Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, de magamra...

Babát várok, de magamra maradtam sok dologgal. Lelki támaszt várok, csak néhány jó szót. Másnak van ilyesmi tapasztalata? (Tudom, hogy nem egy sztenderd a mi ügyünk. Részletek lent)

Figyelt kérdés

A kisbabám édesapja nős. Régóta (évek óta) tart a kapcsolatunk, de nem vált el. Neki már van gyereke, eredetileg nem is akart babát.

Nekem nem volt kérdés (az én koromban), hogy nincs mire várni. Őt szeretem, és eszembe sem jutott volna mástól szülni.

Ő, amióta tudja, hogy babát várok, sokféle stádiumon ment keresztül. Most éppen ott tart, hogy egy kis "szabadságot" kért, hogy végig gondolja az életét ezek után.


2011. máj. 16. 11:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/172 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy érted. Nem érzelmi alapon, hanem hivatalosan... értem én, amúgy teljesen igazad van...

A halogatás a legnagyobb hülyeség a világon.

Tudod, én is kíváncsi vagyok, mi lesz a vége...

Igazából saját magának árt a legtöbbet ezzel a tesze-tosza viselkedéssel... :S

2011. máj. 16. 15:53
 42/172 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen, "ballábas cipő"...:)

Ezért imádkozom nap, mint nap...:D

2011. máj. 16. 15:56
 43/172 anonim ***** válasza:
15:53-as kommented az nekem szól, annak aki bemásolta a korábbi kérdését vagy valaki másnak?:$ Bocsi, ne haragudj de nem tudtam eldönteni! Mert vártam, hátha visszaírsz! :)
2011. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/172 anonim ***** válasza:
100%

Szia 12:51-es vagyok!

A kapcsolatotokra értettem,hogy meg kellett volna mondani neki.Hát így már más a helyzet(olvastam a kommentjeidet)hogy a felesége se azért van vele mert nagyon szereti a férjét,és a gyerekek is nagyok,akkor nem kérdés hogy melletted kéne lennie!Én is úgy gondolom,hogy mikor meglesz a babátok teljesen más lesz a lovagod is:)Úgyse fog tudni ellenállni Nektek:)Amúgy a te helyedben én se tettem volna másként!Amúgy szerintem egyidős terhesek lehetünk:)Minden jót kívánok Nektek!!

2011. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/172 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól döntöttél, én is ezt tettem volna a helyedben.

Úgy gondolom neked nem az a fontos, hogy elhagyja a családját, csak tudni szeretnéd, hogy ti is fontosak vagytok neki. Ez szerintem így is lesz. Azt kívánom, hogy találjátok meg az arany középutat, hogy mindhármótoknak jó legyen, és az ő családja se sérüljön. (elkerülhetetlen, de vannak humánus megoldások)

Fogadd el a családod, a barátnőid segítségét, és mindig a saját és a babád szempontjait tartsd szem előtt.

Boldog babavárást, egészséges baby-t és sok-sok boldog Apás napot kívánok nektek!

2011. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/172 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat.

Nekem van egy jóbarátnőm, aki szintén ebben a helyzetben van. Nős pasija volt- és kismama lett. Örült nagyon a babának- de tudta, hogy az élete fenekestül fel fog fordulni. Ráadásul ott sem úgy alakultak apával a dolgok- mert ő sem jött el a családjától- végülis egyedül maradt a baránőm is a kicsivel. Apa nevére vette a kicsit.

A babát egy pillanatra sem bánta meg. Végtelenül boldoggá teszi, és ha nehezen- vagy nehezebben is, de boldogul mindennel vele kapcsolatban. Nincs olyan jó anyagi helyzetben, mint te vagy- ház-autó. Egy kis lakásban laknak, és apa sem igen tud segíteni anyagilag, mert munkanéküli jelenleg. Ettől függetlenül soha egy rossz szava sincs a kicsi apjára.

BOldogok nagyon a kislánnyal, és hidd el te is az leszel!!

2011. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/172 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, én őszinte leszek azért ... Én ezeken a válaszokon egy ici picit meglepődök, hogy boldog apás napot nektek, mert egyébként az nem derül ki h a férfi családjában mi a helyzet? Hogy Ő hogy van a feleségével, vagy a gyerekeivel milyen a viszonya? Mert az, hogy Ő állít valamit az egy dolog. Én ebben nőttem fel ... Édesapámnak 2 alkalommal volt szeretője, itthon persze úyg tűnt mintha felhőtlenül boldogok lennének, természetesen a nő(k)nek már nem ezt mondta ... Azt állította, hogy már csak a gyerek miatt vannak együtt, meg anyagiak ... stb. Hát ezt mi egy kicsit másképp láttuk. Nekünk emiatt nagyon sok rossz napunk volt a tesómmal, rengeteget szenvedtünk, hallgattuk az ordibálást, veszekedést ... De végülis Apa sosem lépett le. De így viszont állandó jelleggel ezt kellett hallgatnunk. Ha a családja nem tud semmit sem rólad, sőt abban a hitben vannak h minden rendben, akkor én úgy gondolom nem szabad ilyen önző módon hozzáállni. Mert gondold el, neki családja van!! Olyan nincsen, hogy két család ... Vagy egyik, vagy másik. Igazából azt sem mondhatod majd a babádnak, hogy figyelj apukádnak mindig is volt egy másik családja, mi meg így maradtunk kettecskén, mert hidd el fájna neki. Előre is boccs, ha vmi lényegeset nem tudok és úgy mondom ezt, de nekem akkor is az a véleményem, hogy ez nincs így rendjén, hogy egyszerre két vasat is ... Vagy Ti, vagy a saját családja! A kettőt egyszerre nem lehet ... Így sosem lesz teljes életed, boldog családod örök másodikként. Én ettől többre vágynék ... Hiszen ennyi minden embernek jár!!!! Gondold át ezt!
2011. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/172 A kérdező kommentje:
A 15:53-as kommentem annak szólt, aki arra utalt, hogy a házasság azért mégiscsak "működik. Ha Te voltál az, akkor Neked írtam... :) Már nem tudom precízen követni! :D
2011. máj. 16. 19:46
 49/172 A kérdező kommentje:

16:47-esnek :)

Köszönjük szépen a jókívánságokat, ha meglesz a baba, ígérem, hogy jelentkezem, hogy merre változott a helyzet... :)

Sok boldogságot kívánok én is Nektek! :)

2011. máj. 16. 19:48
 50/172 A kérdező kommentje:

17:10-es Hozzászólónak:

De, bevallom őszintén szólva azt tartanám normális dolognak, ha "otthagyná" a régi életét, azaz becsületesen színt vallana, ami rajta is segítene. Nem hiszem, hogy számára ez boldogító. Egyetlen normális ember sem tud így boldogan élni!!!

2011. máj. 16. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!