Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 21/94 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi, a Kérdező csak frusztrált, mert biztosan régen volt szex :D


De amúgy igen, elengedném. 18 elmúlt már, nem lehet örökké fogni a kezét.

2014. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
100%

" Rendben, hogy az utcán is megerőszakolhatnak, de ott van egy tegyük fel 1 a 10000-hez esélye. Ha egy gólyatáborba egy ilyen személy is elmegy azzal a céllal, hogy ő majd ott jól megcsinál valakit, akkor 1 a 100hoz is lehet az esélye. "


Elegge nyakatekert levezetes, nem is stimmel. A golyataborban emberek vesznek korul, gy annak a valoszinusege hogy valaki megeroszakol, viszonylag kicsi. Kisebb mint amikor valajki a neptelen utcan maszkal egyedul. Lasd Pava Zsolt lanyat.


Az eletben semmire sincs garancia, a veszelyes helyzeteket kell kerulni, a golyatabor, a kerdezo minden gorcsos frusztracioja ellenere, nem az.


Oda egyebkent is felnott emberek mennek, egy 18 evesnek milyen alapon szabja meg a szuloje hogy hova mehet meg hova nem?

2014. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
92%

Szóval kedves kérdező te olyan rózsadombi sznob vagy:DDDDD előítéletes nyomoronc.

attól,hogy valaki smárol gólyatáborban még nem feltétlen fog dugni is (akaratával)mert ugye te ebbe is belekötöttél

2014. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 A kérdező kommentje:
Persze olyan szülők is vannak, akik nem aggódnak a gyermekükért. Gyorsan menjen koleszba, majd fősuli koleszba, aztán lehetőleg maradjon albérletben. Ne zavarja őket otthon túl sokáig.
2014. szept. 2. 17:26
 25/94 anonim ***** válasza:
91%

#22: Igazad van, a legtöbb ilyen céllal útnak induló személy nem egy egyetemi gólyatáborban fog áldozatot keresni, de ha akar, ott is meg tudja oldani: Nem mindig vesznek körül emberek, kicsalhat egy jó indokkal, ha a barátnőid nem figyelned rád akár erőszakkal is, behúzhat egy mosdóba, akármi.


Igaz, hogy nem szabad begubózni, mert manapság már az is veszélyes, ha át akarok menni az úttesten, de hihetetlen sok embert erőszakolnak meg mostanában, csak a legtöbbről nem fog beszélni a média, sokszor az áldozat sem...

2014. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%

Ez bárhol megtörténhet, nem kell hozzá gólyatábor, egy sima hétvégi buliban is vadásznak a beteg emberek, de akár buli sem kell hozzá.


A legtöbb gólyatáborba induló fiatal nem végzi megerőszakolva vagy bántalmazva, ellenben hazatér egy kellemes fejfájással a sok pia miatt, és a szakának a facebook csoportjában megcsodálhatja magát ahogy 5-10 másik csoporttársával vodkázik vagy valamilyen bugyuta feladatban vesz részt.

2014. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te most tényleg így gondolkodsz? Engem (én vagyk az a szerinted ordas qva, aki smárolt egy sráccal gtban) naponta felhívtak a főiskolás évek alatt, 2-3 hetente hazajártam (200 kilométer) és jelenleg is együtt élek velük, mert 10 kilométerre van munkám..de láss csodát, amikor dolgozom 24 órás műszakban, akkoris rámcsörögnek, hogy hogy telik a nap. Hűűűűde lesz*rják mi van velem :D És ez csak egy példa volt, szinte minden 20 év feletti barátnőmet szívesen látják otthon és nem azért küldik koliba vagy albérletbe, hogy megszabaduljanak tőle, hanem mert nem kell ingázni például. A csőlátásod elég problémás.
2014. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 A kérdező kommentje:
Én nem a te szüleidről írtam. De te már ilyen szülő leszel valszeg.
2014. szept. 2. 17:40
 29/94 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Én leszek a bölcsődék, óvodák, játszóterek és általános iskolások mumusa és réme :D ja és a saját gyerekeimé is.
2014. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező,irritálsz.

Nagyon előítéletes vagy,valószínűleg olyan burokban neveled a gyerekedet,hogy utál téged és amint 18 lesz elköltözik,hogy meneküljön tőled:)/csak,hogy ítélkezzem én is/ Nem fogod fel,hogy BÁRHOL MEGERŐSZAKOLHATJÁK?BÁRHOL RÁESHET EGY RHADT TÉGLA-BÁRMI?BÁRHOL LEÁLLHAT A SZÍVE CSAK ÚGY? BÁRHOL BÁRMI MEGESHET. Most akkor bezárod a szobájába és az ajtó alatt nyujtod majd be neki a kaját?

2014. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!