Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
 31/94 A kérdező kommentje:
Olyan helyekre, ahol az nyilvánvaló hogy csak pia, drog, meg szex van oda nem nehet még negyven évesen sem.
2014. szept. 2. 18:08
 32/94 A kérdező kommentje:
Bárhol bármikor. Mégis az a statisztika, hogy százból kilencvenötször a részeges, drogos bulikban esik meg. Nem a könyvtárban, színházban, múzeumban.
2014. szept. 2. 18:14
 33/94 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy negyven évesen nem mondhatod meg neki mehet-e:) Sajnálom,hogy ilyen anyja/apja van mint te. HA JÓL NEVELED (amit te csinálsz nem nevelés hanem tiltás) akkor NEM akar ilyen helyre menni or VIGYÁZ és FELELŐSSÉGTELJES. De nem fogok itt neked pampogni arrol mi lesz ha betölti a 18at és elhúz tőletek/tőled,aztán majd alkoholmérgezéssel viszik kórházba a barátai mondván addig nem ihatott limonádét nem vehetett fel piros pólót nem léphetett ki a szobájából. ha érted. nemhiszem,hogy érted.
2014. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 A kérdező kommentje:
Persze. 18évesen már nagykorúak vagytok igaz? Ne szóljon bele a szülő. De azért a fősulit, a jogsit, a nyaralást fizesse a szülő igaz? Vegyen kocsit, meg lakást ugye? Akkor vagy felnőtt, ha mindent magadnak fizetsz, nem anyucit lejmolod. Hálátlan gyerekek csak a tivornyákon jár az ész. Főleg a lányoknak.
2014. szept. 2. 18:42
 35/94 anonim ***** válasza:
100%

Annyira általánosítasz! KI A TOKOM MONDTA,HOGY A SZÜLŐ FIZESSE ONNANTÓL,HOGY 18 VAGYOK??:DDDDDDDDD Egyáltalán nem:) "18 vagyok-felnőtt,amint elvégzem a szükséges iskoláimat A SAJÁT LÁBAMRA ÁLLOK"-elv alapján működöm én:) És képzeld, a szüleim támogatnak,neveltek és nem tiltottak. Igen képzeld, amint 18 éves jogilag elköltözhet tőled és EL IS FOG,csak úgy megnyugtatlak,én már rég öngyilkos lettem volna melletted. 40 évesen így is úgy is önálló lenne már,másrészt "hálátlan" hát a fszt. Te szülted,nem ő akart megszületni,minden amit tettél érte KÖTELESSÉG,nem várhatod el,hogy visszaadja és 18 éves kora után úgy táncoljon ahogy te fütyülsz. Más az,hogy engem rendesen neveltek,az összes szeretet és törődést,én is ugyanúgy megadom a szüleimnek ahogy ők nekem,így a tiszteletet és a segítséget is.

Ha te lennél apám/anyám 18 éves korom után soha a büdös életben nem látnál. Begyöpösödött vagy,burokban neveled a gyereked,épp ezért fog téged elhagyni amint a saját lábára tud állni.

Van akinek nem való a gyerekszülés/nevelés-te ilyen vagy.

2014. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
97%

Kinyílt a bicska a zsebemben tőled, kérdező.

"Akkor te olyan lány lehdtsz, akit nem lehet megerő... ni. Mert te hagynád magad."

Hogy lehetsz ekkora tajparaszt? Én is voltam gólyatáborban, utolsó este ittam, és csókolóztam egy csoporttársammal. Ez volt bő 1 éve, azóta is boldog párkapcsolatban vagyunk, fáj? 18 évesen veszítettem el a szüzességem és életemben 2 fiúval csókolóztam, nem tartom magam r.bancnak. És nem, rohadtul nem "hagynám magam".


"nyilvánvaló hogy csak pia, drog, meg szex van"

Te miről beszélsz? Én pl, mint írtam, utolsó este ittam (nem mintha bárki erőltette volna), azon kívül nem volt egyik felsorolt dolog se.

Volt aki a saját hányásában fetrengett, de aki olyan fajta hogy az neki a buli, ahhoz nem kell gólyatábor. Rohadtul nem erőltette senki senkire az ivást.


Nagyon sajnálom azt a lányt, hogy ez történt vele, de attól még nem lesz minden gt maga a pokol... Naponta több százan/ezren szenvednek autóbalesetet, akkor ne ülj autóba...

Begyöpösödött vagy.


20/L (ELTE gólyatáborban voltam)

2014. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is meg akarod szabni neki, hogy hova mehet, ha 40 éves lesz? Pfff...
2014. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 A kérdező kommentje:
Kötelesség az hogy napi háromszor kapsz kaját 18éves korodig. Aztán az egyetemedet már nem kötelességem fizetni.
2014. szept. 2. 19:25
 39/94 anonim ***** válasza:
100%

"Persze. 18évesen már nagykorúak vagytok igaz? Ne szóljon bele a szülő. De azért a fősulit, a jogsit, a nyaralást fizesse a szülő igaz? Vegyen kocsit, meg lakást ugye? Akkor vagy felnőtt, ha mindent magadnak fizetsz, nem anyucit lejmolod. Hálátlan gyerekek csak a tivornyákon jár az ész. Főleg a lányoknak."


Szóval a gyerek az gyakorlatilag egy modern jobbágy a te olvasatodban.

2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
100%

SENKI SE MONDTA HOGY FIZESD AZ EGYETEMÉT VAGY ,HOGY BÁRMELYIK SZÜLŐ FIZESSE A KÖLKE EGYETEMÉT:DD te nagyon nem tudsz értelmezni.

VAN SZÜLŐ,aki neveli a gyerekét szívből szereti,értékre tanítja,és besegít az egyetemébe DE EZ NEM KÖTELESSÉG,NEM MUSZÁJ,családfüggő. Van gyerek aki 15 éves kora óta diákmunkázik és saját maga fizeti az egyetemét és önálló életet kezd.

2014. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!