Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek,ha egy 18...

Mi a véleményetek,ha egy 18 éves lány terhes/babát vár?

Figyelt kérdés
Anyagilag jól állunk párommal és babát szeretnénk,de félünk mások véleményétől,a fiatal terhesség miatt. Mi már nagyon szeretnénk babát és próbálkozunk is.

2021. ápr. 19. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
97%
Hm. Akik szerint normális munkaviszony nélkül 18 évesen szülni, általában azok szoktak vergődni a pár hónapos gyerekükkel Facebokon, hogy miért a csed összegét emelték, miért nem a gyest.
2021. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
73%

70 addig van közünk hozzá, ameddig az általam fizetett adóból kapja majd a segélyt. Ezért mondjuk aut sokan h sszüntessék meg a gyest ebben a formában. Kapjon az támogatást ak8 tett a közösbee. Emeljék a gyedet!

Mert ha én b 800 után adóztam, és kibökik a szemem 160 ezer gyeddel.

Egyesek meg 3 évig kapják a gyest úgy h semmit nem adóztak. És még sírnak h kevés!

2021. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
64%
Felőlem úgy b@szod el az az életed ahogyan szeretnéd.
2021. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
36%

72, akkor gondolom, azzal is van baj, ha a 3-4 gyerekesek egy fillér adót, járulékot nem fizetnek, de lapátolják ki a közösből a lóvét, csok, csp, és társai... (és nem, ne gyer azzal, hogy majd a gyereke adófizető lesz, mert egy év alatt három nagycsaládos ismerős húzott el az országból, miuátn leérettségizett a legkisebb is, egy fillért nem fognak itthon adózni)

Kicsit olcsóbb a 18 éves gyese.

2021. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
83%
Számomra abszolút felfoghatatlan miért akar valaki 18 évesen gyereket. Értem én hogy nem lehet most bulizni menni, de komolyan nem tudsz jobb elfoglaltság magadnak?
2021. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Szerintem ezzel is van baj!

De tudod a 18 évesen szülök (a semmire, képzettség nélkül) - ből vannak/lesznek azok a 3-4 gyerekesek, akik ezeket felveszik, mert KELL. Igen kevés olyan ismerősöm van aki ilyen fiatalon szült, és 2-3 év múlva elment dolgozni.

A t{bbség otthon marad és szül még 1-2t.

Belőlük lesz majd a "szar a kapcsolatom, de nem tudok kilépni belőle mert nem tudunk hova menni" kérdezők.

Pontosan emiatt néznek csúnyán egy fiatal kismamára.

Mert a többség ilyen. És ezek alapján ítélik meg. Az emberek már csak ilyenek

2021. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a korábbi munkaviszony hossza nem garancia semmire! Lehet később is munkanélküli és lehet pont gyerekkel is az. Nincs garancia semmire!!


Aki meg csak gyest kap, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy életében nem dolgozott, nem adózott az illető. Lehet, van előtte 20 év, csak pont a megelőző 2 évben lett munkanélküli. Ismerek olyat is, akinek orvos mondta, hogy nem lehet gyereke, aztán mégis lett és pont a munkanélkülisége közepén. Mégis megtartották és felnevelték. Nem kell ítélkezni senki felett, de úgy vélem, ha vki akar szülni, az nem ír ki kérdést erről. Aki meg bizonytalan, az ne szüljön, mert lehet, hogy megbánja!

2021. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
84%

Itt általánosságban beszéltünk ezekről. Myilván van k8vétel is természetesen. De a barátnőd akkor is megrartotta volna ha nem kap gyest, mert gondolom a ledolgozott évei itán volt némi tartaléka, és szakmai tapasztalata is, amivel 3 év után találhat munkát.

De ezek 18 évesen nincsenek meg.

2021. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
66%
Huh,nem olvastam végig az összes választ,de kapsz itt hideget,meleget.Én 20évesen szültem az elsőt és nem bántam meg,hogy fiatalon lettünk szülők.Előtte dolgoztam 2évet,és az apukával is már 5éve együtt voltunk addigra,biztos kapcsolatba,érkezett tervezetten.Azóta is együtt vagyunk 4gyerekes nagycsaládként.Nekünk bejött,másnak lehet,hogy nem.Ezt nem fogjuk tudni megmondani neked,hogy nálatok hogy alakul.Nekem a munkahelyem is olyan,hogy vártak vissza a gyerekek után,nem akartak megszabadulni tőlem.Ez azért nagyon lényeges kérdés valóban,mert enni kell adni a gyereknek, ruhákat kell venni stb.Gondoljátok alaposan át,és közösen döntsetek.Ne más véleményére adjatok,hanem felelősen gondoljátok végig,és mindenképpen közös legyen a döntés.
2021. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
72%
Néha amúgy nehezebb egy meglévő munkahelyet ott hagyni és elmenni szülni majd vissza.. Kérdeztek már tőlem olyat interjún hogy ugye nem tervez szülni a következő 4 évben.. Sokszor gondolkodtam rajta mennyivel egyszerűbb lett volna még a dolgos időszak előtt szülni és nem most szép lassan kifutni az időből mert egyszerűen mindig van valami ami miatt nem lenne szerencsés épp akkor kiesni mindenből 2 évre.
2021. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!