Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/129 mandiga ***** válasza:

Sziasztok lányok.


Örülök, hogy mindenki meg van, és jól van. Velem a helyzet változatlan, még picit reménykedek, de azt hiszem ez már nálam a feladás. :(

Nektek meg drukkolok, hogy sikerüljön a baba, illetve, hogy minden rendben legyen a kismamával.


Írjatok majd. :)

2016. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/129 A kérdező kommentje:
Csajok!!! En most aztan nem tudom mi van!!!!!! Voltam kontrolon ma es ottpozitiv lett a terhessegi tesztem!!! 4hete volt a mütet es eddig benne lenne a szervezetemben? Ilyen erösen pozitiv ??? Vagy megint terhes vagyok??? Mert 1hettel a mütet utan voltunk együtt mert ugye a doki megengedte es mondta hogy nyugodtan raalhatunk a temara!! Erre most megyek kontrollra es a doktornö mosolyog es azt mondja hogy ugy nez ki hogy baba... hat en most ezt annyira nemertem hogy nagyon.... persze örülnek deeee ilyen hamar egyböl??? Este 5kor hivnom kell hogy mi lett a vereredmeny :)))) szoritsatok ;))))))
2016. ápr. 11. 11:47
 113/129 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Én nem hinném, hogy a műtét után pozitív lenne a teszt, hacsak nem baba van a dologban. Ilyenkor könnyebben teherbe is lehet esni. Nagyon drukkolok neked!!!!! :)


Azt hiszem ma én is örülök, ugyanis december 15 óta ma jött meg. Szorítsatok nekem, mert úgy félek, hogy többet nem lehet babám. Már teljesen kikészültem, és feladtam, erre ma megjött.


Írjatok ám. :)

2016. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/129 A kérdező kommentje:
Ohhh en nagyon nagyon szurkolok neked :))))))) irj mindenkepp hogy miujsag:) 5kor en is megtudom hogy a regi terhesseg vagy egy uj:) de 4hetig nem tarthat ki a regi hcg mert amugy is nagyon keves volt a mehenkivüli miatt:( ezert gondoljuk hogy babuci de nem elem bele magam:( de ugye ilyen sokaig nem lehet a szervezetemben? Hisz amugy is alig volt:(
2016. ápr. 11. 12:38
 115/129 mandiga ***** válasza:

Szerintem nem lehet ilyen sokáig a szervezetedben, én babucira gondolok. Nagyon szurkolok!!!! :)


Írd majd meg az eredményt.

2016. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/129 A kérdező kommentje:
Most hivtak hogy a verteszt negativ.. amit mostaztan a doktornö sem ert mert a teszt pozitiv... :( azt mondtak hogy vegyek tesztet es holnap es holnap utan is csinaljak egyet mert 50-50 % teljesen összezavarodtam.... a höm ujra 37.4 es minden ugyanaz mint amig meg meg törtent az operacio... az operacio utan lement es normalis volt minden... aztan mist 4napja minden ugyanaz mint amikor teherbeestem... mi a franc lehet most???
2016. ápr. 11. 18:29
 117/129 A kérdező kommentje:
Össze vaägyok zavarodva... :(((( nem ertem.... szerinted ez most mi????? Nem hiszem el hogy ez mind velem törtenik:((((
2016. ápr. 11. 18:31
 118/129 anonim ***** válasza:
Lányok! Meghalt a babánk! :`( :`( :( :( :( :( holnap műtenek! :( nembiromki!!! :( Miééért??!!!! :(
2016. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/129 A kérdező kommentje:
Edes istenem :(((((((((((((( most veled sirok :(((( uristen :(((((( kerlek ne sirj bar most nagyon nehez tudom de kerlek legy erös:(((( istenem de sajnalom:((((( mi a baj vagy mi törtent??? Kerlek legy erös!!!!!!!!!! Tudom mit erzel :(((( kicsi szive :(((( nemtudom hogy mit tudnek most irni :(((((((((( talan nem rendesen fejlödött es beteg volt:((( gondolj bele ... jajj istenem most veled sirok es szoritok neked :((((((((((((
2016. ápr. 11. 20:31
 120/129 A kérdező kommentje:
Meg ha nem is ismerjük egymast de lelekben veled vagyok :((((( nemtalalok szavakat :(((((((((( edes istenem :((((
2016. ápr. 11. 20:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!