Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ellenzik néhányan az...

Miért ellenzik néhányan az abortuszt?

Figyelt kérdés

Vannak helyzetek amikor nincs más lehetőség!

Én is szerettem volna a babám,de abban a helyzetben amiben voltam nem volt lehetőségem megtartani!


2017. okt. 27. 11:39
 21/94 anonim ***** válasza:
84%
2017. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
24%

Nem olyan rég volt ebben a kategóriába egy fiatal csaj aki azért ment ab ra mert tanult és a szülők tartották el 21 éves létére.Ez idáig ok de mikor azt mondta,hogy nem akarja a babát mert ő nem hajlandó feladni a jó létet az azért durva.

De lehet valaki ezt is el tudja nézni aki ab ra megy.Én nem

2017. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
67%

Persze, mélyszegénység, meg minden. De védekezés nélkül dugni, az megy! Vagy behazudja, hogy védekezett. Értem én, hogy semmi sem 100%-os, de hogy manapság (főleg itt) mindenki védekezés mellett essen teherbe, az kicsit sok(k). Vagy nem tudja megfelelően használni a fogamzásgátló eszközt vagy egyszerűen felelőtlen.

Régen, már általános iskola 5. osztályában volt felvilágosító óra fiúknak, lányoknak. Manapság olyanokat olvasok itt, olyan kérdéseket tesznek fel, hogy a hajam ketté áll. Nem tudják a fiatalok, hogyan működik a saját testük, a fogamzásgátlásról se tudnak semmit! A testük érik, de fejben hatalmas hiányosságok vannak!

2017. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
26%

Ja még annyit,hogy törölve lett a kérdés mert provokált mindenkit

Egy flegma tini csaj volt.

2017. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
19%

Én mellette vagyok, csak szigorúbban bíráltatnám el.


Azért ellenzik, mert az ilyesmi törvényeken lehet változtatni, egész gyakran változni is szokott. Mivel nagyon megoszlik a világon, ki mit gondol, ezért csak egy hajszállal jobb az egyik lehetőség a másiknál.


Mostanában a szülés és egyházpárti fidesz van uralmon, nagyon megy a kampány az abortusz ellen, mert lehetőséget látnak az emberek a változásra.


Másik lehetőség mindig van, csak kevésbé kedvező a te szempontjaid szerint.


Ha én döthetnék, mint magzat, inkább csóró lennék a szüleimmel, vagy gazdag egy örökbefogadónál, mint halott.


Persze abortuszpárti vagyok, mert szerintem egy magzat jogai és érdekei bőven alatta vannak a már élő felnőtt nőjének, de meg tudom érteni a másik oldalt is.


Alapvetően meg tudom érteni, hogyha valaki félti az életszínvonalát és nem akar lentebbadni, de azért ennék fontosabb szerintem, hogy egy fejlődő élet kifejlődhessen.


A lelki oldala miatt vagyok abortuszpárti. Aki beleroppanna egy gyerekvállalásba vagy örökbeadásba, annak a legjobb megoldás az abortusz. Ezt kellene vizsgálni, hogy ki az, aki a kényelme miatt megy, és hogy ne kelljen turiba járnia ruháért, és ki az, aki gyenge hozzá, hogy gyereket neveljen vagy úgy éljen, hogy más neveli a gyerekét.


Arról pedig, hogy mennyi jogod van a testedhez, már rég kiderült, hogy nem sok.


Öngyilkos sem lehetsz mások tudtával büntetlenül, mert az ő felelősségük is, hogy megakadályozzák az elhalálozásod. Szóval ez a saját testem érv itt eleve bukta.

2017. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
18%
Mert az egy emberi lényt foszt meg az élettől. Akármilyen okból történik ez vele ez. Ha mások nem ellenzik, akkor neked nem fáj?
2017. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, ha annyira szeretted volna a gyereked, nem kapartatod ki. Erről ennyit, a többi csak jól hangzó hazugság. Aki akarja, megoldja.


Én is kérdeznék: Miért támogatják itt annyira lelkesen az abortuszt? Van pár válaszoló, aki mindenkinek azt javasolja, ha kell ha nem, csak mert nekik olyan buli.


Azt mondom, vannak esetek, mikor nincs más lehetőség(betegség stb), de az hogy valaki szétteszi a lábát védekezés nélkül, mert max kikapartatja, úgy jár abortuszra mint más zoknit venni, az rettenetesen dühítő. Mint ahogy az is, ha valaki ennyire isteníti egy élet kioltását, mint itt páran.

És nem, a csóró vagyok gyereket nevelni de dugni nem, az nem az a helyzet amikor az abortusz a jó döntés.

Védekezni kell, ha kell többféle képpen is, ha valakinek annyira nem fér bele a gyerek, és nem ösztönlények módjára egymásnak esni hogy majd lesz valahogy.

2017. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert MINDEN abortusz mögött egy kifogás áll. Na ezért...
2017. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 A kérdező kommentje:
Az kifogás amikor egyedül élsz? A drága párod csak egy 6milliós hitelt hagyott neked? Gyermeket nemzett azért,mert mindketten akartuk! Mikor kiderült elhagyott! 3 műszakban dolgozom egy gyárba,magamat alig tudom a hitel mellett eltartani,nemhogy egy kisbabát!!!!!
2017. okt. 27. 13:57
 30/94 anonim ***** válasza:
11%

Ez normális embernek nem indok az abortuszra.

Mindent meg lehet oldani

2017. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!