Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek,ha egy 18...

Mi a véleményetek,ha egy 18 éves lány terhes/babát vár?

Figyelt kérdés
Anyagilag jól állunk párommal és babát szeretnénk,de félünk mások véleményétől,a fiatal terhesség miatt. Mi már nagyon szeretnénk babát és próbálkozunk is.

2021. ápr. 19. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
84%
És arról se feledkezzen meg a kérdező, hogy majd amikor egész éjjel üvölt a gyerek, kialvatlanok lesznek mindketten, mennyire lesz hepi a kapcsolat és főleg stabil.. A legtöbb pasi akkor lép le, mert nem bírja a gyűrődést, meg azt, hogy már nem ő az első.
2021. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam válaszokat így írok.

Miotq vagytok együtt? Van allasotok? Legalább a párodnak? Hol fogtok lakni? Én 22 voltam mikor szültem, de igyis sokan megszoltak hogy mégis mire. Pedig volt saját ház, kocsi, és félre tett pénzünk...

2021. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezo:NE, ismetlem NE tedd!!! 6 eve vagyok a ferjemmel, 2 eve hazasok, hitel nelkul, nagyon jo anyagi haterrel, biztos labakon, en diplomaval, ferjem asztalosi szaktudassal. A fiunk 5 hos, a ferjem este 6-ig dolgozik, engem a kave tart eletben es a kisfiam nevetese,alig alszom hetek ota zombi vagyok. Ez nem egy tundermese, meg a stabil parkapcsolatot is probara teszi, szembesulok vele nap, mint nap!
2021. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
23%

44, sokat mond, hogy a satbil párkapcsolat nálad a pénz, a diploma, meg az asztalos tudás...

Egy 30 éveset szülőt pláne a lávé fog életben tartani.

Én írtam korábban, hogy 19 évesen szültem, és ezredennyit nem panaszkodtam, mint amit itt olvasok. Nehéz? Igen. De életkortól függetlenül nehéz.

Egy ennyire fiatal pár együtt fogja kialakítani a szokásait, és messze nem viseli meg annyira a kapcsoltot a gyerek, mint azokét, akik 5-8-10 éve együtt vannak, és már megszoktak bizonyos dolgokat, ami teljesen felborul a gyerekkel.

NEkem nincs olyan ismerősöm, aki hozzánk hasonlóan fiatalon került össze szült gyereket, és nincs együtt még most is, 25-30 év után. Közben tömegével válnak azok, akik eleve 30 környékén kezdtek kapcsolatba. Annyi rigolyájuk van, amit már nagyon nehéz elfogadni a másiknak, vagy nekik változtatni rajta.

2021. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó.

Hiszen pont te írod h nincs hozzátok hasonló ismerősöd. Ebből azt vonod le h akkor a 30 korosztály válik, de akik hipp hopp belevágtak a gyerekbállalásba az nem.

Pedig ez nem így van. Van ilyen is olyan is.

De! Még egy 30asnő már rendelkezik olyan háttérrel (saját kereset, ingó és ingatlan vagyon) addig egy 18 éves munkaviszonnyal nem rendelkező hölgy NEM.

Egy kisgyerekes anyukának roppant nehéz elhelyezkednie a dolgozók világában. Ha még munkatapasztalata sincs, és a szokottnál fiatalabb is (egy 20 éves még valószínűleg szülni fog, egy 30-35 éves már kissebb eséllyel) ezt nagyon is számításba veszik egy állásinterjún.

Szomorú, de tény!

2021. ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
83%

Furcsa, hogy milyen sok ember szerint normális ilyen feltételek mellett 18 évesen gyermeket szülni.

Éppen kiesett a középiskolából, nem dolgozott még egy évet sem, és egy anonim fórumon aggódik, hogy mit fognak szólni az emberek...

Az a legnagyobb baj, amire nem gondolnak, hogy tényleg bármi történhet a párjával. Lehet, hogy csak félremegy, mert lehet, hogy nem egy esetlegesen striás hasú, kialvatlan 19-20 évesre vágyik majd, de az is lehet, hogy 3 év múlva autóbalesetet szenved és lebénul/elhalálozik.

Szorítok, hogy ne így legyen, de ilyen esetben mit tenne a kérdező? Lehet, hogy tudna menni a szüleihez, de róluk semmit sem tudunk.

2021. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
18%

nincs hozzátok hasonló ismerősöd.


Olvass és fogd is fel. Mondom nincs olyan hozzánk hasonló, aki nincs együtt még most is, miközben sorra válnak a többiek.

2021. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
76%

ilyen feltételek mellett


Milyen feltételek mellett? Semmit nem tudsz róluk.

2021. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
96%

“ Éppen kiesett a középiskolából, nem dolgozott még egy évet sem, és egy anonim fórumon aggódik, hogy mit fognak szólni az emberek...”


Az mondjuk elég nagy feltétel lenne szerintem, hogy legalább a 2 éves munkaviszonya meglegyen, és ne másra/másokra alapozza a saját és a gyermeke életét.

2021. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
8%
49, 16 éves koromtól dolgoztam segédápolóként suli mellett, rendes munkaviszonyban, nem iskolaszövetkezetben. Miért ne tehetné a kérdező is? (mondjuk nekem kb mindegy volt anno, Bokros éppen eltörölte a gyedet... úgyhogy akkor minden gyerekes család gyest kapott, mégse ment a sírás, hogy jaj, hát mire szülsz)
2021. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!