Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve alkottunk egy párt, együtt éltünk és minden jó is volt eddig. Két hete viszont egy hatalmas veszekedés után közölte, hogy nem szeret már, elköltözik és elhagy. Kiborultam.

Most derült ki, hogy teherbe estem fogamzásgátló mellett.

Még jobban kiborultam.


Viszont ez egy kész csoda is egyben, mivel súlyos betegségem miatt, minden orvos felvilágosított, hogy nem sok esélyem van rá, hogy valaha is gyermekem legyen.


Nem akarom egyedül végig csinálni, főleg hogy a sok stressz miatt elég rosszul vagyok.


Vívódok.

Talán ez az egyetlen esélyem, hogy gyermeket szüljek, de volt párom így is idegbeteg, el sem mertem még neki mondani, csak lelkileg kínoz egész nap, nekem meg már véres hasmenésem van.

Teljesen kétségbe vagyok esve.



2017. márc. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
45%

Tudnak még vajon ezek a "tartsukmegbarmiaronakissejtcsomót" elmeroggyant magzatfanatikusak még ennél is sznalmasabak lenni?! Bár akárhányszor ezen gondolkozom, mindig bebizonyítotják egy újabb elmeháborodott kommenttel, hogy igen...

Az abortusz még mindig nem gyilkosság! Még mindig egy törvény által engedélyezett, magyarul legális (!!), szakértő orvosok által végzett kis műtét. És ha fejen pörögtök sem fogtok tudni ezen változtatni! Itt lenne az ideje beletörődni, hogy csak a nőnek van döntési joga a saját teste felett. Ettől független, ha csak ő akarja a magzatot és a férje/barátja nem, akkor nem ártana mérlegelni! Elég gusztustalan dolog egy pár hetes, fejletlen kis embriót a párkapcsolat/házasság elé helyezni, semmibe véve ezzel azt az embert, akit elvileg szeretek! Aki már megszületett, aki él és akivel leélni tervezed az életed...!

Itt ugye meg egy olyan esetről van szó, hogy a kérdező (volt) pasija egy ordibalózó, agresszív barom, akitől a kérdező maga írta, hogy fel és már retteg attól is, ha beszélnie kell vele. Na hát valóban csudajó ötlet egy ilyen embernek gyereket szülni, hatha majd a gyerekkel ordít egy sort, ha épp úgy tartja kedve. Mert attól független, h nem akarja ezt a magzatot, attól még az apja lesz és kötelességek mellett jogai is lesznek! Mint pl joga van látni majd a gyereket... Na már most egy ilyen alaknak, aki a kérdező szavaival elve "idegbeteg", nem szívesen engedném, h bármi köze legyen egy ilyen alakhoz. Márpedig megtiltani nem tudnám! Aztán csinal majd a gyerekből egy jó kis lelkisérültet, aztán ennyi..

Amúgy marha okosak vagytok valóban, hogy anélkül, h ismernétek pl a kérdező anyagi/családi hátterét, a kapacitását és lelki tűrőképességét, bőszen, agyba-főbe mantrázzátok, h tartsa meg, tartsa meg. Egyedül felnevelni egy gyereket iszonyatosan megterhelő és nem kosz pénzzel jár! Egy gyereknek pedig szüksége van apára is, tehát tudatosan azt javasolni valakinek, hogy szülje meg és nevelje fel egymaga, egyedülálló anyaként a magzatot, az mindenre vall, csak sok észre nem..

2017. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
21%
Ha a kisbabád a méhedben szólni tudna, elmondaná, hogy már dobog a szíve és érzékeli a Te szívdobbanásaidat is, hogy alakul a keze és lába, símogatja őt a víz, próbálgatja szopni az ujjait, hallja a hangodat, szereti, ha hintaszékben ringatózol, és fülel, amikor zenét hallgatsz. Ha beszélni tudna, elmondhatná, hogy Hozzád tartozik, és ragaszkodik Hozzád. Ma még nem tudod, fiú vagy lány, és fogalmad sincs, hogy mennyi örömöt tartogat a léte. Vállald el és szeresd! Meglátod, megéri.
2017. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
51%
Mi van, ti már ilyen érzelmi zsarolós dumát is csak másolgatni tudtok?
2017. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
60%
#170: Annyira siralmasan szánalmas, hogy ilyen kreált, tömény mellébeszéddel probaltok érzelmi zsarolás gyanánt befolyásolni másokat, hogy arra szavak nincsenek.... Tartsatok már meg magatoknak ezeket a fröcsögéseket, mert a kutya se kiváncsi rá!
2017. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
71%
Nem ide akartam, de látom ide is sikerült control-c, control v-zni ezt a szemetet, szóval jav: #72*
2017. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
7%

Vetesd el es viseld a kovetkezmenyeket ha betegseged miatt soha tobbet nem lehet majd gyereked.

Csodat kaptal es eldobod jogod van hozza de kesobb ne sirankozz.

A chroon miatt jobb minnel elobb szulnod amig meg nem vagy tul beteg stoma osszenovesek stb

2017. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!