Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 11/94 anonim ***** válasza:
74%
én úgy tudom hogy fotós volt az elkövető, de mindegy, persze ilyen esetek is vannak amiket te írsz, de vannak olyan esetek is, hogy egy lány jól leissza magát, kikezd, flörtöl mindenkivel, flörtöl a fotóssal is pl. aki utána félrehívja majd a lány kéreti magát a felizgult férfi meg jól kihasználja a helyzetet...mint mondtam, nem akarok pálcát törni a lány felett, de egy ilyen gólyatáborban nem tartod a második esetet is elképzelhetőnek? ha úgy történt, ahogy te gondolod, akkor meg nem kell hozzá gólyatábor, bárhol megeshet, az utcán, az egyetemen tanítás után, annyi erővel meg akkor ne menjen sehová?
2014. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem gólyatábor kérdése. Holnap a boltnál elkapják és annyi. Tipikus túlparázás a részedről, ha ezekután minden gólyatábort ilyennek tartasz. Bulikban is történik ilyesmi, akkor már oda sem mehet, sőt, suliba sem, vagy folyton váltogassa az útvonalakat, legyen rajta nyomkövető és két testőr... lehet félni, és kell is, csak okkal és ésszel! Különben tönkreteszed mindenki életét! N30
2014. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 A kérdező kommentje:
Azért nagyobb valószinűséggel rabolbak ki a nyóckerben, mint a rózsadombon.
2014. szept. 2. 15:57
 14/94 anonim ***** válasza:
39%
NyoLCker!!!
2014. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
93%
A lenyeg az hogy ilyen barhol megtortenhet, utcan speciel nagyobb valoszinuseggel mint golyataborban.
2014. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán félted,megtanítod megvédenie magát. Bárhol bármikor megtörténhet hasonló támadás,nem zárhatod be egész életére.
2014. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
93%
Ha minden miatt óvatosnak kéne lenni, ami a híradóban van, akkor kb kuporognék az íróasztalom alatt..én is voltam gt-ban, egyik este be is rúgtam és csókolóztam egy akkor még idegen szintén gt-s sráccal de és?! Nem tartom magam züllöttnek és erkölcstelennek ettől, egy sima buli alkalmával is megtörténik, viszont ott nincsenek szervezők, mint a gt-ban. Ha egyszer lányom lesz, nem fogom tiltani neki, a gt jó móka, és nem az erkölcstelen része miatt, hanem mert könnyebb ismerkedni..csak a gyerekbe bele kell nevelni, hogyha csinál valamit, annak van következménye, ezért legyen okos. Erőszak meg akkoris lesz és van is, ha a nevelés iskolapéldáját adod elő.
2014. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 A kérdező kommentje:
Akkor te olyan lány lehdtsz, akit nem lehet megerő... ni. Mert te hagynád magad.
2014. szept. 2. 16:46
 19/94 anonim ***** válasza:
92%
Te pedig egy olyan férfi vagy nő, aki előítéletes és/vagy besavanyodott. :) Úgyhogy szerintem ne is feszegessük ezt tovább, mert semmit nem tudsz a dolgokról és máris bélyeget nyomkodsz a másikra.
2014. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekek, nem értitek? Rendben, hogy az utcán is megerőszakolhatnak, de ott van egy tegyük fel 1 a 10000-hez esélye. Ha egy gólyatáborba egy ilyen személy is elmegy azzal a céllal, hogy ő majd ott jól megcsinál valakit, akkor 1 a 100hoz is lehet az esélye. Ahogy nagyobb az esélye, hogy kirabolnak a nyolckerben mint, hogy ugyanez történik a rózsadombon.

Azt meg szögezzük le itt és most, hogy a nemi erőszak SOHA nem az áldozat hibája. Részeg? Gyenge? Fele akkora, mint a másik? Na és!? Emberek vagyunk, nem állatok, teljesen normális dolognak kéne lennie, hogy nem d*gom meg a másikat, ha nem egyezik bele... Persze, nekem is elmondták, hogy idegennel ne menjek sehova meg vigyázzak az italomra, mert amíg ilyen a világ, fel kell készülni arra is, hogy egy ilyen állat közelében találom magam, nem a nagy "ennek kéne lennie" dolog miatt tudok számtalan önvédelmi technikát...


Na szóval a kérdésre válaszolva: Igen, elmennék a történtek ellenére is, ha akarnék. Még nem tartok ott, de a gólyatábor jó muri -amíg meg nem erőszakolnak. Hova fajult ez a világ? A szüleim pedig biztos elengednének, mert az én döntésem.

2014. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!