Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik kampányoltok az abortusz...

Akik kampányoltok az abortusz ellen: mit tesztek, hogy könnyebb lennek a nehéz helyzetben lévő nőknek?

Figyelt kérdés
Vagy csak odáig a ti doglotok amíg megtartja, utána haljon éhen a gyerekével együtt?
2013. máj. 11. 09:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
94%
37 %-os! :D Lovagolj csak a szavakon.. tőled más nem telik :D
2013. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen felesleges kampányolni, az abortusz legális, és erről nálunk sokkal de sokkal okosabb emberek döntöttek. Akárhogy veritek magatokat, nem fogjátok megváltani a világot. Mindenki adjon egy csomag kotont a gyermeke kezébe, mert itt kezdődik az egész. Kérdezem én, hányan tettétek meg? Beszéltetek a gyermekeitekkel őszintén a szexről? Minden kis részletről, ami bajt okozhat? Nézzetek magatokba. Ugye, hogy nem? Mert az nem létezik, hogy ennyi ostoba, tudatlan ember van, mint ahányan teherbe esnek. Miért jár fel ide naponta minimum 10-15 kislány, azt kérdezve, hogy egyáltalán lehet-e így terhes? Nem azt mondja, hogy bár tisztába volt a dolgokkal, mégis hibázott, és most mit tegyen, hanem egyáltalán nem is ismeri az alapvető anatómiai dolgokat. Magyarul azt sem tudja, hogy hogyan lesz a gyerek. Hol vannak a szülei? Ti vagytok, kedves kampányolók, de minimum az 50%-otok. Persze mindenki jön a "de én felvilágosítottam" szöveggel, és ezt még saját maguknak is elhiszik! Vagy az "iskolában úgyis felvilágosították már" című kifogás. Most akkor miről beszélünk? Mert ha teherbe esik egy tini, akkor az csak kétdolog miatt történhet. 1: nincs tisztában a dolgokkal 2: ostoba. Márpedig az 1-esből van a több.
2013. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
4%
A világot nem kell megváltani az már megtörtént.
2013. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 anonim ***** válasza:
95%

Jah, még annyi lemaradt, hogy amikor elvetéltem és a mentő vitt be a kórházba, akkor volt ott egy "kedves" nővérke, aki kérdezte, hogy terhes vagyok e??? Ekkor már 7 hetes terhes voltam, 2 naponta jártam vérvételre, és ultrahangra, volt egy raklap papírom, ami persze senkit se érdekelt...


Ott volt az emelkedő hcg a véremben, és a növekvő petezsák..



Szóval a kérdésre, a válaszom az volt, hogy igen terhes vagyok!

A "kedves" nővér csak annyit mondott nekem, hogy kérem ez még nem terhesség...


Hidd el nekem esett a legrosszabbul, és kérdeztem is tőle, hogy ha nem vagyok terhes akkor mi a szartól ömlik belőlem a vér??? Miért van hcg a véremben, és mi az a petezsák, benne azzal a kis embriócsírával?? De nem válaszolt!


A lényeg az, hogy az orvostudomány se ismeri el azt a kis valamit élőként, amíg konkrétan nem él!!!


Mivel én szerettem volna terhes lenni, ezért nagyon rosszul esett, hogy nem tekintettek terhesnek, mivel nem volt egy dobogó szívű embrióm, mert én terhesnek éreztem magam...


No, de tényleg ennyi, csak ez még úgy eszembe jutott.. a tojásról...

2013. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
4%
Például válságterhességi központokat, terhességi tanácsadót működtetünk, életvezetési tanácsokkal látjuk el a hozzánk fordulókat, bab- és gyerekruhával, segítünk helyet találni anyaotthonokban, albérletekben.
2013. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell a tojásnál megállni. Ott vannak a vegák. Nagy részük azért nem eszik húst, mert nem ért egyet az állatok húsáért történő (csak, hogy értsétek:) állatgyilkossággal. A hús amin te egy finom ebéd alatt mosolyogva csámcsogsz, tegnap még egy dobogó szívű, 100% kifejlett, érző, ártatlan állat része volt. Megölték? Kit érdekel? A lényeg, hogy nekem jó legyen! Nem én öltem meg! Letudva. A vegák eközben kampányolnak a szegény állatokért? Páran, igen. De lenéznek téged, ítélkeznek feletted, hogy te hozzájárulsz a folyamathoz? Nem. Ők így élnek, te úgy. Ő nem eszik húst, te igen. Ő elveteti, te nem. Ő nem szül nyomorba, te igen. Beleszólsz? Minek? Azt hiszed, hogy neked van igazad? Kinek a szempontjából? A te igazad nem biztos, hogy az én igazam is!
2013. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
14%
Ha az abortuszt gyilkosságnak tartjuk, akkor ítélkezünk? A vegák is gyilkosságnak tartják az állatok megölését és ők nem ítélkeznek? Avagy csak akkor ítélkezik valaki, ha ellentmond az éppen aktuális dolognak? Az, hogy én gyilkosságnak tartom, egy dolog. Nem fogom egy abortuszra készülő, átesett nő orra alá dörgölni. Sőt, nem fogom azt mondani, hogy tartsa meg a gyerekét. Ellenben nagyon sokszor olvastam itt, hogy azt a tanácsot kapta valaki, hogy vetesse el a babát. Ez ugyanúgy ítélet.
2013. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
96%
Nem rólad van szó, hanem a direkt bűntudatkeltő, mindent jobban tudó elvakultakról.
2013. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
4%
Igen, ilyenek is vannak. Viszont az mindkét oldalon van. Ők még nem láttak, nem tanultak eleget a világból.
2013. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
3%

Tudjátok, mi ez ítélet? Amit az abortuszt pártoló nők hoznak meg a gyermekük felett. Méghozzá súlyos és végérvényes ítélet. Visszavonhatatlan.

Aki pedig nem veszi észre, hogy az ember nem az állatvilág része, az le van maradva pár lépéssel. A növények is élőlények, ilyen alapon azokat se bántsa senki, ne is egye meg őket. Tudjátok, az, hogy az ember az uralma alá hajtja a földet, nem lehetőség, hanem parancs. Ezért nem vagyunk növényevőnek teremtve. De hogy ennek a ténynek mi köze van a sajnos tényleg legális abortuszhoz, azt én nem tudom. Az emberiség történetében annyi, de annyi dolog volt és van legális ( számtalan helyen a világban egyébként még a mai napig is tilos az abortusz), ami végtelenül etikátlan, hogy elmondani nem lehet.

Kezdünk viszont közös nevezőre jutni, úgy gondolom: a védekezés fontossága sokunk által elfogadott alapigazság.

Apropó: én igazam - te igazad: nincs én igazam és nincsen te igazad. Egy igazság van és ez az igazság objektív igazság.

2013. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!