Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai világban komolyan...

A mai világban komolyan akkora csodának, szó szerint "speciális esetnek" számít az, aki rendelkezik annyi önismerettel, hogy tudja előre, ha neki nem való a gyerek? Egy másik kérdésnél ezt írták nekem.

Figyelt kérdés
Elképesztőnek tartom, hogy sokan csak úgy fejest ugranak bele, majd mindenki mást hibáztatnak magukon kívül, ha a dolog nem jön be nekik. Mindig fontosnak tartottam az önismeretet, számomra ez a beleélek a vakvilágba hozzáállás teljesen ismeretlen és nem logikus.

2022. máj. 30. 20:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/135 A kérdező kommentje:
Egyébként láthatod, mennyi kommentet írtam, nem vagyok az a típus, aki nem tudna mit mondani és megsértődne, majd messzire szaladna, mint sok kérdező. 😃😘
2022. máj. 30. 22:01
 42/135 anonim ***** válasza:
85%
40. Te mártírkodsz, hogy hogy belédálltak. Amúgy én értettem. Azt kérdezte a hozzászóló, hogy egyszerre lett kiírva a két kérdés, abba - mint kívülálló - miért nem okoskodtál bele. Hiszen pont ugyanannyi közöd van a pelenkakukához, mint a gyerekvállaláshoz. Szerintem te is értetted, csak legalább tudsz valamin pörögni.
2022. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/135 anonim ***** válasza:
95%
Igen de pont ezt mondom,nem vágysz rá, nincsenek ezzel kapcsolatban ösztöneid. Ami teljesen rendben is van, de pont ezért egyáltalán nem összehasonlítható egy olyan emberrel, aki vágyik gyerekre. Neked egyértelműen nem kell gyerek mert nem vágysz rá. De könnyű így beszélni. Te nem a vágyat győzted le magadban a józan eszeddel, hanem szimplán soha nem akartad, nem mellesleg tudod magadról, hogy nem is lennél jó benne. Könnyű letenni arról, akit eleve nem is akarsz. Aki vágyik a gyerekre, ösztönösen akarja, az teljesen más kategória. Nem bíráskodhatsz,hogy bezzeg neked sikerült mert van önismereted. Persze, hogy sikerült, ha soha nem is akartad.
2022. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/135 A kérdező kommentje:
Ez tény, nem mártírkodás. 😃 Szólásszabadság van, mindenki mindenhez hozzászólhat.
2022. máj. 30. 22:03
 45/135 A kérdező kommentje:
43.: Ezt elismerem, de mégegyszer mondom: a kérdező írásából kiolvasható volt az is, hogy ő maga se akart igazán, inkább csak a derekát adta be. Nyilván nem 100%, hogy így volt, de ténylegesen nem azt írta, hogy ő anno annyira vágyott volna rá.
2022. máj. 30. 22:05
 46/135 anonim ***** válasza:
81%
De mit érdekel téged mások élete? Komolyan.. Ha vállalt gyereket, hát vállalt. Ha panaszkodik, hát panaszkodik. Neked meg nem kötelező olvasnod a panaszkodását semmilyen fórumon.
2022. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/135 A kérdező kommentje:
Ezt tőled is lehetne kérdezni, meg kb. mindenkitől, aki használja ezt az oldalt. 😃 Mindenki szeret véleményt formálni, képmutatás az ellenkezőjét állíta i. Egyébként kb. tucatnyi más témához is hozzászólok.
2022. máj. 30. 22:16
 48/135 A kérdező kommentje:
* állítani
2022. máj. 30. 22:16
 49/135 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, a legtöbb ember nem vállal társadalmi nyomásra gyereket, sőt, nagyon is kiállnak amellett, ha nem akarnak. Egyedüli kivételek ezalól azok a férfiak, akik nem mernek ellent mondani az asszonynak. Viszont ha ennyire töketlen valaki, aki ráadásul utána még magát sajnáltatja a saját papucssága miatt, az magára vessen.
2022. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/135 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek, hogy magára vessen az ilyen!
2022. máj. 30. 22:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!