Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/188 anonim ***** válasza:
68%

Azert en megiscsak sajnalom a kis Rosszcsontot! :-( hasonlit a fiamra... Semmi penzert nem engednem ot el. Azert ilyen mert a figyelmedre vagyik!

En megertem h iszonyat nehez lehet, es h besokaltal, de vegleges donteskent ez nem megoldas. Hogy erezheti magat a fiad? Nem kerdezte meg h miert kuldted az apjahoz? Mit mondtal neki? Nem hianyoznak neki a tesoi? O nem hianyzik a tesoknak?

Egy pici lelkiismeret furdalasod sincs? :-(


Nagy, mely levegot kell venni es at kell lendulnotok ezen az idoszakon. Egyutt, mindharom gyermekeddel! Meg nagyon picik, Te kellesz mindnek!!!

2017. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/188 anonim ***** válasza:
67%
Doktorálhatnál a gyereked tönkretevéséből. Sír utánad az a szerencsétlen, ragaszkodik hozzád, te meg eldobod, mert így könnyebb? és miért volt baj hogy késtetek az óvodából? Gondolom egy évessel nem munkába rohantál.. nevelni kellett volna nem lepasszolni. Majd pár év múlva meg hordhatjátok pszichiáterhez mert tönkretetted egy életre a lelkét és az önbecsülését. Szerinted milyen érzés lesz neki hogy csak ő nem kellett? Ha a másik kettővel is lesz valami probléma őket is eldobod?
2017. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/188 A kérdező kommentje:
21-es nem, nem hiányoljak egymast. Az apja eddig sem hétvegi apuka volt. A gyerekek egy ovis csoportba járnak es kb 10 percre lakik innen az apjuk. Hétvégén itt van a három eves is. Akkor nem kell reggelente sehova rohanni. A nagyfiam mondta, hogy hétfőn O megy at az öccsehez aludni, másnap jöjjön ő.
2017. jan. 5. 14:47
 24/188 anonim ***** válasza:
68%

Inkabb kernel felmentest neki az ovodabol es foglalkoznal vele!

Ugy utalom az ilyen noket. Szaporodnak, de minek!

2017. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/188 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor maradj ilyen elégedett magaddal, és ne kérdezgess itt feleslegesen.
2017. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/188 A kérdező kommentje:
Nem passzoltam le, csak többet alszik az apjánal mint nalam.
2017. jan. 5. 14:49
 27/188 anonim ***** válasza:
82%

Nem érted a lényeget. Kettő nálad van, egy meg nem. Ezt az az egy is tudja, aki nem nálad van. Lehet azt hiszed, hogy a gyerekek hülyék, de tudja mi a helyzet. Érzi ezt nagyon jól, akárhogy mentegeted magad. Ő A helyen van, a testvérek meg B helyen.

Nem tudsz olyat mondani, hogy pozitívan hozd ki magadat a dologból.

Viszont felvetődik a kérdés, hogy ha gyakorin 20 válaszoló szerint hülyeség amit csinálsz és az ismerőseid is mind azt mondják, akkor miért kapálózol még mindig az árral szemben?

2017. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/188 anonim ***** válasza:
63%
huu hétvégente vendégül látod néha a fiadat, bocsánat, igazi mintaanya vagy, azonnal keresek is neked valami díjat... akkor is...még 3 éves, nem fogja fel hogy az "anyja" lepasszolta, csak mert nem tökéletes gyerek, majd két-három év múlva fog meggyűlölni ez miatt, jogosan. Hétközben se kéne rohannod, otthon pihikézel a legkisebbel, nem igaz hogy lusta vagy foglalkozni a középsőddel. Remélem az apja elmeséli majd neki hogy az anyja eldobta őt, ős soha többet nem fog szóba állni veled, nem érdemelsz mást. Szerencsétlen kicsi, anyát érdemelne nem téged, remélem legalább az apja szereti, mert te nem.
2017. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/188 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem vagy rossz anya, mert felmérted, hogy mire vagy képes jelenleg, és mi a jobb a gyereknek, és mi a jobb a másik 2 gyereknek. Hiszen a másik két gyereknek sem mindegy, hogy milyen közegben vannak otthon.

Ezért is döntöttél arról, hogy az apjával legyen, hiszen így kiegyensúlyozottabb az élete, minthogy te és a három gyerek örlődjenek. Ráadásul minden nap találkoztok, együtt vagytok.


Ez a két rossz közül a kevésbé rossz döntés volt.


Szerintem nem szégyen segítséget kérni, bármiről is legyen szó.


A családtagokról pedig megvan a véleményem. Csak a szájuk jár, de hogy segítsenek neked a mindennapokban, az már büdös nekik. Vagy felmerüljön valakiben az, hogy talán orvosi oka is lehet a kezelhetetlenség hátterében. Hatalmas taps nekik!!!


Annak sem könnyű a mindennapja, aki három angyalkát nevel, nemhogy 3 db 5 év alattit, akiből az egyik kezelhetetlen.

2017. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/188 A kérdező kommentje:

Leírom ezt a hetet. Hétfőn itt volt mind a három gyerek. Kedden mind a ketto az apjánal. Szerdán ő vitte őket oviba,mára a középső köhögött, nem ment, nalam van. Majd hétfőn megy mind a ketto az apjahoz.

Nekem a lepasszolas nem itt kezdődik, de már ertem a rokonok reakciójat, valószínûleg az o fejükben is az van, hogy heti egyszer nalam van egy órát es le se... Köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 5. 14:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!