Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
 121/135 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező,

Voltál orvosnál?

Mennyire véreztél?

Nem egyértelmű, hogy mi történt

10

2022. máj. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/135 A kérdező kommentje:
Hat egyelőre egy átlagos menstruació szintű, talán még annyi se, de hétfő este folyamatos. 4-5 óra után is csak viszonylag kevés vér van a betéten, torlesnel viszont élénk piros, néha kisebb mértékben darabos. Orvosnál nem voltam, mert másik városban van az orvosom és a melo miatt nem tudok elmenni, de édesanyám a nőgyógyászati dolgozik így állandó kapcsolatban vagyok az orvossal is. Abban maradtunk, hogy amíg nem bő a vérzés vagy nem lazasodok be addig várunk. Volt már hematoma, rengeteg vér távozott de azt anno tulelte az embrió, később állt meg a fejlődésben. Szerintem most viszont nem ez a helyzet, hiszen a vér mennyisége meg nem drasztikus de az elején néha lightosan gorcsoltem és eltűnt minden terhes tünetem, ami korábban volt. Anyum még reménykedik, en mar nem, igyekszem előre tekinteni és meg jobban rafekudni az IRem rendbetételére. Az elkovetkezendo időszakon elég stresszes (allamvizsgazni fogok) így ha ezen túl vagyunk akkor nyáron csak arra koncentrálok h legközelebb minden a lehető legidealisabb legyen, bízom benne, hogy a 4es szerencsés szám lesz :) fogok menni nőgyógyászhoz jovoheten, hogy megnezzuk teljesen kiurultem e, nyilvan nagy boldogság lenne egy élő embriót látni de erre 0,00001% esélyt látok :)
2022. máj. 5. 08:00
 123/135 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdező, mi lett a kimenetel?
2022. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/135 A kérdező kommentje:
Egy hosszabb menstruacioval elment sajnos. Öröm az ürömben, hogy nem kellett műteni, kijott aminek ki kellett. Reméljük a következő szerencsésebbek alakul :)
2022. máj. 12. 22:08
 125/135 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Kívánom hogy, legközelebb jól alakuljon!
2022. máj. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/135 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, előre nezunk és bízunk a legjobbak an :)
2022. máj. 13. 17:42
 127/135 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én csak most olvastam ezt a kérdést. Annyira veled éreztem! Elárulod, hogy azóta mi történt veled? Lett baba?
2023. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/135 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy kedves 127. :)

Azóta vokt még 2 hónapra rá egy terhességem, ahol szintén barnázni, majd vérezni kezdtem, ő is elment. Ezután az orvos azt mondta lehet mostmár lombikozni kéne, ott ugyanis egy speciálus eljárással ki lehet szűrni a genetikai bajt. Közben kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem is van, endokrinológussal rendbe tettük.

Volt egy stimulációm, 2 beültetéssel (egy friss es égy fagyasztott), ezek el se indultak.

Most új stimuba kezdtünk, 2 embriót ültettek be (8ból csak 2nél nem volt genetikai gond).

Jelenleg 7 hetes és 2 napos vagyok, 2 nap múlva lesz az első UH, ott derül ki, hogy minden oké e és hányan vannak.


Habár az előzmények miatt minden apró görcsre vagy éppen enyhülő tünetre bepánikolok de iszok egy cutromfűteát és próbálok pozitív lenni.


Ami miatt bizakodom az az émelygés, hányinger. Nemrég indult és ilyen korábban nem volt. Továbbá *kop-kop* eddig egy csepp vér se volt.


Reméljük hogy ez a terhesség már rendben lesz és kedden gyönyörű szívhangot/hangojat látunk/hallunk. 😊😊

2023. jún. 11. 07:25
 129/135 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Fel se tudom fogni, hogy lehet kibírni ennyi szörnyűséget! Nagyon erős vagy!

Nekem egy vetélésem volt 2 hónapja és az is eléggé megviselt. Azzal vigasztalom magam, hogy a következő sikerülni fog, de látom előre, ha úgy is lesz, végig fogom rettegni.

Nagyon drukkolok neked, hogy minden szuper legyen. Ha valaki, te igazán megérdemled.🤞

#127

2023. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/135 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves tőled, bízunk benne, hogy mostmár minden rendben lesz, tegnap 2 kicsi szívverést hallhattunk, igaz az egyik baba kisebb így még bármi lehet, de a másik tökéletes méretű.


Mi alapból tudtuk, h nem lesz egyszerű menet, a férjem is 3. terhességből született, egyke. Persze azt álmunkban sem gondoltuk, hogy eddig fog tartani, ennyi csalódással kell szembesülni.


Mi mindig arra kobcentráltunk, hogy márpedig sikerülni fog és nem adjuk fel, ha vmi gond jelentkezett akkor már azonnal a következő próbálkozás lebegett a szemünk előtt és, hogy nincs mese menni kell tovább.


Sose könnyű és szerintem minden nő hős, aki túlél egy ilyen veszteséget. Én azért adok hálát, hogyha már meg kellett történni, legalább pár hetes voltam mindig. Egy nagyobb baba elvesztését biztos nehezebb lett volna feldolgozni.


Kitartást kívánok es reméljük mindketten pozitív élmények előtt állunk mostmár. :)

2023. jún. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!