Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/188 anonim ***** válasza:
69%
Egy problemas harom evesnek valoszinuleg egy nyugodt anyara, szeretetre lenne szuksege. Nem erre a ciganyeletre!
2017. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/188 anonim ***** válasza:
59%
Bégig olvastam én is ,de ettől még elítéllek, és nem tartalak anyának. Egy anya bármi áron kitart a gyereke mellett, nem azt nézi hogy neki könnyebb legyen..de szerinted jó anya vagy..az hogy a többi 100 ember nem tart annak nem érdekel látom.. majd a fiad szemébe nézz pár év múlva..vagy mikor éjszaka utánad sírva ébred, de te nem vagy ott mert kényelmetlen volt őt nevelni... remélem öreg korodra nekik is kényelmetlen lesz veled foglalkozni és elfelejtve halsz meg valami idősek otthonában úgy, hogy a kutya se nyitja rád az ajtót.. tudod, mindenki megkapja amit megérdemel,ki előbb, ki utóbb. Viszont köttesd el magad, több gyerek életét ne tedd tönkre...
2017. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/188 anonim ***** válasza:
76%

A kisebbik rossz, hogy apánál van a gyerek,amig te otthon az apja meg dolgozik.

De ez az egyik nap itt, a másik nap ott ,ez még rosszabb, nincs egy állandó fix pont a gyereknek.

2017. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/188 A kérdező kommentje:

Kedves 40-es vállaltam es vállalom is, ahogy az apja is. Nem egy idegennek adtam es neha ránézek, az apjánal van és minden nap látom. Ha az apjánal van, megkapja a 100%-os figyelmet amit igenyel.

Mikor a nevelési tanácsadónal vagyunk utana csak a miénk a nap. Neki ez kell, hogy csak ő es senki más.

2017. jan. 5. 15:17
 45/188 anonim ***** válasza:
65%

Igen rossz anya vagy.

Ö is a te gyereked. Tökéletesen megérti,hogy ő nem veled lakik. Máshol,ahol több gyerek van és nem elváltak a szülők,ott se teszik ki a gyereket máshoz,csak mert rossz vagy neveletlen.

Vagy amig együtt voltatok,őt a mama rendezte,a másik kettőt meg ti?!

2017. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/188 A kérdező kommentje:
Ha a szülők külön mennem akkor sajnos ez van, egyszer itt egyszer ott van a gyerek. Az apja se es a gyerekek sem bírnak ki, hogy csak hétvégén vagy csak 2 hetente lássák egymást.
2017. jan. 5. 15:20
 47/188 A kérdező kommentje:
Ahhoz képpest, hogy eldobtam itt szuszog mellettem.
2017. jan. 5. 15:22
 48/188 anonim ***** válasza:
29%
Tudod mit? Majd az ido, a jovo eldonti. Sok sikert!
2017. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/188 anonim ***** válasza:
31%
Igen, mert most úgy kényelmes neked hogy ott legyen. Mikor problémásabb meg visszapasszolod az apjának. Ha ő is megunja mint te akkor hova fog menni? Nagyszülők, keresztszülők? Szegény kicsi, ő még nem érti milyen ember is vagy. De nembaj, hisz neked legalább kényelmes, az hogy a gyerek tönkremegy bele nem lényeg...de úgyse fogod megérteni, szerinted ez így nagyon is rendben van.
2017. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/188 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 5. 15:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!