Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/164 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon hülye vagy némber, az ilyen nőket azonnal el kéne köttetni, nehogy a selejtes génállományát továbbadja.

17évesen ennyi ésszel...Ráadásul még oda is írod, hogy 17 és fél éves...

LOL ilyet a 12 évesek szoktak mondani, amikor mondják nekik a szüleik, hogy még túl fiatalok 12 évesen. "Jajj' de anya, én már 12 és fél éves vagyok!!". Szánalom vagy.

K.A. 17/F

2010. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/164 anonim ***** válasza:
100%
én ugy értettem, h már elmult a 72 ora, és nem akarta bevenni. 1 valaszolo voltam
2010. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/164 A kérdező kommentje:
Elmult a 72óra és nem vettem be!!És tudom hogy az vagyok mivel teszteltem!
2010. febr. 15. 11:12
 14/164 anonim ***** válasza:
31%
és miért nem vetted be? most sokkal jobb igy, h abortuszra kell menned, mi? az egészségesebb.. lol.
2010. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/164 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan sajnállak, mert nagy butaságot csináltál. És büszke vagyok a szüleimre, mert én ezt simán elmondhatnám nekik, megértenének sőt még a 72 órás tabit is megvennék nekem. Próbálj jobb kapcsolatot kialakítani a szüleiddel, hogy olyan szerencsés lehess, mint én, aki mindig számíthat a szüleire.
2010. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/164 anonim válasza:
100%

Szia!


Az abortusz sem megoldás, mivel lehetnek szövődményei, szóval, aki azt írta, hogy nem veszélyes, nagyon téved! Az mindig is veszélyes marad! Sajnos! Mivel "kiszívják" a magzatot, utána maradnak vissza szövetek, és azokat ki kell kaparni, így a méh falát (ha szerencsétlen az orvos) ki is "lyukaszthatják".

Én védőnőként dolgozom, és ilyenkor ugye nekem a baba mellett kell letennem a voksom.

De ha mégsem szeretnéd a babát, akkor irány a Családvédelmi Szolgálat. Mondjuk ott is védőnők dolgoznak, úgyh elejébe az abortusz ellen fognak beszélni, meg hagynak döntési időt, és ha akkor is lemond róla az anyuka csak akkor engedélyezik az abortuszt.

Mindkét út nagyon nehéz.

Ami anyukádat illeti, mielőbb mond el neki! Szépen fogalmazd meg, pl. anya, vmit szeretnék elmondani neked: úgy néz ki, terhes vagyok. És a többi jön magától.

Szóval bszéljétek meg a családdal és úgy (talán) könnyebb lesz. De tényleg gondold át, amit a többiek is írtak: munka, anyagi háttér.

Sok sikert kívánok!

23/Nő

2010. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/164 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat legfőképp az utolsónak!

Az én anyukámmal amugy mindent meg lehet beszélni és nem is olyan kishülye vagyok aki felelőtlen mert én érzem a dolgok sulyát!

Nem szeretném elvetetni és kész nem is fogom nem is akarom a kérdésem nem az volt hogy elvetessem- e vagy sem hanem hogy milyen formában mondjam el anyukámnak!

Szerintem ha szerető odaadó családban nő fel akkor senkinek semmi köze ahoz hogy megtartom vagy sem!

Elvileg indneki elitéli azt akik bántják a gyereküket megfolytják eltitkolják és megszülik egy pottyantós wcébe stb de én nem ilyen vagyok!Van párom több mint 3 éve nem ugy csináltattam fel magam hogy egy jötment idegennel a diszkó férfi wcéjébe szóval akik eltélnek ők nézzék meg magukat!

2010. febr. 15. 11:41
 18/164 anonim ***** válasza:
100%
az igaz, hogy az abortusznak vannak kockázatai. pl. méhszájseb alakulhat ki, az pedig nagyon veszélyes, ha elhanyagolják. DE. a körülmények mérlegelésénél, az anyagi oldal mellett azt is vedd figyelembe, hogy lesz-e aki segítsen Neked, hogy be tudd fejezni a sulit. tehát a szüleitek aktív dolgozók-e esetleg van aki otthon van, és tudna segíteni. egyedül ez NEM FOG MENNI, ezzel kár is áltatnod magad. ha úgy döntesz megtartod, javasolni tudnám, hogy ha anyukád aktív dolgozó, inkább ő menjen a picivel GYED-re, mert Te csak gyes-re vagy jogosult, Te meg fejezd be az iskolát! szóval ezt jól járjátok körbe, és gyorsan, mert minél később döntesz, annál nehezebb lesz, és ha nem tartod meg mégse, a műtét is kockázatosabb.
2010. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/164 anonim ***** válasza:
17%
ja, latom, h mennyire érzed a dolgok sulyat. nem voltál képes védekezni, most meg terhes vagy, jo, volt gumi, de basszus, nem érted, KISZAKADT!! be kellett volna venned a tablettat. na, most meg már főleg megvan rólad a véleményem, h 3 éve van párod. 14 éves korod óta? bocs, nekem ez korai. ha meg mindent meg tudtok beszélni anyukaddal, akkor mi a gond? de nem fog felnőni szerető családban. ismerek 1 csajt, aki 17 évesen szülte az első gyerekét, a másodikat 19 évesen. most munka, suli, pénz nélkül van. a pasija csak a haverokat tudja hazahozni, nem dolgozik. ilyen jövőre vágysz?
2010. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/164 A kérdező kommentje:
B@sszus te mekkora egy pofátlan állat vagy ne is idegesits!Már majdnem rib@ancnak nevezel ha több mint 3 éve vagyok a pasimmal aki nekem az első volt akkor nem mentem más f@aszok után mert kio az aki vele marad hmm? Nagyon kevés.... na szerintem meg hogy leirtam hogy nem akartam bevenni direkt 72órásat a hormonok miatt mert már régebben vettem be!És nem szeretnék zavaros lenni!Ja és a kérdésem nem az volt hogy felnevelede helyettem fizetsz e pénzt mert nem kodultam tölled hogy te is vádaskodj felettem
2010. febr. 15. 11:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!