Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/553 anonim ***** válasza:
Bocsi lanyok, Abigel vagyok, kulfoldon voltunk, azert maradtam le. Kitti, csinaltal tesztet? En biztos, hogy csinalnek, az a harom nap gyanus, ha egyebkent nem ilyen sozkott lenni. En ma vagyok a 33. ciklusnapomon, ma volt tojasfeherjes nyakom, es az ovu teszt is biztato... Remelem, hogy ma lesz a nagynap. Vagy holnap. Vagy holnaputan... :) Kitartast!! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/553 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is itt vagyok, figyellek Titeket! :) én holnapra nem várom a Jónás naptár szerint, ciklus.hu szerint pedig keddre! A hasam 2-3nappal ezelott furcsán gorcsolgetett, piciket alul, a mellbimbom faj egyre jobban! Mensi elotti nap szoktam csak görcsolni, de akkor nem igy, hanem nagyon nagyon! A mellem mindig faj mensi elott, ugyh nem tudom, h mi lesz:) nagyon nagy szerencse lenne, ha elsőre összejött volna! Nagyon boldog lennek:) Ti hogy álltok? Detty
2016. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/553 A kérdező kommentje:

Hajrá Abigél és Detty!

Kitti tényleg! Nem akarsz még egyet tesztelni? :)

Én már a +-os ovutesztet várom, tegnap még negatív volt, de már "ràállunk" a témára. A napokban nagyon esedékes már. Most kicsit megfáztam, remélem hamar kikúrálom magamat, hát még nem tudom. :/

Detty! Mikor tesztelsz? :))))

2016. febr. 20. 13:10
 34/553 anonim ***** válasza:

Abigel vagyok, a delelotti ovu tesztem pozitiv, gondolom a delutani is az lesz. Most nem tudom, hogy mikor kellene egyutt lenni, a delotthoz kepest 24 ora? Vagy ha ma pozitiv, holnap reggel nagy valoszinuleg megvan a tuszorepedes? Egyutt voltunk tegnap este, ma delelott, de munka miatt max. holnap este 10 korul tudnank ujra osszebujni. Szerintetek nem keso? Bocsi, egy masik kerdesnel is latszik az evodesem. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Tudtok segiteni? Vegtere is most is van bennem sperma (bocsi lanyok, de ez egy ilyen tema :) ). Es ha egeszsegesek vagyunk es minden korulmeny megfelelo, elelnek akar a reggeli tuszorepedig is, ugye? Ha egyaltalan lesz holnap tuszorepedesem... :) jah, es tudom, hogy nagyban hangoztattam, hogy nem tesztelek, nem szamolok, de olyan szupre tojasfeherjes volt a folyasom, hogy csak na! Aztan leesett, hogy nem pisiltem delutan, gondoltam mar kibirom hazaig, van meg tesztem otthon... Hat nagyon jol tettem, hogy egyetlen egy darabolt meghagytam. :)

2016. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/553 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem jon meg sem 21-en, sem 23-an, akkor 24-en reggel :) de szerintem meg fog...nem tudom miert erzem ezt, de egyaltalan nem keserít el, m meg nagyon az elejen vagyunk, 1eve vagyunk egyutt a párommal, 24 eves vagyok, szóval nem vagyunk meg kifutva az időből :) biztos picit rosszul esne, ha megjönne, de kovetkezo honapban az elejétől tudnánk próbálkozni, mert most csak 7.-tol csináltuk...:) hetfon megyek orvoshoz, kerek egy ver-vizeletet, amugy is meg akartuk csinaltatni a projekt elott, hat most addigra kiderül, hogy amugy is szükséges, m van baba, vagy nem! Hasam picit gorcsolget mrg mindig neha-neha, mellem faj! Amugy hanyadik dpon mutatja ki mar halványan a teszt? Melyiket ajánlatok? Detty :)
2016. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/553 anonim válasza:
Sziasztok Sylvi vagyok én is csatlakoznék bár nem márciusban nem varom hanem február 28-ra...remélem nem gond hogy itt irok.Szóval lassan egy éve próbálkozunk de eddig semmi.mult hónapban kezdtem az ovutesztelest de nem sikerült azzal sem...bar annyira nem bánom mert pont akkor voltunk mindketten megfázva..es meg is jott egy héttel elobb mint kellett volna.most szintén a 3. hétben járunk egy hét múlva kell nem megjönnie.Két napig fájt a pocim magam se tudom sem a gyomor sem a méh valahol közotte.nem tudom pontosan leírni de szokatlan volt.Cicinövés sincs pedig mindig szokott lenni.petefészeknél viszont szurkál még mindig néha bal oldalt.Remélem jövő hét végén pozitívat tesztelünk.Nehéz kivárni ugy hogy itthon a 10-es teszt😊 de előbb nem csinálok mert elegem van a sok negativ tesztből.... 😞
2016. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/553 A kérdező kommentje:

Abigél: lányom úgy fogant, hogy 4nappal ovuláció előtt voltunk együtt (csak, és kizárólag). Szóval drukkolok, szerintem jó lesz ez! :) De azért szexeljetek még! 😉

Detty: nekem mindkettőnél 12.napon mutatta már a sima tesztcsíkos x-epil. Halványan. Aztán erősödött. A gabriel meg konkrétan alig mutatott bármit is.

Szia Sylvi! Üdv itt, drukkolunk! Írj nyugodtan! :)

Ti milyen ovutesztet használatok?

2016. febr. 20. 21:59
 38/553 A kérdező kommentje:
Eszti :)
2016. febr. 20. 21:59
 39/553 anonim válasza:
Sylvi vagyok..én csak 2 honapja vettem rá magam hogy ovutesztet vagyek.expectet használtam az első honapban,a másodikban (most) netről rendeltem 25 darabosat jo áron.Csak nem figyeltem az érzékenységére...David teszt 15-ös igy az lett a vége hogy szinte minden nap pozitivat mutatott...remélem azért anélkül is sikerült mert közben a nyákot is figyeltem.De ebből is tanultam :) Az expect a mult honapban viszont jol működött.(csak nem sikerült ..lehet azért mert mindketten épp betegek voltunk,nem tudom)
2016. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/553 anonim ***** válasza:
Koszonom a biztatast! :) Mi kulfoldon elunk, szoval az en ovutesztes valaszommal nem sokra mesz, sajnos. Itteni sajatmarkas. Abigel
2016. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!