Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/129 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!! Teszteltem isméét! A múltkor nem jutottam ilyen tesztig(semmi nem volt rajta), most már látszik ezen is!! Facell tesztcsík változata. Mit gondoltok?

[link] Örülhetek?? :) jaaaaj remélem igen!

2016. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/129 anonim ***** válasza:

Na miújság? Eltűntetek. Lááányok!! Nézzétek tegnapi és mai tesztem:

[link]

:)))

Írjatok,hogy mizujs!!

2016. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/129 mandiga ***** válasza:

Sziasztok.


Kedves utolsó, azt hiszem neked gratulálhatok. Szépen látszik, hogy ez bizony pozitív. Velem még mindig semmi, nem tesztelek, elfogyott, és megfogadtam, nem érdekel, nem görcsölök, elég volt. Ha akr jönni a baba jön, ha nem, akkor nem tudok mit tenni. :(

2016. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/129 anonim ***** válasza:
Köszönöm Mandiga!!! Jönni fog az a baba, nyugi!!! Nagyon drukkolok!
2016. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/129 A kérdező kommentje:
Sziasztok lanyok :) elöször is gartulalok:))))) Kicsit eltüntem mert visszamentem dolgozni es beletemetkeztem a munkaba:) ujra rajta vagyunk a babucin:) visszamentem ellenörzesre es minden rendben volt:) ti hogy vagytok? Meseljetek picit :)
2016. ápr. 1. 19:14
 106/129 anonim ***** válasza:

Köszönöm!! :) Örülök, hogy minden rendben veled, nagyon drukkolok, hogy hamar sikerüljön a babó! :) Én jövőhéten megyek dokihoz először, annyira félek már, hogy minden rendben van-e. Ma 4hét 4 napos vagyok,ha mindenvigaz! :)


Mandiga és veled mi a helyzet?

2016. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/129 A kérdező kommentje:
Jujj de szupi😊😊😊 öszinten gratulalok neked :) es rosszullet vagy valami? Hogyerzed magad? Biztosan minden rendben lesz :) veled izgulok :) nalam az a baj hogy gözöm sincs mikor van ovum:) megkell figyelnem most magam hogy mikor mit hogyan deeeee hat csak összejön megint es mostmar remelem normalisan :) ugyerzem hogy tultettem magam az egeszen es jöhet ujra a mindenhavi teszt vasarlas:)))))) irjatok am mindenkepp:)
2016. ápr. 2. 11:37
 108/129 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked, hogy hamar sikerüljön!! :) Örülök, hogy már jól vagy! Én ma megyek dokihoz 5hét 1naposan,remélem minden rendben lesz és petezsákot már látunk! Jöhetne már az este 6, mert nem győzöm kivárni... Írj majd miújság. :) Szép napot! Az idő itt csodás, 25 fok lesz ma, végre joooo idő!! :)))
2016. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/129 A kérdező kommentje:
Nah miujsag??? Minden rendben? Mi volt az ultrahangon? Irjatok am hogy miujsaf veletek:) hat en meg nemtudom hogy megint mi van velem mert szedülök es hanyingerem van :) de ez szerintem meg tuti nem baba .... vagy hat en mar nem is tudom:) kicsit gyors lenne akkor nahh meg ugy felek mint allat :(
2016. ápr. 6. 13:36
 110/129 anonim ***** válasza:
Jó, hogy írtál, minden rendben!! :) A doki felvetette az ikrek lehetőségét atya ég :DDD 3 hét múlva újabb uh. :) mikorra nem várod? Mikor volt pé? Drukkolok ám ezerrel!!:)
2016. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!