Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ellenzik néhányan az...

Miért ellenzik néhányan az abortuszt?

Figyelt kérdés

Vannak helyzetek amikor nincs más lehetőség!

Én is szerettem volna a babám,de abban a helyzetben amiben voltam nem volt lehetőségem megtartani!


2017. okt. 27. 11:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, nem igazán látok az állításaid között összefüggéseket... túl azon az apró nüanszon, hogy az örökbeADÁS, és az örökbeFOGADÁS az két teljesen külön cselekedet, tehát jó lenne eldönteni, melyikről akarsz voltaképp beszélni.
2017. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Utolsó

Te az örökbeadást taglalod végig ez okés is.Én meg az örökbefogadást mondtam volna.

Na pont amit ott leírtál vannak tévhitek.

Soha nem az örökbefogadónak választanak gyereket hanem a gyereknek választanak szülőt.Ezt pl tudtad?

Nem egyszer találkozik az örökbefogadó a gyerekkel pl.egy nagyobbacska gyerekkel.Nem csak titkos örökbefogadás van!

És van utánkövetés.

Az,hogy mennyire hasonlít a gyerek a saját szüleire ez is relatív

Én csak az egyik oldalról tudok beszélni(örökbefogadás)mert soha nem volt és valszeg nem is lesz abortuszom.(Lehet ebbe is belekötni nyugodtan)

Csak azért vetettem fel az örökbefogadást mert tény sok mindenki nem tud róla semmit és csak jár a szája róla.

Bocs.

Mindenki döntsön úgy ahogy jónak látja abba az élet helyzetbe.

2017. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, eszmét cserélni mindkét témáról lehet, viszont az abortuszos kérdéseknél csak az örökbe adás lehet ontopic, kétlem, hogy egy AB-on gondolkodó örökbe akarna fogadni.

És a két dolog tényleg döntően más, örökbe adásnál ugye arról kell dönteni, hogy az embrionális-magzati korban történő abortálás vagy a gyerek életre kényszerítése a felelősség lepasszolása mellett a vállalhatóbb-e. Addig az örökbe fogadásnál az már eldöntött tény, hogy az a gyerek él és arról a gyerekről lemondtak, az eldöntendő max annyi, hogy az államnál vagy az örökbe fogadóknál számíthat-e jobb sorsra.

2017. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
100%

Oké!!!

Jogos

De azt is hidd el sok ember nincs tiszába se az örökbefogadásról,se az örökbe adásról témába

Az már nehéz ,hogy utánna nézzen.És ez gáz

2017. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!