Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik kampányoltok az abortusz...

Akik kampányoltok az abortusz ellen: mit tesztek, hogy könnyebb lennek a nehéz helyzetben lévő nőknek?

Figyelt kérdés
Vagy csak odáig a ti doglotok amíg megtartja, utána haljon éhen a gyerekével együtt?
2013. máj. 11. 09:51
 61/108 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg, a városi gyerekek is dolgoztak, csak nem libát etettek, őriztek, hanem pl gyárban voltak...
2013. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:

Tények:

[link]

2013. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
0%
Valaki megírta a minap: a hatékony (kombinált) védekezés mellett teherbe esők és a megerőszakoltak aránya kb. 1%. Bár természetesen mindenki azt állítja, védekezik. Gondolom megkérik az őrangyalukat, hogy vigyázzanak rájuk... Részükről ennyi. A többi 99% egészséges babát egészséges anyáktól veszik el. Erről ennyit. természetesen te tagadni fogod az arányokat( borítékolom ), és mindenkit ártatlan szűzlánynak mutatsz be. Hazugságokkal, feltételezésekre, eleve ferdítésekre alapuló következtetésekkel pedig nem érdemes foglalkozni. Tudom, ma Magyarországon mindenki nyomorog, éhezik, alig kaparja össze a spirálra valót, de azért a bevásárlókocsik roskadásig, a babakocsimat mindig lenyomják az autósok az útról, rekord mértéken a foglalt szállodai éjszakák száma( belföldi magánszemélyek) stb. Hagyjuk már ezt a demagóg, álszent és hazug dumát!
2013. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
95%

Milyen hihetetlenül síklátásod van.

Fontos a védekezés, nem tagadom. DE tényleg sokan esnek teherbe védekezés mellett is.

AKIT ÍRAM PÉLDÁT SPIRÁLT HASZNÁLT. Ez jó Pearl- indexszel rendelkezik pedig. VÉDEKEZETT. Nehezen hatol el a tudatodig, mi?? Az egyik válaszoló szintén védekezett.

De persze, egy 19 éves lány mondjuk teherbeesik, mert nem vették észre hogy elszakadt a gumi. Épp most fejezi be az iskolát, a párja szintén. Havi 37500 Ft- ból éljen meg (miközben a gyest is sajnáljátok még legtöbben a még nem dolgozó nőktől), etesse, ruházza a gyereket... Miközben fiatal apuka általában le sem tojja az egészet, nincs munkája, így gyerektartást sem tudnak megítélni....

2013. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
0%
61-esnek: Sőt nemcsak dolgoztak a városi gyerekek, hanem rabszolgasorban is tartották őket. Sőt azért szülték őket, hogy hatékony munkaerőt neveljenek belőlük minél korábban. És még enni se kaptak. Ej, ezek a gaz szülők! Hát persze.
2013. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
24%
Kombinált védekezés mellett nem igaz, hogy ennyi emberi élet foganna meg. Biztos van egy-egy ilyen példa is, de nem ez az általános. A ti technikátok az, hogy ilyen esetekben fele-fele arányt bizonygattok, azaz azt állítjátok, hogy hatékony védekezés mellett vagy várandós lesz valaki, vagy nem. Te is tudod, hogy ez hazugság.
2013. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbben csak egyféleképpen védekeznek. Mi van ha nincs többre pénz? Perzse tudom, ne d*gjon, akinek nem futja kétféle módszerre.... Teljesen értelmetlen ez a vita. ab. ellenesek begyepesedett síklátókörrel rendelkeztek. Senki nem mondta, hogy mindenki védekezik, aki terhes lesz. Sokan vannak akik "hülyék a szexhez". (de egyébként pl iskolában biológia órán is azt tanulják, hogy csak peteéréskor lehet teherbe esni, kb félidőben, de van aki a havija idején esik teherbe, és olyankor nem vigyáz, mert azt tanulta... szóval erről ennyit)Senkitől nem láttam olyat, hogy a szegény szerencsétlen ártatlan lányok, de sok ilyen IS van.

De ha valaki nem vigyáz, ostoba volt, akkor miért egy gyerek szívja meg sok esetben? Egy felelőtlen háttér nélküli lányanyával? Vagy mondjuk egy iskolázatlan, felelőtlen drogos pi--val? Esetleg egy normális, de szingli nővel?

Azt én sem értem, hogy ahol van 2 gyerek mondjuk, és beleférne anyagilag egy 3. is, azok mért vetetik el. De az ő dolguk. Akár vigyáztak, akár nem, senkinek semmi köze hozzá, hogyan döntenek. Az ő életük, nem másé.

2013. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
0%
Engedj meg még egy kérdést. Tegyük fel: 3 szép gyerek, nagycsalád, apukát kirúgják, lakáshitel marad, anyuka GYES-en. A család anyagi helyzete romokban. Viszik a lakást.(Gondolom, nem tagadod, hogy ez is előfordul ma Magyarországon). Te melyik gyerekkel kezdenéd? Először a legkisebbel, mert ő a "felesleges" harmadik? Vagy a legnagyobbal, mert ő már élt eleget? Esetleg a középsővel? Mondd, miért csak a még meg nem születettek életével rendelkezhetsz? Mert ezt a gyilkosságot az állam legalizálta? A szegénység NEM ok a gyilkosságra.
2013. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó mondatod a legnagyobb, legaljasabb hazugság: "Az ő életük, nem másé". Éppen ez a lényeg: NEM az ő életük. Az egy másik ember élete. Pont.
2013. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
96%

Te megint hülyeséget beszélsz :)


Ha előre tudom, hogy nyomorba születne, akkor megvédem ettől, és nem szülöm meg. Ha valami folytán nyomorba kerülünk, az más helyzet, mert azt nem tudtam előre, nem akadályozhatom meg.


DE nem tudom már máshogy mondani- igenis a család élete változna meg, a tini lányélete változna meg... akárkié. Annak aki nem érez, nem tud semmit jobb nem megszületie ilyen esetben. De tényleg nem lehe máshogy mondani. Oké, szerinted gyilkosság. De ha lehet senkit ne beszélj rá a gyerekre, kivlve, ha utána fogod a kezét, ha egyedül marad, veszed neki a pelenkát, segítesz neki mindenben. Mert itt mondjátok hogy mekkora szemét nő az, aki ab.- on esett át, vagy arra készül. De ha arról van szó, hogy segítenikell, akkor old meg, nem ismerlek, az már a magánügye....

2013. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!