Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve alkottunk egy párt, együtt éltünk és minden jó is volt eddig. Két hete viszont egy hatalmas veszekedés után közölte, hogy nem szeret már, elköltözik és elhagy. Kiborultam.

Most derült ki, hogy teherbe estem fogamzásgátló mellett.

Még jobban kiborultam.


Viszont ez egy kész csoda is egyben, mivel súlyos betegségem miatt, minden orvos felvilágosított, hogy nem sok esélyem van rá, hogy valaha is gyermekem legyen.


Nem akarom egyedül végig csinálni, főleg hogy a sok stressz miatt elég rosszul vagyok.


Vívódok.

Talán ez az egyetlen esélyem, hogy gyermeket szüljek, de volt párom így is idegbeteg, el sem mertem még neki mondani, csak lelkileg kínoz egész nap, nekem meg már véres hasmenésem van.

Teljesen kétségbe vagyok esve.



2017. márc. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
38%
Én meg a Kérdezőnek és az exének drukkolok... nem vagyok embrio-fetisista...
2017. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, egyébként mi hír? Beszéltél már az ex pároddal?
2017. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 Dorrothy válasza:
0%
A 9-es válaszát támogatom
2017. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:

Beszéltem exemmel és iszonyúan dühös lett a hír hallatán. Azt hitte csak kitalálom, hogy magamhoz láncoljam valamivel.

Lényegében előtte kellett a tesztre pisilnem, hogy higgyen nekem.

Kiabált, aztán pár óráig nem szólt hozzám.

Arról, hogy megtartsan, hallani sem akar.

Én szívem szerint megtartanám, mindig is vágytam gyerekekre. Viszont félek nem lenne fair exemmel szemben.


Párom lakik nálam. Most úgy viselkedik, mint aki gyűlöl. Nem szól hozzám napok óta és csak 2 nap múlva tud elköltözni.

Természetesnek veszi, hogy ebből abortusz lesz.


Mellesleg Crohn-betegségben szenvedek már egy pár éve és most elég rendesen kínoz. Nem meddő vagyok, csak az orvosok szerint nagyon nagyon nagyon nehezen jön össze a baba ezzel így...

És nekem pont a legrosszabbkor.


Írták, hogy a 3. év a kritikus egy kapcsolatban. Én is abban reménykedek, hogy talán nincs minden veszve. Volt párom sokat dolgozik, sokszor egymás után napokig reggel 6-tól este 10-ig és szeretném azt hinni, hogy fáradt, nyűgös és csak emiatt tört rá ez, hogy magányra és időre vágyik.


Előtte minden szuper volt köztünk, ő volt az én hősöm, mindenben támogattuk egymást. Imádtam a határozottságát és hogy velem mégis milyen gyengéd tudott lenni. Igaz voltak viták, de ilyen a természete...Mindent megoldottunk, mert szerettük egymást. Egy éve el is jegyzett és 2 éve együtt is élünk.

Talán ezért is ért váratlanul ez az egész. Reménykedem abban, hogy ha egyedül lesz egy ideig, talán átgondolja, de nem merek erre alapozni.

2017. márc. 12. 10:58
 55/76 anonim ***** válasza:
20%

Chroon naponta szulnek a nok

Es most meg szulhetsz a betegseged csak rosszabb lesz es tobb gyogyszer kell es teherbeeses keptelenseg lesz.

Ez az egyetlen eselyed most itt.

2017. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező (#54) "Arról, hogy megtartsam, hallani sem akar.

Én szívem szerint megtartanám, mindig is vágytam gyerekekre. Viszont félek nem lenne fair exemmel szemben." - jól látod, ez pontosan így van... máa lenne a helyzet, ha neki is beleférne most...

2017. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
34%

Ha szíved szerint megtartanád és anyagilag, lelkileg egyedül is képes vagy rá, akkor tartsd meg! Itt most ne az exedet nézd, hanem magadad és a picit. Mire fel haragszik, azért a szex miatt gondolom ő sem ellenkezett. Ő könnyen beszél, neki lehet még később gyereke, neked nem biztos!

Ha megtartod, akkor közöld vele, hogy döntse el, részese akar-e lenni az életeteknek vagy sem, nem kötelező, mert nem ezzel akarod megfogni, de ha döntött, akkor ahhoz tartsa magát.

2017. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
48%
Sosem jó ötlet az apa akarata ellenére, tudatosan egyedülálló anyaként gyereket vállalni. Anyagilag se egyszerű, de igazán érzelmileg megterhelo, pláne hogy itt egyértelműnek tűnik, apukára max a tartqsdijban lehet számítani
2017. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
45%
#57 "Ha megtartod, akkor közöld vele, hogy döntse el, részese akar-e lenni az életeteknek vagy sem, nem kötelező, mert nem ezzel akarod megfogni, de ha döntött, akkor ahhoz tartsa magát." - azt ugye pontosan tudod, hogy ez megtévesztő mellébeszélés? Nem mondhat le a gyerekről, és egy olyan nőtől, akinek már embrióként is fontosabb volt a MAJDANI gyereke, komolyan se vehető, hogy nem fog azonnal lépni a férfivel szemben, amint a gyerek érdeke azt kívánná.
2017. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
47%

Tartsd meg a babát! hisz van hol élnetek, nem függsz az apától. ha most a pillanatnyi hisztije miatt elveteted és később nem sikerül majd teherbe esned, soha nem fogod tudni megbocsájtni se neki, se magadnak!

Anyám egyedül nevelte a két idősebb tesómat, mielőtt összejött apámmal. nem volt mindig könnyű, de soha nem bánta meg, hogy a gyerekeket választotta.

2017. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!