Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 61/94 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy nő vagyok. Megúszta volna az erőszakot, ha nem megy el a buliba. Hiába múlt el 18, amíg én fizetem az életét, addig vannak szabályok.
2014. szept. 3. 13:07
 62/94 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rokonom éppen úgy 5 kmph-val indult el egy kereszteződésből, ahol annak ellenére megállt, hogy neki volt elsőbbsége. Amint gurult pár métert, egy vadbarom belecsapódott oldalról a kocsijába. Eltört a nyakcsigolyája, kuka, protézist kapott helyette (az szimpla szerencse, hogy a gerincvelő nem szakadt). No, akkor mi is van azzal az "elég, ha nem megy 160-nal" szabállyal?


Ennek pontosan annyi az esélye, mint a gólyatáborban megerőszakolásnak.

2014. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
100%

" Megúszta volna az erőszakot, ha nem megy el a buliba"


Ilyen alapon mi a fenéért vannak törvények? Ha az ember elég ügyes akkor úgyis elkerüli, hogy baja legyen.


Kiraboltak? Há mér hagytad?!

Megvertek? Miért nem ütöttél te nagyobbat?

Kipakolták a házat? Miért van annyi cuccod?

2014. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 A kérdező kommentje:
Gyerekek vagytok még.
2014. szept. 3. 14:49
 65/94 anonim ***** válasza:
100%
38 evesen talan mar nem vagyok gyerek.
2014. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
97%

Nem irigykedik itt senki,nekünk is ugyanúgy volt/van/lesz fősulin házunk max nem a s.ggünk alá teszik.

Autóbaleseted akkor is lehet ha szabályosan közlekedsz,ugyanúgy gyalogos vagy bármilyen másik.

Nos,akár hiszed akár nem 18 éves kora után ő felel magáért,de nem hiszem,hogy megéli a 18-at.

Tudod miért? Mert egy ilyen szülő mellett mint amilyen te vagy

mindenki öngyilkos lenne.

2014. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%

Megúszta vna az erőszakot, ha nem megy el. MEG A JÓ ÉDES ANY.KÁDAT! NEM a csaj a hibás, ő ÁLDOZAT! Persze, könnyű őt okolni, még véletlen sem a fazont, aki nem tudja a gatyájában tartani a frkát - tipikus gondolkodásmód. Nem, a csaj a hibás!


Én suliból jöttem este haza (sokáig kellett maradnunk) és akkor kapott el majdnem egy emberke, otthon, kisvárosban.

És, ha erre apám azt mondta volna, hogy az én hibám, az életben nem állok vele szóba többet.


De egyértelműen provokáció a kérdés, de süllyedj el nagyon mélyre, amiért ezen szítod a feszültséget! TE vagy az alul iskolázott, degene.ált fazon, nem mi!

2014. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
100%

Nulla vagyok?:) ISMERSZ? Képzeld,gci sok mindent elértem az életemben a pénzemet nem ittam buliztam drogoztam el,könnyűvérű életet sem éltem,de jól éreztem magamat a szüleim nem korlátoztak,támogattak és jól neveltek.

Tudod mit? Le se állok veszekedni egy ilyen élettelen emberrel mint amilyen te vagy:) Gyerünk,belenevelted a burokba a kölködet 50 évesen is majd ahogy fütyülsz úgy ugrik,hát gratulálok. Ne hidd,hogy már nem szűz.

Na puszi!

2014. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 A kérdező kommentje:
Az elején én is azt mondtam hogy a lány az áldozat. A tettes a hibás ez nyilvánvaló. De elkerülhető lett volna ha nem engedik el. De én is azt mondtam hogy a tettes a hibás. Csak ahol részeg férfiak vannak, ott esélyesebb hogy megtörténik. De tudom hogy egy faluban utcán is megeshet.
2014. szept. 3. 15:57
 70/94 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Pava Zsolt lanyat is egy tipikus faluban kaptak el az utcan.
2014. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!