Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi értelme megkülönböztetni a...

Mi értelme megkülönböztetni a serdülőket/tiniket, a kisgyerekektől? Szerintem semmi különbség nincs közte, normál esetben.

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és nekem nem volt "ilyen" korom. Nem mondtam soha ellent a szüleimnek, mindig, mindent teljesítettem. Soha nem voltam párkapcsolatban, most sem vagyok és még nem is tervezek, nem is értem, mi a franc értelme van a tini párkapcsolatoknak, szerintem egyetlen egy dologra jók, hogy becsapják magukat a kisgyerekek, mert ennyi idősen nem is lehet szerelmet érezni és már ilyen kicsiként "szerelmi" csalódottak. Mindig lefeküdtem rendes időben és még most is sokszor elkapcsolok, a bárminemű, csúnya beszédet, szexuális utalást, szerelmet stb. tartalmazó (sajnos) 12 és 16 karikás műsorokról, sorozatokról, filmekről. Szerintem alapvetően még én is gyerek vagyok, mivel én érett fiatalt, nem láttam még 25 éves kor alatt. Soha nem is voltak igazából barátaim, inkább a családommal töltöttem/töltöm az időt. Szerintem mindenkinél ez lenne a normális.

2021. márc. 24. 13:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/124 anonim ***** válasza:
87%

110!

Szerintem meg az gáz, ha valaki ennyi idősen nem pasizik és nem szerelmes. Ultra gáz, undorító ;)

2021. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/124 anonim ***** válasza:
100%
110. Na és melyik fiatalnak mered ezt a szemébe mondani? Vagy csak a neten nagy a szád? Képzeld el, odamész egy csókolózó 18 éves párhoz, és megmondod nekik, hogy ezt ne csinálják, mert nagyon gáz. Akkora pofont kapsz a sráctól, hogy egész Amerikáig is elrepülsz. Hidd el, senki nem kíváncsi az ilyen véleményre, arra meg pláne nem, hogy le 8 évesezel egy 18 évest, amikor ő már rég önállóan él.
2021. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/124 A kérdező kommentje:
Amikor kezdtem a gimit, 14 évesen lazán megmondtam, hogy szerintem nagyon gáz és undorító, utána többször is mondtam, most 18 éves koromig.
2021. ápr. 10. 21:37
 114/124 A kérdező kommentje:
És még mindig fiú vagyok.
2021. ápr. 10. 21:39
 115/124 anonim ***** válasza:
100%
113. Kinek mondtad meg? A 12.-be járó 70 kg-os Pistikének, aki 2 perc alatt a pad alá küldene? Vagy az egyetlen barátodnak, ha egyáltalán van olyan, akihez úgyszintén nem vonzódnak a csajok, mint hozzád? Érdekelt valakit egyáltalán? Neked nem tűnt fel, hogy emiatt úgy néznek rád, mint egy űrlényre? Nem zavart? Hidd el, ha egyszer valaha is a büdös életbe szerelmes leszel, rohadtul nem fog érdekelni, kinek hol cserélődnek a testnedvei. Sőt, lehet jobban fogsz vágyni rá, mint a csaj. De különben sem értem, hogy a szerelmiélethez hogy a fenébe kapcsolódik az, hogy hány éves kortól felnőtt az ember. Ugyanúgy lehet szerelmes egy 14 és egy 24 éves ember is, csak a felelősségtudat nem mindegy.
2021. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/124 A kérdező kommentje:
Nem, nem lehet szerelmes. Már mondtam több embernek is, hogy mennyire undorodom tőle, többen mondták biztos sikertelen vagy csak nagyon éretlen vagyok. Az előző nem igaz, mert nem foglalkozok ilyesmivel, a második igaz, mert senki nem lehet érett gyerekként.
2021. ápr. 10. 22:38
 117/124 A kérdező kommentje:
Ilyen undormányságra meg soha nem fogok vágyni.
2021. ápr. 10. 22:39
 118/124 anonim ***** válasza:
100%
116. Ja most már értem. Ha te éretlen vagy, azzal nyugtatod magad, hogy minden tizenévesnek annak kell lennie. Hát csak szólok királyfi, ideje lenne felébredni a meséből, mert így még 25 évesen is anyád régi szobájában fogod koptatni a falat egyedül, amikor a veled egykorúaknak már rég boldog családja lesz.
2021. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/124 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te már felnőtt vagy, most már nem kell undorodnod semmitől.

2021. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/124 anonim ***** válasza:
100%
Már kb. 1000 választ kaptál, mennyi a célod? 10 000?
2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!