Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/206 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakoznék. 2 éve próbálkozunk, 1 vetéléssel a hátunk mögött. Megkezdődtek a kivizsgálások. Inzulinrezisztencia, magas tesztoszteron, MTHFR C677 mutáció- heterozigóta. Minden más rendben, ciklus pontos, peteérés ovuláció igazolt. Kezdek belefáradni. De azért próbálkozunk, reménykedünk.. április 3-ra nem vàrom..

Szurkolok csajok mindenkinek!

- Bibi

márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/206 anonim ***** válasza:

Ha 12. En volt a inszem elmeletileg az a nap az ovu? Akkor ma hanyadig dpon vagyok? 10 vagy 11? Koszonom


Bodza

márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/206 anonim ***** válasza:

Bibi nagyon sajnálom. :( Hány évesek vagytok?

Mi is rengeteg vizsgálaton vagyunk már túl. Igyekszünk minden követ megmozgatni.


-BJ-

márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/206 anonim ***** válasza:

Bodza én úgy gondolom, hogy a mai nap a 10. dpo, mert az ovuláció utáni első nap az 1. dpo.

-BJ-

márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/206 anonim ***** válasza:
Sajnos en bizonytalan vagyok egy kicsit a dokival kapcsolatba.. mert csak a 3. Napi vervetelt csinaltatta meg.. a 21 . Napit nem
márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/206 anonim ***** válasza:
Bodza voltam
márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/206 anonim ***** válasza:

Kedves BJ!

28 és 29 évesek vagyunk. :)

márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/206 anonim ***** válasza:

Bodza! Tudtommal csak ott kérnek 21. napit, ahol nem biztos az ovulàció. Nálad néztek koràbban cikluskövetést?

Bibi

márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/206 anonim ***** válasza:
Nem volt cikluskovetes elotte. De minden vizsgalatot a meddosegi kozpontba vegeztunk igy 2 alkalommal is latta a sargatesteket. Ma veszek tesztet a Barnabás miatt mert ha veletlen nmutatna barmit is akkor egybol megyunk korhazba. Sajnos ez hogy 9 dpon kar barnazok.. tul rovid :/. Most raktam fel megy egy cyclogeszetet hatha.. napi 1 lenne egyebkent
márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/206 anonim ***** válasza:
Bodza voltam ( elfelejtem odairni)
márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!