Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai világban komolyan...

A mai világban komolyan akkora csodának, szó szerint "speciális esetnek" számít az, aki rendelkezik annyi önismerettel, hogy tudja előre, ha neki nem való a gyerek? Egy másik kérdésnél ezt írták nekem.

Figyelt kérdés
Elképesztőnek tartom, hogy sokan csak úgy fejest ugranak bele, majd mindenki mást hibáztatnak magukon kívül, ha a dolog nem jön be nekik. Mindig fontosnak tartottam az önismeretet, számomra ez a beleélek a vakvilágba hozzáállás teljesen ismeretlen és nem logikus.

2022. máj. 30. 20:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/135 anonim ***** válasza:
68%
Uuunaaaalmaaaas
2022. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/135 A kérdező kommentje:
Totál félrevittétek a kérdést, de tök mind1, nem engem akartak rábeszélni, teljesen másról szólt az a kérdés, nem gyereknevelésről. 🤣
2022. máj. 30. 20:58
 23/135 anonim ***** válasza:
83%

19, hányszor, de hányszor leírtam már én is ezt!!! Nekem a gyorsasági motor ilyen. Sose fogom kipróbálni, félek tőle, meg utálom a hangját is.


De nem megyek a totalcar meg mit tudom én milyen oldalakra üldözni őket.

2022. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/135 A kérdező kommentje:
Ki üldözött bárkit? Maga az apa írta ki, hogy utólag úgy érzi, nem neki való az apaság. 🤣
2022. máj. 30. 21:01
 25/135 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon szomorú vagy, hogy nem lett családod…
2022. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/135 anonim ***** válasza:
39%

25. Igen. Épp ezért nem kell bántani az ilyet. Szomorú, magányos érzés lehet.

Idejön hát egy kicsit önigazolni, mazsolázza azokat a kérdéseket, amik az ő életét támasztják alá. Legalább ez maradjon meg nekik.

2022. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/135 A kérdező kommentje:
??? Van családom attól még, hogy gyerekem nincs, párkapcsolatom is és nem értem, miért lennék szomorú. Lehetett volna már gyerekem, de tettem róla, hogy ne legyen. Egyébként senki sem a kérdésre reagál már, jöttek itt mindenféle peluskulákkal, és szerintem nem is arról a kérdésről beszélünk, amiről én beszélek. Remélem a kövi megállapítás a macskás sztereotípia lesz. 🤣
2022. máj. 30. 21:16
 28/135 Derjaderja ***** válasza:
77%

Na. Válaszolok a kérdésedre. A válasz: nem. Nem számít annak.


Válaszolok a 18 kommentedre. Ugyanarról a kérdésről beszélünk. Ha nem bezzegeltél volna más kárára, aki épp nehéz helyzetben tanácsot kért, nem fitogtattad volna, hogy Te aztán nem is kerültél volna az ő helyébe, nem kerültél volna vitába.


Az ilyen hozzáállásúak szerint a vonatbalesetben a halott utas is hibázott, mert beült a (józan, jogsis) sofőr mellé, pedig Te tudod utólag, hogy ő kihajtott a vonat elé és Te tuti nem ülsz be ilyenek autójába...

2022. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/135 A kérdező kommentje:
Én nem a kérdezővel vitáztam, hanem konkrétan egy kommentelővel.
2022. máj. 30. 21:32
 30/135 Derjaderja ***** válasza:
87%
Ok.
2022. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!