Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 71/94 A kérdező kommentje:
Az elején én is azt mondtam hogy a lány az áldozat. A tettes a hibás ez nyilvánvaló. De elkerülhető lett volna ha nem engedik el. De én is azt mondtam hogy a tettes a hibás. Csak ahol részeg férfiak vannak, ott esélyesebb hogy megtörténik. De tudom hogy egy faluban utcán is megeshet.
2014. szept. 3. 15:59
 72/94 A kérdező kommentje:
Mondjuk Pécs nem éppen falu, hanem megyeszékhely. Ott sajnos nem volt mit tenni. Itt sem a lány a hibás.
2014. szept. 3. 16:02
 73/94 anonim ***** válasza:
97%
Ez már csak provokáció...
2014. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de az autóval is, ki nem szarja le ha te nem mész 160-al, mész 90-el országúton, egy GSXR simán megy 300-al egy egyenesen, és ott bizony a fém olyan mint a papír, félbevágja a faszba a kocsidat...


Nem akartam írni ide, de nagyon szétviszel:D Egyébként meg van a rizikója a gólyatábornak... Ez tény s való, de attól még nem kéne provokálni egymást, hogy te miért engeded meg te miért nem.

2014. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:
Egy nívósabb diszkóban vannak kidobók. Ha megütnek egy lányt, odamegy három kidobó és kirakják az illetőt. Ott elvárható hogy rend legyen. Pont azért, hogy a csőcseléket távol tartsák.
2014. szept. 3. 17:01
 76/94 anonim ***** válasza:
97%

Kíváncsi lennék a lányodra nagyon!



És ha kijön abból a diszkóból ott is elkaphatják! Attól nem félsz???



Mond h ezt az egészet csak provokálásnak írtad ki és h nem így neveled, óóó ezt nem is nevezném annak... azt se tudom mit csinálsz a lányoddal!!!!!!

Apuka merre van??? ezt mind hagyja???

2014. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
78%
:DDDDDDD
2014. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont évente elvisz egy milliót. Ezért elvárom hogy ne hozzon szégyent rám?"


Itt szakadt el a cérna. Mióta szégyen, ha megerőszakolnak? Pont a magadfajta gyökér, álszent, delúzionális idióták miatt hagyják bejelentés nélkül a nemi erőszakot.

Szívből kívánom, hogy bsszon teherbe valami szexuális ragadozó, aztán pofázd a hülyeséget a szégyenről.


Az ilyen esetek többségében a megerőszakolt nő nem tehet arról, hogy elkapta egy beteg állat. Ha szerinted szégyen rosszkor, rossz helyen lenni önhibádon kívül, akkor szopogasd kérlek legnemesebb testrészem.



Mellesleg végigittam a gólyatábort, szexeltem is, mégis van diplomám, dolgozok, támogatom a szüleimet. Te mire vágsz fel? Arra, hogy elmúltál 40? Arra, hogy szét tetted a lábad, aztán 9 hónappal később kipottyantottál egy gyereket, akit csupán befektetésként kezelsz? Szerinted ki a szégyen?


Ha ilyen szüleim lettek volna, hétvégenként autókáztam volna a detoxikálóba.

2014. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:
Ezt nyilván nem az erőszakra értettem, hanen arra hogy ne legyen totál hulla részeg minden buliba. Itt már írtam azt hogy ebben az esetben természetesen a lány áldozat, és minden erőszaknál, amikor írtam hogy ne hozzon szégyent, akkor arról volt szó, hogy vannak bulik amik a drogról, meg csoportszexről szólnak. Na ilyenbe nem nehet a lányom.
2014. szept. 3. 19:42
 80/94 A kérdező kommentje:
Például ha te úgy berúgtál a gólyatáborban, hogy négyen végigmentek rajtad, azért az félig a te hibád is.
2014. szept. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!