Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai világban komolyan...

A mai világban komolyan akkora csodának, szó szerint "speciális esetnek" számít az, aki rendelkezik annyi önismerettel, hogy tudja előre, ha neki nem való a gyerek? Egy másik kérdésnél ezt írták nekem.

Figyelt kérdés
Elképesztőnek tartom, hogy sokan csak úgy fejest ugranak bele, majd mindenki mást hibáztatnak magukon kívül, ha a dolog nem jön be nekik. Mindig fontosnak tartottam az önismeretet, számomra ez a beleélek a vakvilágba hozzáállás teljesen ismeretlen és nem logikus.

2022. máj. 30. 20:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
78%

Az alatt a kérdés alatt volt a pelenkakukás. Azt nem nézted meg? Lehetett volna pedig, ha már csak úgy unalmadban ezt olvasgatod.

Én pelenkakuka-párti vagyok. Drága, de aranyat ér. Emag oldalról szoktuk bele akciósan rendelni az utántöltőt.

2022. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes lenne egy szakemberhez fordulnod, ahelyett, hogy a gyerekeseket üldözöd!
2022. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 anonim ***** válasza:
65%
Ohh de nagy az Isten állatkertje 🤣
2022. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 A kérdező kommentje:
12.: Hol voltak a gyerekesek üldözve általam? Meg milyen pelenkakukás? Szerintem félreértettétek az egész kérdést, de mind1, jó ugrálást a gumicsonton! 🤣
2022. máj. 30. 20:39
 15/135 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mi a lényege a kérdésnek? Mit szeretnél?
2022. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/135 Derjaderja ***** válasza:
87%

Szerintem sokan olvastuk a kérdést, amiről írsz.

Az alapján az ebben a kérdésben leírtak nem felelnek meg a valóságnak. Nem az volt q konfliktus, amit itt írsz.


Senkinek nem az volt Veled a gondja, hogy Te önismeretedre hivatkozva nem vállaltál gyereket.

Az volt a válaszoddal a gond, hogy nem volt válasz a kérdésre, helyette agresszív jellegű és érzéketlen kommunikáció volt, a kérdező megalázásával.


Hogy tényleg kompenzálsz vagy unatkozol, vagy ennyire krumpli vagy az emberekhez, azt nem tudom. Persze az jó, hogy legalább nincs gyerek. El tudom képzelni át ilyet.


"Anya, elestem a rollerrel" - "én nem vagyok tökhülye és ki tudom számolni, milyen sebességel kanyarodom. Durva, hogy valaki erre nem képes" stb.

2022. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondtad, hogy beléptek az oldalra, oké. Ott minden téma friss hatom kérdése látható. Ezzel egy időben jelent meg a pelenkakukás kérdés. Ha csak úgy olvasgattál, látnod kellett azt is. Feltételezem, hogy te, mint gyereknevelés szakértő, tudtál volna okosat írni oda is, mert kisebb vita alakult ki, hogy kell e, nem e.
2022. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 A kérdező kommentje:
Én kompletten egy kérdés alatt egy komplett emberrel vitáztam, nem "a gyerekesekkel". Nem tudom 13., hogy biztos ugyanarról a kérdésről beszélünk-e, a lényeg az volt egy kommentelőnél, hogy szerinte nem tudhatjuk, hogy reagálunk egy helyzetre, amíg nem vagyunk benne. Erre írtam, hogy én ismerem magam, én nem bírnám, a saját családomat sem tudom elviselni 0-24-ben, ergo nem kell kipróbálnom, mert tudom, hogy az anyaság nem nekem van kitalálva. Mire jött az, hogy "speciális eset" vagyok, mert én tudtam ezt magamról előre. Ennyi a sztori, nem több, ez a pelenkakakus vagy mifene meg azt se tudom, hogy mi kb.
2022. máj. 30. 20:54
 19/135 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, elmesélek neked valamit: sokaktól eltérően, nekem nincs kutyám. Sőt, kifejezetten nem szeretem a kutyákat. Ha rajtam múlik, soha nem leszek kutyatartó. Éppen ezért soha nem fordult még elő velem olyan, hogy "odatévedtem" kutyás fórumokra, mert nem érdekel. Az pedig egyértelmű, hogy nem kezdem el osztani az észt ezeken a helyeken arról, hogy milyen hülye, akinek kutyája van, és hogy ugye milyen szuper vagyok, amiért nekem nincs.

Érted a párhuzamot?

2022. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/135 A kérdező kommentje:
17.: Hol állítottam, hogy gyereknevelés szakértő lennék? Egy teljesen másik kérdésre reagáltam csak, a másikat el sem olvastam.
2022. máj. 30. 20:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!