat. Teljesen le voltam döbbenve. Hát kérdem én, milyen szülő az ilyen, aki ilyenné neveli a gyerekét? Mert erről vastagon nem a gyerek tehet!



2021. okt. 10. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
85%
40-es még mindig nem tudjuk, hogy miről beszélsz.
2021. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
87%
40 - Miből gondolod, hogy így hívják a kérdezőt?
2021. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rá írt és a kérdező válaszolt. Mondjuk itt a legtöbb pasi női néven is tart fenn accountot, szóval nem vennék mérget arra sem, hogy Nagy Zsuzsa nő.
2021. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Jézusom! Hogyan kell törölni ezt a kérdést? Undorítóak a válaszok. Ám végül is választ kaptam, az ilyen embereknek a gyerekei nem csoda, hogy szorongásokkal fognak küzdeni. Kész, oszoljunk nincs itt mit csámcsogni.
2021. okt. 10. 21:33
 45/69 anonim ***** válasza:
66%

De a szorongás ilyen helyzetben teljesen normális. Ahogy a stressz is normális reakció, ha mondjuk késésben vagy, és ülsz a dugóban.


Akkor baj a szorongás, ha nincs rá ok. Magyarországon 2021-ben az emberek nem szeretik magukat mutogatni.


De azt nem válaszoltad meg, hogy miért lenne ez emberi kapcsolatokban probléma.

2021. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
59%

Ezzel a térítéssel inkább a muszlim országokban próbálkozz Kérdező, ahol csadorban mászkálnak.

Ha az első 5 percben nem vágják el a torkod, akkor már sikeresnek mondhatod magad! Itt meg ne told bele az orrod mások kizárólagos magánügyébe!

2021. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Te levetkőzől?
2021. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
86%
Oszoljunk.. Oké! Jézusozol..., hogy kell törölni a kérdést. Magadnak tudod törölni, hogy ne lásd a válaszokat, de attól ez még itt marad, mindenki más látja. Kivéve, ha a moderátor úgy dönt, hogy törli az egészet. Ez az oldal így működik. Ne utólag ijedj be!
2021. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom, jézusom.... magadnak csináltad, minek kell ekkora idióta kérdést kiírni? Mások magánéletében turkálsz, mit vársz, hogy majd állva fogunk tapsolni?
2021. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:

Kérdező: Te levetkőzől?


Ezt komolyan kérdezed, zuhanyzóban? Igen meztelenül zuhanyozok, de most már tudom hogy szélsőségesen exhibicionistának, liliomtiprónak és pedofilnak tartanak emiatt.


Senkinek nem turkáltam a magánéletében, nem érzem magam felelősnek abban, hogy mindenki azonnal magára vette.


Egyébként nem a zuhanyzóban álltam őrt és követtem szemmel mindenkit, hanem egyszerűen együtt voltunk minden este vacsora után lefekvésig és nem lehetett nem észrevenni, hogy egyesek következetesen elkerülték a zuhanyzót. Össz-vissz annyit mertem kérdezni tőlük:

Mi a baj?


Egy full anonim oldalon bátorkodtam feltenni a saját kérdésem és azonnal át is ment rajtam bulldózerként a népség.

2021. okt. 11. 19:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!