Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/188 A kérdező kommentje:
Bátyámeknal 3 gyerek van(3,3,5 évesek). Kb minden hetvegen a nagyszüloknel vannak. Mert szeretnek ott lenni. Az is lepasszolas?
2017. jan. 5. 14:59
 32/188 anonim ***** válasza:
75%

Na álljunk meg egy picit...

Mielőtt kifejtem a vèlemènyem, meg kell emlìtenem, 3 évig voltam egyedülálló anya, igaz 1 gyerekkel, de soha egy pillanatig nem akartam átpasszolni másra. Azóta van párom és közös baba is van. Egyiket se adnám másnak, ha esetleg úgy adódna, hogy egyedül lennèk.

DE most jön, amit gondolok):

Azt a 3 gyereket a kèrdező egyedül vállalta?

Valahol törvènybe van foglalva, ha egy pár különmegy, egy termèszetes dolog, hogy csak az anyáé onnantól minden felelőssèg?

Soha egy elvált férfira ne mondja senki, hogy $zar apa azért, mert nem èlnek vele a gyerekei. Nem 3, nem 2, hanem 1 sem.

De az mègis elfogadott.

Utána a gyereknevelès MINDEN öröme ès kìnja az anyáè. Mert csak. Pont.

Pedig apuci ugyanúgy ott volt és vállalta....

A kèrdező emlìtette, MINDEN NAP látja a gyereket.

Ennek ellenère egy elvált apának mi a rendszer? 2 hetente 2 napra elviszi, dob némi aprót tartásdìj gyanánt, azt kész, gyereknevelés kipipálva, és akkor ő szuperapa, mert foglalkozik ìgy is a gyerekével...

Ebbe gondoljon már bele mindenki, akik itt ócsárolják a kèrdezőt, mekkora $zar anya.

Kíváncsi vagyok, mitől ennyire eltérő a megìtèlès.

2017. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/188 anonim ***** válasza:
64%
kérdező, mert le se sz... Nem kellett volna ilyen kis korkülönbséggel gyereket vállalni ha alkalmatlan vagy a nevelésükre. De látom nem érted, szerinted ez teljesen jó, majd pár év múlva kérdezd meg a középsődet miért gyűlöl téged...akármi írunk szerinted te csinálod jól, pedig legalább kicsit elgondolkodhatnál, ha 25 emberből 24v azt mondja rossz "anya" vagy, abban lehet valami nem? Nem a gyerekeid tehetnek a te alkalmatlanságodról.
2017. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/188 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudnám lepasszolni soha soha! Pedig nekem isvan egy problémásom. Középsőknek általában sokkal nehezebb lenni. Nem tartalak jó anyának emiatt. De inkább add az apjának, mint , hogy agyonüsd. Részedről ez egy jó döntés. De ettől nem vagy jó anyja.
2017. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/188 anonim ***** válasza:
64%

Remélem ez csak egy rossz vicc!

Ha mégsem, akkor nem tudlak megérteni. Szegény kicsit borzasztóan sajnálom. Ha ő választotta volna az apját, az más. De szegénykének nem volt választása, te lepasszoltad! Sír utánad!!! Hogy nem szakad meg szived érte? 3évesen még annyira kicsi. Kb azt sem érti, hogy most ez miért van, hogy pont ő nem kell neked, a testvérei meg igen. Csak a figyelmedre vágyik, azért viselkedik így. Rád lenne szüksége! Szerinted mi játszódhat le a kis fejében? Bele se akarok gondolni. Akkor már miért nem küldted el mind a 3-at? Akkor nyugodt lenne az életed.... Egy anya nem passzol le egy gyereket, hogy kényelmesebb legyen az élete! Az anyaság lemondásokkal jár, és mind tudjuk, hogy mit vállaltunk amikor úgy döntöttünk, hogy gyereket szeretnénk. Vannak nehéz napok, amikor legszivesebben kifutnék a világból. De soha nem tudnék a gyerekemtől külön élni, akármilyen hisztis vagy eleven is.

2017. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/188 A kérdező kommentje:

32, köszönöm, de ugysem olvassa senki :)

Nem baj, örülök, hogy páran vettek a fáradtságot es vegig olvastak a hozzászólásaimat es megértették. Koszonom nektek.

2017. jan. 5. 15:05
 37/188 anonim ***** válasza:
56%
A nagyszulok hogy jonnek ide? Koze nincs hozza.
2017. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/188 anonim ***** válasza:
63%
Sejtettem, hogy nem leszek nèpszerű a válaszommal, ès jön a lepontozás, de megindokolni egyik birka sem tudja... 👍
2017. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/188 A kérdező kommentje:

Nekunk nem nehéz napok voltak, hanem nehez 3 ev. :)

Sokkal jobb neki mikor csak ő van az apjával mert megkapja azt a figyelmet amit szeretne, hogy o a kozeppont. Ha úgy jon ki az ovibol, hogy itthon alszik akkor nem mondom neki, hogy nem, húzzal apádhoz... -_-"

2017. jan. 5. 15:09
 40/188 anonim ***** válasza:
62%

kedves kérdező: mindenki végigolvassa a hozzászólásaidat, mindenki érti, csak azt nem tudják felfogni, hogy miért tetted ezt. Vagy ha mégis, nem tudják elfogadni.


Hivatalosan 7-8 éves korban adnak ki papírt arról, hogy ADHD-s egy gyerek. Fiam az. Van mellette 2 lányom. Hidd el, nem azt mondom, hogy jól tetted, de átérzem a helyzetedet, és azt is, hogy nehéz. Viszont amikor megszültem, vállaltam ezt. Ezt mindenki értelmezze úgy, ahogy akarja. Csak ennyit szerettem volna.


ÉS az, hogy rossz anya vagy-e, vagy sem, nem az én dolgom eldönteni, hisz én csak egy vadidegen vagyok neked

2017. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!