Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 81/94 anonim ***** válasza:
100%

Te egy komplett elmebeteg, idióta állat vagy. Én embernek nem is nevezlek. Agyadra ment az otthonlét? Esetleg nincs otthon egy férjed barátod aki jól meg...na? Vagy mi a Jó Isten bajod van? Nem szégyelled magad? Szerintem, ha a lányodnak van egy kis esze, úgy átvág, mint sz.art a palánkon. Ilyen idiótát még egyet nem hord a hátán a föld. Képzeld, én is nagyon sok buliban voltam, ittam is eleget, ennek ellenére normális felnőtt nő lettem. Van egy gyönyörű kislányom, szerető férjem, omádom a szüleimet, bármit megtennék értük, és ők is értem. Mindent megkaptam/kapok tőlük, mindig bíztak bennem, normálisan fölneveltek, és megtanítottak arra mi jó, mi rossz, és hallgattam is rájuk. Nem parancsokat osztogattak , nem elvártak bármit is, hanem megkértek. Nem kötelességüknek érezték, hogy felneveljenek, hanem életük egyik legjobb döntésének, hogy én a világra jöttem. Nem várták el soha, hogy úgy ugráljak ahogy ők fütyülnek, pedig sok mindent kaptam tőlük anyagi téren, amíg "szükségem" volt rá. Most már megállok a lábamon, hál istennek, de nem lenne olyan dolog amit ha kérnék, ne teljesítenék.

Neked nincs anyukád? Vagy ugyanolyan gondolkodású, mint te? Szerintem sürgősen kérj valakitől segítséget, vagy próbáld kívülállóként nézni a dolgokat, mert a legjobb úton haladsz afelé, hogy a gyermeked semmibe vegyen, és téged utáljon a legjobban a világon. Arra nem gondoltál még, hogy pont ezzel a viselkedéssel amit előadsz, te fogod belehajszolni egy olyan életbe amit esetleg nem választott volna, de már csak azért is megmutatja? Gondolok itt a piára, drogra. Soha nem tudod, hol mikor van lehetősége, vagy mikor keresi a lehetőséget.

Kívánom a lányodnak ismeretlenül is, hogy minél előbb szabaduljon meg tőled. Szerintem te minden áldott nap az arcába vágod, hogy te tartod el, fizeted a fősuliját, meg mennyi mindent kap tőled, mi mindent veszel neki. Olyan terrorban lehet szegény lány, hogy az csoda, ha normális életet tud élni a későbbiekben.

Köpj föl és állj alá, te szégyen.

2014. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 A kérdező kommentje:
Nyilván te is csak irigykedsz. Én nem a szegény lányt okolom, hanem a szervezőket, akik alkalmaztak egy regisztrált szexuális ragadozót. Ahol nincs biztonsági szolgálat, ott a részeg fiúk azt tesznek amit akarnak.
2014. szept. 3. 21:17
 83/94 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes gondolataid vannak a fiatalsággal, és a gólyatáborokkal kapcsolatban. Sok cifra embert láttam már, de olyat még soha, hogy ráugrottak volna egy lányra, csak azért mert berúgott. A gólyatáborban voltak szép lányok, be is rúgtak, elég csúnyán, mégse kefélték meg őket. Normális ember nem dug meg mindent amit lát, csak azért mert nem állíthatják meg. Ez a fotós egy elmebeteg, roncs ember. Ne ő legyen már az etalon, ha egyetemistákról van szó.


Mint minden buliban, a gólyatáborban is úgy megy ez a szex dolog, hogy kezdeményez az egyik fél, aztán ha jól jön nekik ki a lépés, lefekszenek egymással. Ne csoportos szexet, Borgia-kat megszégyenítő orgiákat képzelj el. Két ittas fiatal lefekszik egymással. Pont.


Az, hogy ez szégyen -e, vagy nem, mindenki döntse el magának. Szerintem nem szégyen szeretkezni, ha mindkét fél szabad, és kölcsönös beleegyezés alapján történik.


Az biztos, hogy vannak olyan bulik, ahol szokás gruppenezni, orrba-szájba narkózni, de egy gólyatábor nem ilyen. Azt meg szerintem döntse csak el a lányod, hogy ő szeretne -e ilyenekben részt venni, ha elmúlt 18 éves.


Ha normálisan neveled, nem csak tiltod, nem lesz igénye se narkóra, se orgiára. Ha nem bízol a nevelési módszereidben, ideje változtatni. Nem tiltásokra kell alapozni a gyereked jövőjét, hanem az általad átadott értékrendre. Ha 18 éves korában még mindig ott tartasz, hogy tiltanod kell, valamit csúnyán elbsztál.

