Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/188 anonim ***** válasza:
59%
Igen, az vagy. De nem csak azert mert lepasszoltad a gyereked, hanem azert mert fingod sincs a gyereknevelesrol.
2017. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/188 A kérdező kommentje:

A 3 eves kb 1 eves kora ota egy matrica. Nem lehet mellette semmit csinalni. Ha nem vele foglalkozunk egy percig akkor már jon a tesók bántasa, törés zúzas. 1,5 eve járunk nevelési tanácsadóba, de nincs javulás :(

Volt, hogy órakat késtunk az óvodábol mert eguszeruen nem tudtam felöltoztetni a kicsit a középsőtol.

2017. jan. 5. 14:29
 13/188 anonim ***** válasza:
63%

Oké, és szerinted helyes megoldás az, hogy ha rossz a gyerekem, akkor kidobom?

Szerinted mit érezhet az a kisgyerek, akit te eldobtál?

2017. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/188 anonim ***** válasza:
72%
Te egy felnott vagy. A ferjed is. Itt a gyerek az aldozat.
2017. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/188 A kérdező kommentje:
A gyerek jól van. Minden nap látom jön át. Volt, hogy éjjel felkelt es ertem sírt, akkor másnap velem aludt. Nem mondtam le a gyerekemrol. Ugyan ugy en járok vele a nevelési tanácsadóhoz,ha az apja meg dolgozik akkor én hozom haza. A 4 eves is van, hogy az apjánál alszik.
2017. jan. 5. 14:34
 16/188 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ezek szerint te jó anyának gondolod magad. Nem mindenkinek való gyerek, főleg nem 3. Ha a második ennyire problémás, mi a fenének szültél még egyet?
2017. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/188 anonim ***** válasza:
76%
Te nem vagy normális. Nincs jól a gyerek, és ettől csak rosszabb lesz.
2017. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/188 A kérdező kommentje:
Nem volt tervezett baba. De szerencsére egy végtelenül nyugodt baba.
2017. jan. 5. 14:37
 19/188 anonim ***** válasza:
61%
Okos huzas. A problemast el az utbol!
2017. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/188 anonim ***** válasza:
64%
te nem vagy anya...egy anya nem paszolja le a gyerekét, harcol érte bármi áron. Te csak egy nő vagy, aki történetesen szült, de ettől nem leszel a középső gyereked anyja. Aki egy három évest elzavar maga mellől, az számomra az alja ember kategória, igaza van a családodnak.
2017. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!