Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/343 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megjártuk a Kaálit! Sajna nem reagáltam elegendő módon a szerekre,ezért kaptam még egy plusz szurit Menopure a neve,a Gonalon meg növeltek. Egy kicsit szomorkodtam hazafele ,hogy nem látszott semmi a petefészkeimen,bezzeg én annál jobban érzem őket. Viszont mostanra újult erővel adom be a dózisokat és TUDOM ,hogy hatni fog,úgy ahogyan kell. Veled mizu?

2011. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/343 A kérdező kommentje:

Óóó, sajnálom, de lesz ez még jobb is :) A megnövelt adag biztos hatni fog, és beindulnak a dolgok, kövire már alig bírjátok majd megszámolni őket :))

Tényleg, mikor kell visszamenned?

És egy darab sem látszott, vagy csak kicsik voltak még?


Nálam semmi változás, szurizok, és várok türelemmel. Ma valami hajszáleret találhattam el, mert picit bekékült az egyik szuri helye, de ez amúgy sem az én napom volt :( Remélem ez nem baj, hogy olyan helyre ment...

Amúgy ma nem fájt semmi, nem is érzem a petefészkeimet, ez gyanús, és aggódom is picit, hogy nem hatnak a szurik :(

2011. okt. 14. 18:35
 23/343 anonim ***** válasza:
100%
Kedden kell mennünk újra. Azt mondta" még nem lát semmit" és azt is mondta ,hogy "ajajjj" :(((( ,és hogy "húzzon bele" Te ne izgulj amiért nem érzed a petefészkeid,látod én meg érzem...:( Nekem már két lila foltom van :),szerintem attól a szérum felszívódik. Szépek leszünk a végére...:),de ennyi baj lenne csak.
2011. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/343 A kérdező kommentje:

Egyre türelmetlenebb vagyok, és szeretném ha már hétfő lenne, hogy tudjam jó úton haladnak-e a dolgok, félek h semmi sem indult még be :(

És amire rájöttem: sztem a Gonal-tól szédülök, mert a szurik után jön rám, és 1-2 órán át tart. Mivel az első kettő napon nem volt ilyen, ezért gondolom, h a Gonal lesz a bűnös. Na nem baj, megvagyok én így, csak érjen valamit!


Te hogy vagy? Érzel valamit?

2011. okt. 15. 13:41
 25/343 anonim ***** válasza:
100%
Igen érzek néha fájdalmat lent,és tuti,hogy nem bemesélem,ha érik tüsző,ha nem. Nyugi biztosan érnek a tüszőcskék neked,ne izgulj. Megértelek amiért várod a Hétfőt,én is nagyon várom a Keddet. Valamiért én csak bízom ....
2011. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/343 A kérdező kommentje:

Megvolt a mai UH, minden rendben :)

Több tüsző indult fejlődésnek, bár a dokiból nem tudtam kihúzni, hogy pontosan mennyi, de én olyan 3-4-et láttam oldalanként :)

Azt mondta, hogy ez még úgyis változik, majd a kövi UH-on mond számot, addig nem.


Szóval erre csütörtökig várnom kell, de sebaj, legalább tudom, hogy megindult a dolog :) Addig meg ugyanúgy a 150NE Gonal-t kell szúrnom.


Majd feltétlen írj holnap, hogy veled mi van, drukkolok nagyon, hogy Te is jó híreket kapj!!!

2011. okt. 17. 17:18
 27/343 anonim ***** válasza:
100%
Jaj örülök neki nagyon,hogy beindultak a tüszőcskék nálad. Érzel valamit? Én még most is folyamatosan érzem a petefészkeim,remélem ez nem a negatív jel. Holnap írok mizu velünk.
2011. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/343 A kérdező kommentje:

Majd írj, hogy mi volt, nagyon kíváncsi vagyok, remélem Te is jó hírekkel jössz!

Nekem még mindig semmi fájás nincs, egyedül ha erőlködöm, pl. tüsszentek, akkor szúr be egyszer-egyszer...

2011. okt. 18. 13:01
 29/343 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nem bővelkedünk tüszőben ,de van....:) és ez a lényeg. Egy 16mm,+ 14mm,+ 12mm-es ez a három van amit diktált a doki az asszisztensnek. Az endometrium 6.5mm.Szuriznom kell tovább Pénteken kell mennem újra és azt mondta a doki,hogy akkor megbeszéljük a punkciót.
2011. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/343 A kérdező kommentje:

Jujj, de jó!

Nem baj az, ha kevés van, mert azt olvastam valahol, hogy a kevés azért jó, mert jobb a minőségük. Akinek van 15-20 darab, ott sokszor sok "használhatatlan" van, szóval a mennyiség a minőség rovására megy.


A nyálkahártya vastagságra mit mondott a doki, hogy jó? Csak hogy tudjak viszonyítani, ha én megyek :)


Ez a 3 méret elég szép, biztos jók lesznek, és szép babócák lesznek belőlük. :)

Tényleg, hányat kértek vissza? És nálatok ICSI lesz, vagy a sima?


Én bezzeg semmit sem tudok, pedig annyira kíváncsi lennék, hogy hányan vannak, na de talán csütörtökön már mond valamit a doki, remélem...

2011. okt. 18. 17:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!