Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/206 anonim ***** válasza:

Mi is 28 és 29 évesek vagyunk pont. :D


Nekem csak az inszemináció előtti ciklusban néztek 21. napi labort, most nem fognak.


Nekem alapból napi 2 Cyclogest mondtak, pedig rendben volt mindig a progeszteron szintem.

A tesztet holnap reggel tervezed megcsinálni?


-BJ-

márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/206 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ma megcsinalom. Este. Mi egyebkent 27 es 26 evesek vagyunk.


Szomoru hogy ilyen problemaink vannak.. kozvetlen munkatarsak kozott is kapasbol tudok ilyen 6 parrol ..

márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/206 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre többen küzdenek ezzel, a meddőségiben is mindig rengeteg pár van és sok a fiatal. :(

Próbáld akkor tartani picit a pisit, hogy minél koncentráltabb legyen. Nagyon szorítok! 🥺

márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/206 anonim ***** válasza:
BJ voltam :D
márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/206 anonim ***** válasza:

Megcsináltam a tesztet, de hát ennél negatívabb nem is lehetne…csak akkor a francért görcsölök már 1 hete, jönne meg inkább…

[link]

márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/206 anonim ***** válasza:

Azért elég korán teszteltél, még hátha van remény. 🥺


Egyébként nem azt mondták, hogy a progeszteron miatt nem valószínű, hogy meg fog jönni. 17 nap után teszteljek, ha negatív, hagyjam abba a progeszteront és majd szépen utána megjön a mensi.

márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/206 anonim ***** válasza:
Megint BJ
márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/206 anonim ***** válasza:

Basszus most nézem, hogy nem írtam oda a végére hogy -V :D

#55 voltam

márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/206 anonim ***** válasza:

Na lanyok csinaltam egy prima tesztet.. pozitiv. Meg frissibe halvanyabb volt de egyertelmu de megszaradva egysertelmu pozi :). Remeny visszatert. Pihenek es ugyan ugy teszem fel a kupot ha eszlelek barnazast teszek fel meg egyett hetfon meg felhivom a dokit ha addig valamilyen iranyba nem mozdulunk el.


Kenocsot is vettem a panaszomra mar a egeto erzes abba maradt es csak faj. Kozbe meg azt olvastam hogy ez a kup kepes kimarni a huvely falat is.. annyi biztos hogy 2 napja pisilesnel pottyokbe veres volt a papir.. lehet hogy csak az?! Nem tudom. Mely levegot veszek es nezek egy filmet


Bodza :).

márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/206 anonim ***** válasza:
100%

[link] tegnapi tesztem :). Bar a papirjara 5 perc van irva de 8 percnel neztuk meg de nem hiszem hogy az a 3 perc mervado lett volna :D


Azota ugy nezki a barnazas is abba maradt nem tudom kup miatt vagy csak beagyazodas volt.


Felek hogy ha minden rendben megy itt nem egy baba lesz mert nagyon koran lett pozi a teszt


Bodza

márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!