Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/179 anonim ***** válasza:
45%

1,5 évesen megengedtem. Letörtem a kifli csücskét és megkaphatta - a maradék bent maradt a zacsiban és az egészet kifizettük (surprise), ha épp elszámoltam magam és éhes volt. Nem csináltam belőle se lelkiismereti, se erkölcsi kérdést. Most 4 éves, és lám megtanulta, nem eszik a bolt közepén és nem is hisztizik. Túl van ez misztifikálva.

Jah és nem, én sem eszek a boltban.

máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/179 anonim ***** válasza:
83%
10, Mondjuk aki így nyilvánul meg, mint te, nem csoda ha lepontozták.:D 9 voltam, engem is lefognak, mert nem nézek le senkit hiába nem bontottam ki soha bent neki fizetés nélkül semmit, csupán őszinte vagyok.
máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/179 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk tolvajok. Régen az ilyesmi elképzelhetetlen volt, amikor megnyílt a Tesco meg ilyesmik, akkor jött divatba.
máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/179 anonim ***** válasza:
26%
Én inni szoktam a boltban. De mindig becsülettel ki is fizetem. Kétliteresből simán leiszok. Nem szólt még soha egyetlen pénztáros sem. A gyermek is bele szokott inni ha én bele iszom.
máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/179 anonim ***** válasza:
68%

Jó nagy paraszt lehetsz az élet többi területén is, 14-es :D


Kérdésre a válasz:

Nem, ha kifizettük, utána a kocsiban már ehet, ihat.

máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/179 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem fizeted ki, addig az a bolt tulajdona. Abból nem eszel, nem iszol, nem húzod magadra, stb. Ha megleszed, lopást kovetsz el. Épeszű felnőtt ember, aki jó esetben felelősen vállalt gyereket, visz magával valamit, amit a gyerek megehet, megihat, ha épp éhen vagy szomjan akarna halni. De olyan gyerek, akit nem szoktattak rá a boltban évesre nem is fog hisztit levagni miatta
máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/179 anonim ***** válasza:
95%

Nem engedem. De egyszer már volt hogy levette a polcról és beleharapott, akkor letörtem egy picit belőle a többit visszatettem zacskóba és csak fizetés után kapta meg. Többször nem fordult elő, nagyon figyelek.

Kereskedelemben dolgozom, nekem alap hogy csak fizetés után az enyém a termék.

máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/179 A kérdező kommentje:

15 hónapos lesz a fiam, múltkor majdnem kiugrott a babakocsiból, úgy mutogatott a pékáruk felé (Mamma, mamma!", de nem adtam oda, csak kint. Rövidre fogtam úgyis a vásárlást.

Most megláttam egy 3 körüli kislányt, tolta a kicsi bevásárló kocsit, amíg nagyanyja a nagyot. Előtte a kis kocsiban kb. 3-4 papírzacskónyi pékáru, azokból szolgálta ki magát. Ez volt eddig a legextrémebb. 😄

máj. 13. 14:28
 19/179 anonim ***** válasza:
39%
Én végszükség esetén igen, mindig van nálam valami étel, de ha kifejezetten sír valami másért, mert mondjuk nyűgös, rossz napja van (2 éves), akkor előfordul. Persze úgy, hogy kifizetem, és elnézést kérek a kasszástól (amúgy még nem haragudott érte).
máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/179 anonim ***** válasza:
75%
Nem! Azt a pár percet ki kell bírnia!
máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!