Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek,ha egy 18...

Mi a véleményetek,ha egy 18 éves lány terhes/babát vár?

Figyelt kérdés
Anyagilag jól állunk párommal és babát szeretnénk,de félünk mások véleményétől,a fiatal terhesség miatt. Mi már nagyon szeretnénk babát és próbálkozunk is.

2021. ápr. 19. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
94%
Azért 18 és 38 között van 20 év szülni 😂
2021. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
56%

Nem támogatom a 18 évesen szülést. De vicces, hogy sokan írjatok 30+ szüljön, amikor diploma, több nyelv, lakhatás stb. van a birtokában a nőnek.

Elárulom a legtöbb 30+ nem rendelkezik ezzel.

"Újgazdag" környéken lakom és sorra veszik fel a 30+ párok a csokot vagy ha a csokot nem, de hitel nélkül nem tudnának lakást\házat venni az ismerőseim.

Én 27 évesen szültem az első gyereket. Jónak mondható munkahelyem volt. Igen, csak volt, mert ebben a helyzetben örülnek, hogy nem mentek csődbe, de muszáj volt csökkenteni a létszámot.

Szóval jelenleg az én egzisztenciámmal nehezen tudnám eltartani a 2 gyereket. Pedig minden adott volt, amikor belevágtunk.


Azért az sem jó, hogy kamu valósággal félrevezetjük a fiatalokat. 5-10 év múlva sem biztos, hogy hitelmentes háza lesz. Nem mindenki örököl és bármi közbejöhet 30+ is. Eleve vannak olyan munkakörök, amit fiatalon könnyebb megszerezni (recepciós stb.). Neki 35 évesen 17 éves gyereke lesz, amíg mások akkor mennek lombikra. A munkáltató sem hülye...

Tehát előnye és hátránya is úgyanannyi.

2021. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
53%

Ne kukacoskodjatok 😂Van munkaviszony, van végzettség,van több millió félretéve (mivel azt írja ne pár 100 ezerre gondoljunk). Másnak azért eltart pár évig, neki ez 18 évesen megvan oszt annyi.Itt az idő a babára.Ti voltatok ügyetlenek, hogy minden csak sokkal később lett meg.

51

Szerintem menj el egy pszichológushoz mert lehet szülés utáni depressziód van.Komolyan.

2021. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
81%
Hú de szeretem azt, amikor valaki kiír egy kérdést, hogy mondják el az olvasók a véleményüket egy dologról, majd amikor valaki nem azt a választ adja, amire számított, akkor rögtön támadásnak veszi az ellenző véleményeket. A te életed, úgy cs.szel ki magaddal, ahogy csak tudsz, de akkor nem kell majd rinyálni, hogy egyedül maradsz majd a gyerekkel.
2021. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
41%

64, olyan érvet hozz, amit nem tudsz egy 20-30 közti anyánál, vagy idősebbnél.

A nem alszik éjszaka, nincs pénzetek, rámegy a kapcsolat nem korfüggő.

2021. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
86%

Erettsegi melle mar jopar eve nem kapnak szakmat szakkozepben,az utana meg 1-2-3 ev


Dehogynem, lásd eü.

2021. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
26%

Mindenki annyira osztja az észt, hogy mekkora probléma gyereketvállalni.. hát Ti nézzetek először körbe magatok körül, mondjuk ha igy gondoljátok nyílván a ti kapcsolatotok ami rohad egy gyerektől, és a másikra próbáljátok rányomni a saját nyomorotokat! :) az, hogy boldogtalanok vagytok mutatja a mellékelt ábra is, hogy nem kell 18 évesnek lenni ahhoz, hogy tönkre tegye a világotokat a gyerkőc :)

Szerintem mindenki akkor válaljon babát, amikor úgy látja, szerintetek régen ez hogy működött? Mindenki megvárta míg 30 éves lett? Hagyjuk már :)

2021. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
18%

60, az EU-ban való biztosítási jogviszonyt is figyelembe veszik, de ne zavarjon.

HA két nyáron dolgozott 3-3 hónapot, tanult két éven belül fél évet nappalin, már megvan a 365 napja. ÉS akkor mg nem beszéltünk arról az időről, ami a suli vége és a szülés közt eltelik.

2021. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
58%
Gyedet kapnál már?
2021. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
12%

69, közöd?

96-97-ben is szültünk, pedig nem volt gyed.

2021. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!