Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 41/94 A kérdező kommentje:
Mi ebben a jobbágyság? A jobbágy éhbérért dolgozott a földesúrnak. Nekem egy fillér hasznom sincs abból hogy a lányom fősulira jár. Viszont évente elvisz egy milliót. Ezért elvárom hogy ne hozzon szégyent rám? Ha a sulival végez és lakáshoz segítem, abban mi a jobbágyság?
2014. szept. 2. 19:43
 42/94 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagy vicc vagy, már ne haragudj :DDDD
2014. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 A kérdező kommentje:
Utolsó ha majd lesz gyereked, meg tudod mi az.
2014. szept. 2. 20:49
 44/94 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen szülőm lenne, én összeverném magamat és elvitetném magam a gyámüggyel:D fuj de nem irigylem a lányodat. Amúgy meg a tökösebbek ne haragudj de ha ilyen anyjuk van mint te akkor ha van egy kis eszük magasról belesz*rnak a sok idiótaságba amit összehordasz. Mi az hogy nem mehet vhova 40 évesen? ilyen anyám lenne 15 évesen naponta bnám rá az ajtót hogy oda megyek ahova akarok. Nem várnék el egy pudvás forintot sem. Inkább megteremtem magamnak.

Te valamiféle kisebbségi komplexust élsz ki azzal hogy irányítod (jobb esetben csak megprobálod irányítani) a gyerekedet? betegesen bizonygatod hogy te vagy a felsőbbrendű? Mert ne is haragudj de amilyen konzervatív vagy, és amennyi orbitális mértékű trágyafost összevorbálsz, jóérzésű ember kiszalad a halálba. Te idióta, egy asztal lehugyozott félballába jobban nevel gyereket tenálad.

2014. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem inkább ne segítsenek a szüleim ha utána cserébe ez életem felett ő dönt!!! Inkább ne segítsenek de 40 évesen had csináljam azt amit akarok!



Képzeld 21 éves vagyok és hiába voltam sok kiránduláson amin a másik 25 osztálytársam hányasig itta magát, én nem ittam engem erre neveltek, elmondtak h mire vigyázzak stb, de sose tiltottak anyukámék és képzeld se nem iszom se nem cigizem se nem járok buliba pedig soha de soha nem tiltottak és képzeld 18 éves korom után vesztettem el a szüzességem mert neveltek, felhívták a figyelmen a rossz dolgokra!!! Hát nem lennék a gyereked helyébe!! Nem engeded gt-be, remélem testőrökkel engeded fősulira is! Mert út közben is elkaphatják!!!

2014. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak irigykedtek. Mert lakást fog kapni a lányom mire elvégzi a fősulit.
2014. szept. 2. 21:12
 47/94 anonim ***** válasza:
100%
Kamu... Ilyen hülye ember nincs
2014. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 A kérdező kommentje:
Gondolom nem rám céloztál.
2014. szept. 2. 21:21
 49/94 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy csak irigykedtek. Mert lakást fog kapni a lányom mire elvégzi a fősulit."

:D

Hol élsz te?

Szerinted hány olyan 18 éves van, aki lakást kap, mert egyetemre/főiskolára fog járni? Sőt, autót is... Az meg már csak a ráadás, hogy még a gólyatáborba is elengedik. :)

2014. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 zabmester ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy egy egyetemistának engedélyre van szüksége ahhoz, hogy gólyatáborba menjen. Meg amúgy is, az erőszak megoldása az, ha nem megyünk sehova? Se szórakozni, se az utcára, sehova?
2014. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!