Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/206 anonim ***** válasza:

Miért nem nézte meg? 😮


Nekem így alakultak a tüszők, de szerintem a legnagyobb hamarabb repedt meg 1 nappal.

Jobb oldal: 1x21 mm, 1x18 mm

Bal oldal: 1x19 mm, 2x15 mm

márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/206 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom! Csak ereztem hogy egyik oldalt nezte csak meg. Utana mar csak inszenre mentunk es nem volt uh. A zsele akadalyozza a spermiumok mozgasat.
márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/206 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet nem a legjobb dokit fogtuk ki de kivarom. Hiszen o az orvos.
márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/206 anonim ***** válasza:

Ezt sem hallottam még, hogy a zselé akadály lehet. :/

Inszem napján nekem sem csináltak már UH-t.

Gondolj arra, hogy a dokid nagyon sok inszemet csinált már, bízz benne! Biztosan tudja, hogy mit csinál.


-BJ-

márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/206 anonim válasza:
Sziasztok! Liz vagyok 25 éves, májusban lesz egy éve, hogy próbálkozunk. IR,PCOs, beállt 33 napos ciklus.. viszont ebben a hónapban március 17-én kellett volna megjönnie de nem jött meg és azóta sem, mellem fáj pedig mensi előtt nem szokott. Semmilyen pms tünet nincs ezen kívül. Se a hasam puffadva se görcs se semmi. Ma még hányingerem is volt, de a reggel megcsinált teszt negatív lett... Lehet hogy egy hét késés után vagy pozi vagy megjön vagy passz 😂😂
márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/206 anonim ***** válasza:

Liz, szurkolok, hogy pozitív teszt legyen ebből! 🥹

Esetleg menj el HCG vérvételre.


-BJ-

márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/206 anonim ***** válasza:

Jo reggelt lanyok ! Jottem egy kicsit panaszkodni.


Tegnap a 9 dpo- on este volt pecsetelesem. Kicsit osszetortem mert elmeltileg ilyenkor ciklus mar nincs hiszen az ovu napja adott.. nekem meg is a ciklusomnak megfelelo napon kezdtem el pecsetelni :(

márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/206 anonim ***** válasza:
Bodza voltam
márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/206 anonim ***** válasza:

1 hete vannak mensi szerű görcseim, amik még mindig hol erősebbek, hol kevésbé, hol egyáltalán nincs (pihenésre általában elmúlik). Egyfolytában rohangálok wc-re, mert olyan érzés, mintha megjött volna. Elég sok folyásom van, több, mint amúgy a ciklus végén szokott lenni 🫡. Egyfolytában fáradt vagyok, ha lefekszek szinte egyből elalszok… ez sem jellemző… tegnap előtt csináltam egy 10-es tesztet, talán mintha lenne valami vonalka rajta, de negatív inkább. Azóta nem teszteltem, lehet kéne?! 🙂 ma van a ciklusom 27.napja, ami amúgy általában 24 napos szokott lenni, viszont kost nem tudom hogy mikor volt ovum…

-V

márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/206 anonim ***** válasza:

Bodza, ne keseredj el, még az is lehet, hogy beágyazódási vérzés volt! 🤞🏼


V, szerintem holnap reggel csinálj ismét egy tesztet, hátha erősödött az a halvány csík! 🤞🏼



-BJ-

márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!