Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai világban komolyan...

A mai világban komolyan akkora csodának, szó szerint "speciális esetnek" számít az, aki rendelkezik annyi önismerettel, hogy tudja előre, ha neki nem való a gyerek? Egy másik kérdésnél ezt írták nekem.

Figyelt kérdés
Elképesztőnek tartom, hogy sokan csak úgy fejest ugranak bele, majd mindenki mást hibáztatnak magukon kívül, ha a dolog nem jön be nekik. Mindig fontosnak tartottam az önismeretet, számomra ez a beleélek a vakvilágba hozzáállás teljesen ismeretlen és nem logikus.

2022. máj. 30. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/135 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén. Nem unalmas már gyermektelenként a gyerekvállalás poszt alatt önigazolást keresni?
2022. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/135 anonim ***** válasza:
86%
Akkor segítek kicsit az önismeretben. :) Minden ember más, nem lehet mindenki ugyanolyan, mint te. Gyakorold az elfogadást. :) Mert ezzel a kérdéssel magadat emeled piedesztálra, mást meg magad alá rendelsz, aki nem úgy gondolkodik, mint te.
2022. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/135 anonim ***** válasza:
72%

Igen, mivel gyereket vállalni mindenkinek joga van sajnos... Ugyanúgy, állatot is tartani, és így tovább. Bezzeg egy kölcsönhöz vagy egy támogatáshoz még a bugyi méretedet is elkéri a bank.

Ilyen világban élünk sajnos.

2022. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/135 A kérdező kommentje:

2.: Másik kérdés ihlette ezt, ahol kvái megtudtam, hogy aki önismerettel rendelkezik, az speciális eset... Nem magától jött ez a kérdés.


3.: Ez szerintem is sajnos. Mind gyerekvállalás, mint álattartás terén.

2022. máj. 30. 20:18
 5/135 A kérdező kommentje:
1.: Fogalmam sincs, milyen önigazolásról beszélsz. Szimplán nem hat meg a gyerekesek sírása, mikor azon nyafognak, hogy jaj de nehéz, ők ezt nem tudhatták.
2022. máj. 30. 20:20
 6/135 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekmentes minek tölti az estéjét a gyerekvállalás rovatot böngészve? És azokban is azokhoz a topikokhoz hozzászólva, ami a gyerekvállalás árnyoldaláról szól? Így akarsz csámcsogni magadban, hogy ahhhha nekem volt igazam, ez is megszívta.


Pl olvasgasd inkább a pelenkakukárol szóló témát, délután írta ki valaki, az érdekesebb.

2022. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/135 A kérdező kommentje:
Szembejött a kérdés, nem ott böngésztem speciálisan. :D Csámcsámcsám.
2022. máj. 30. 20:23
 8/135 anonim ***** válasza:
66%
Hogyan jött szembe?
2022. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/135 A kérdező kommentje:
Szimplán beléptem gyakorira, ott pedig elsőnek minden kategória megtalálható. Nem specifikusan ezt nézem.
2022. máj. 30. 20:27
 10/135 anonim ***** válasza:
86%
Annyira cuki annak a gyerekmentesnek a vergődése, akinek minden nap el kell mondania a gyerekvállalás rovatban, hogy ő mennyire szuper mert nincs gyereke. Nem tűnik ám túlkompenzálásnak, á dehogy! Miért nem éled a hiperszuper életed ahelyett, hogy a mi szerinted elcseszett életünkkel foglalkozol? :D
2022. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!