Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ellenzik néhányan az...

Miért ellenzik néhányan az abortuszt?

Figyelt kérdés

Vannak helyzetek amikor nincs más lehetőség!

Én is szerettem volna a babám,de abban a helyzetben amiben voltam nem volt lehetőségem megtartani!


2017. okt. 27. 11:39
 11/94 anonim ***** válasza:
72%

én is elvetetném, mert nem akarok gyereket.

pedig van hol lakni, munkám, pénzem, társam - de gyerek nem kéne soha.

na bumm. most belemászol a méhembe? semmi közöd más döntéséhez.

2017. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
17%

aki mélyszegénységben él, nem jár abortuszra. Akik abortuszra mennek rendszeresen, azok a riban...cok, akik marhára nem érnek rá egy gyereket felnevelni, mert annyi dolguk van, akik hajszolják a javakat és a felelőtlen fiatalok. Miért van mégis a szegényeknek 4-5 gyerekük? Nyilván a családtámogatásokért és azért, mert inkább megszülik.

Szóval az abortuszra járó réteg teljesen más körökből kerül ki! Igaza van az előttem szólónak, ez gyilkosság! Ez érző, élő embriót ölnek meg.

Ha bevezetnék, hogy 3 abortusz után automatikusan elkötik a nőket, hidd el, hogy ezerszer jobban odafigyelnének, nem lenne ennyi sok felelőtlen ember!

Ahhoz meg már túl önző, hogy 9 hónapot végigcsináljon és szüljön, a gyilkosság egyszerűbb, mint 9 hónapig hordani egy babát és megszülni. Mert akkor jujjj, mi lesz az alakommal??? Ez a mai lelketlen világban az általános nézet.

2017. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
25%
Aki meg egyáltalán nem akarsz gyereket, akkor köttesse el magát! Még mindig jobb, mint abortuszra járni!!!
2017. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
38%

na azért általánosítás megy

van aki gumit, meg gyógyszert nem ismeri, de dug és ab-ra jár havonta.

és van aki egyszer hibázik és terhes marad, de éppen nem tudja vállalni.

2017. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
75%
csak úgy nem kötnek el, csak ha van három gyereked, de látom utánanéztél
2017. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
42%
Én azt nem értem, hogy miért kell eljutni az abortuszig? Nem szeretnél még gyereket? Védekezz!!! Én is azt tettem 8 éven keresztül. Az már más helyzet, ha egészségügyi okok vannak, de azért elvetetni, megölni egy élőlényt, mert épp nem volt kedvem például egy óvszert felhúzni, na ez felháborító.
2017. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
31%

Te aztán nagyon utána néztél :)) Nem csak 3 gyerek után kötnek el! Azért tudom, mert én megcsináltattam, számomra ez egy 99%-os fogamzásgátlás és nagyon működik.

A jogszabályban megfogalmazott alapos orvosi indokot bármelyik nőgyógyász fogja igazolni, ha ragaszkodsz az elkötéshez!

2017. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
24%
Én is ellenzem az abortuszt. Annyit tehetek, hogy minden lehetséges módon odafigyelek, hogy soha ne legyen NEKEM abortuszom.
2017. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
16%

#15 nagyokos:


,,Így 2006 júniusától Magyarországon már a 18. életévüket betöltött nők is dönthetnek arról, elköttetik-e petevezetéküket."


Részletek: [link]

2017. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
18%

Nem ellenzem egyáltalán ameddig nem rendszeres; értem úgy, az ember átesik rajta életében 1 maximum 2 alkalommal.

Amikor valaki már szinte rutinszerűen jár azt viszont elküldeném egy felvilágosító tanfolyamra a tinédzserek közé, tanuljon meg gumit húzni/húzatni és felelősségteljesen szexelni lévén ez (is) különböztet meg minket az állatoktól.

Amit viszont a legjobban elítélek azok a nagy keresztény gyerekgyárosok, akik meg sem bírják már különböztetni a 20 gyereküket de főleg nem ellátni őket tisztességesen.

De "Isten ezért a pokolba küld" jeligével ellenzik az abortuszt. Hát a kisebb falunyi gyerek miatt sem került még a mennybe senki szerintem...

Bevezetném az elkötést mindkét szélsőséges esetben X abortusz/gyerek után.

2017. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!