2014. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 A kérdező kommentje:
Nem azért nem engedem el, hogy kiszúrjak vele, hanem mert féltem.
2014. szept. 3. 21:20
 85/94 anonim ***** válasza:
100%

Hiába félted... Van egy olyan érzésem, hogy a lányod tudja, hogy milyen vagy és ezért a dolgai 5%-át sem mondja el neked.

Tudom, az én apám is ilyen, semmit nem tud rólam, csak az 'alap' dolgokat. De nem baj, ez a legjobb mindenkinek. :)

Gondolom a te lányod is hasonlóan gondolkozik.


És igen, persze, itt minden válaszadó csak irigykedik.

2014. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
100%

"De elkerülhető lett volna ha nem engedik el"


Ez nem így működik. Hány buli van összesen Magyarországon egy este alatt? Ebből hány buliban történik nemi erőszak? Arányaiban nézve, mennyi az esélye annak, hogy egy adott buliban pont erőszak történik? Lássuk be, nem túl sok. Szignifikánsan nem több, mint máshol, főleg annak tekintetében, hogy azért egy gólyatábor nem egy kimondott útszéli késdobáló, nem kigyúrt bűnözők, szervkereskedős és sorozatgyilkosok járnak egyetemi gólyatáborokba, sok ott az ember, szervezők, leendő csoporttársak. Előfordulhat egy ilyen eset, de meglehetősen sok a buktatója, úgyhogy nem nevezhető egy kimondott veszélyes közegnek.


" akkor arról volt szó, hogy vannak bulik amik a drogról, meg csoportszexről szólnak. Na ilyenbe nem nehet a lányom."


Csakhogy ez nem ilyen egyszerű, ha a lányodnak erre van igénye, előbb-utóbb eljut ide. Sőt, ha majd később éli ki magát, annál is rosszabb lesz. Ha pedig erőszakosan érvényesíted az akaratod, csak annyit érsz el, hogy megromlik a kapcsolat.



" akik alkalmaztak egy regisztrált szexuális ragadozót"


Magyarországon nincs is ilyen rendszer, USÁ-ban regisztrálják őket, nálunk az ilyesmi nem derül ki. Erkölcsi bizonyítványt persze lehet kérni, de kimondott ilyen jellegű rendszer tudomásom szerint nincs is.

2014. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedem? Mégis mire? Arra, hogy nincs agyad? Hahahahahaha.
2014. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, de ahova én járok, ott 25 éve van gólyatábor..és mindig ugyan az a program.. mozgás..fekvőztetés, guggolás, felülés, futás stb..ha káromkodik, akkor mégtöbb..ha iszik a gólya vagy rágyújt, szexel, bármi, akkor megint csak több egy százassal vagy 2 kilóméter futással.. amit enni kell az a menzakaja meg a babakajából egy kanálnyi..ja meg a mix (mindenféle kaja összekutyulva..ha valaki allergiás valamire, az megint babakaját kap..)

ennyit a szexről, drogról, szeszről, cigiről..

2014. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 A kérdező kommentje:
Jólvan, meggyőztetek, holnaptól oda megy, ahova akar.
2014. szept. 3. 22:49
 90/94 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok..és egy jó tanács..

Anyám olyan, mint te..16 évesen elkezdtem melózni és abból ittam, ettem, tanultam, nehogy anyám szokás szerint felhozza h mert amíg ő tart el, addig mindenhez köze van..a jogsimat isén fizettem..a laptopomat is..van összesen 1 farmerom és 3 pólóm meg egy cipőm, amit anyám vett, azokat is karácsonyra..a párom még 16 éves koromban eljegyzett és mentünk a gyámügyre házassági engedélyért (a házasság nagykorúsít).. amikor anyám kitalálta, hogy innentől nem csak még szigorúbb lesz, de vallásosan nevel, lecserélte a zárakat, hogy ne találkozhassak a párommal..hát 16 évesen (nem kaptuk meg a házassági engedélyt, szóval maradtam otthon..) hajnali fél négykor a 30x30 centis wc ablakon préseltem kimagam (ami a kívül levő talajtól nézve 2,5 méter magasan volt), elfutottam exemhez, aki a párom legjobb barátja és a szomszéd faluban lakik..ott voltunk párommal két napot, mivel anyám ezt a fiút nem ismerte, nem tudta hol lakik, így ott el tudtam bújni és aaaa párommal lehettem..majd anyám beszegelte az ablakot..költöztetett az emeletre, ahonnan kiugrottam és elszöktem pár napra..egy hónapig sántítottam, de még most visszagondolva is megérte..

2014. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!