Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekpóráz??? Ez legális?

Gyerekpóráz??? Ez legális?

Figyelt kérdés

Egyik nap az árkádban láttam ilyet először, bevallom férfiasan ledöbbentem.

Mint a kutyát, úgy sétáltatták azt a szegény gyereket.

Ez legális?


Mármint szerintem a gyerek is ember,és minden embernek

( a gyereknek is)van egy alapvető emberi méltósága.

Ha pórázon kutyaként vezetjük a gyereket,akkor szerintem megalázzuk vele az emberi méltóságát.


Mi a véleményetek erről?



2023. máj. 29. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
56%

Amilyen nevelhetetlenek manapság a gyerekek, én nem lepődök meg. Bár én nem láttam még ilyet élőben senkinél. De ha valakinek neveletlen a gyereke, jól tud jönni. Pl L.L Junior gyereke is élne még és nem szegény anyját hibáztatná mindenkit, meg a barátnőt, aki még vele volt. Közben meg azért senki nem fogja olyan szorosan a gyereke kezét, hogy az ne tudna hirtelen kiszabadulni. Kb bárkivel megtörténhet ilyen egy pillanat leforgása alatt.Csak a szerencsén múlik, hogy valakivel nem történik meg ez, nem a szülőkön vagy a nevelésen.

Aztán utána meg megy a sárdobálás, pereskedés, pedig elég trauma már nekik ez is, nem kéne még pluszban ostorozni őket.

2023. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
100%
Mert regen azt marha jól neveltek voltak, apám 1958-ban 5 évesen már dohányzott és sikeresen felgyújtotta a szomszéd istállóját, a tehén is bent égett
2023. jún. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
90%

#82 az én apám lenyúlta a rendőr apja fegyverét és csak azért nem lőtték agyon egymást a haverjával, mert nem tudták kibiztosítani (vagy hogy hívják azt amikor már csak húzni kell a ravaszt).

Nem volt elzárva, mert meg volt nevelve apám... ja 😆

2023. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
90%

Az én másfél évesem éppen nevelés alatt áll.

Ha láttál már gyereket, tudod h az ő agyuk még fejletlen.

Nincs olyan, hogy megtanítom neki h fogja a kezem vagy sétáljon szépen mellettem.

Láttam olyan babát, aki gyönyörűen ment az anyukája lába mellett, de az temperamentum és nem nevelés kérdése.

Anyukám mellől egy másodperc alatt elugrott a gyerek a kocsi felé..

Naná, hogy az volt az első, hogy akkor a mamával csak pórázzal, sz.rok bele ki mit gondol.

Nekem nem kell a hám, mert egyke és én utána tudok ugrani ha meglép.

De pl. nagymamát már nem biztos h elengedem "póráz" nélkül.

2023. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!