Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 51/94 anonim ***** válasza:
Én most jöttem el a gólyatáborból, így második nap. Nem élveztem, és eljöttem ennyi. Már nem középsuli ez, hogy ha nem akarod akkor is muszáj részt venni. Nem tetszett, jelentettem, hogy én elmegyek elmondtak pár és jöttem, nem volt marasztalás azt mondták hogy ez az én döntésem. Annak a lánynak sem kellett volna ott maradnia, mert én éreztem speciel azt hogy az én szakomon lévők csak numerákat akarnak. Ha ez a feltűnt volna a lánynak akkor talán nem történik meg ez. De! Nem csak a lány a vezetőség és legfőképpen a fiúk a hibásak ebben az esetben.
2014. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
83%

Irigykedünk???


Képzeld az egyik legjobb barátnőm luxus házat, luxus autót és még egy kisebb vagyont is kapott!!!



És képzeld a lányomnak aki 6 hónapos mire 18 lesz akkor már lesz egy jó kis vagyona!!! Nem csak egy házat tud majd belőle venni!!!


Hát nem irigykedek a te lányodra akinek ha elfogadja tőled a dolgokat cserébe feláldozza az életét mert te még 40 éves korában is megmondod mit csináljon!

2014. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 A kérdező kommentje:
Pakjátok be.
2014. szept. 2. 22:36
 54/94 anonim ***** válasza:
100%

"ahol nyilvanvaloan csak pia, drog, meg szex van?"


Edes istenem, en miert nem voltam ilyen golyataborban? :))

2014. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:
Mert te még a szakmunkásképzőt is csak alig tudtad befejezni. Primitív vagy.
2014. szept. 2. 23:13
 56/94 anonim ***** válasza:
98%

A Discoveryn hallottam, hogy a nagyvárosokban nagyon szmogos a levegő, ami káros. Ezek után engeded a lányod lélegezni nagyvárosban?


Azt hallottam, hogy egy mucsaröcsögei diszkóban valakit megszúrtak egy AIDS-es tűvel. Ezek után engeded a lányod bulizni? Még 25 évesen sem?


Azt hallottam, hogy van egy csomó autóbaleset. Ezek után engeded a lányod autóba ülni?


Azt hallottam, elütöttek egy gyalogost. Ezután engeded a lányod gyalogolni?


Azt hallottam, hogy a legtöbb étel tartalmaz rákkeltő anyagoakt. Ezek után engeded a lányod enni?


Azt hallottam, hogy ebolajárvány van. Ezek után engeded a lányod bárhová is utazni?


Azt hallottam, hogy valakire az utcán ráesett egy zongora. Ezek után engeded, hogy a lányod épületek mellett mászkáljon, ahonnan nagy eséllyel rázuhanhat egy zongora és kipréselheti az agyvelőjét az orrlyukán, amit aztán majd a keselyűk zabálnak meg?


Nem! Nem! Nem! Óvjuk lányainkat! Kötözzük őket a radiátorhoz!

2014. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó! Mi van, ha a radiátor csak úgy magától felrobban?
2014. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:
Ez nyilván nem ugyanaz.Baleset lehet, de nem kell kisérteni a sorsot.Tehát autóba ülhet, de nem mehet 160-nal,Enni ehet, de nem a kukában talált romlott ételt, hanem rendeset,Szórakozni szórakozhat, de csak normális körülmények között. A fősuli gólyatáborok az alkoholmérgezésről, és drogokról szól, úgy mint a sziget. Tehát oda NEM MEHET:
2014. szept. 3. 01:30
 59/94 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ellenörzöd h mennyivel megy a kocsival? Hogy amikor nincs otthon mit eszik?


Ha a lányodat rendesen neveled a társaság elennére nem fogja magát leinni.


Ja amúgy meg a csajnak akit megerőszakoltak ez is baleset volt, nem direkt ő maga idézte elő.


Hova engeded azórakozni a lányod? Egyáltalán élhet szinte úgy mint a korosztàlya vagy még most is megnézed mit írogat facen, mikor fekszik le????


Amúgy mivel felnőtt simán elmehet az engedélyed nélkül is.

2014. szept. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
97%

Draga Kerdezo, 54-es vagyok, es muszaki egyetemet vegeztem :)


Egy korlatolt, hisztis, alszent, begyöpösödött noszemely vagy, aki az eletbol csak a negativ dolgokat kepes meglatni :) Rosszul vagyok a fajtadtol.

2014. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!