Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki dohányzik,...

Van itt olyan aki dohányzik, dohányzott terhesség alatt? Puszta kíváncsiság, nem kell okoskodás

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 08:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
89%

Ezen csak én is nevetni tudok mennyi butaságott összehordtok tisztelet a kivetelnek . Úgy gondolom aki gyereket vallal és össze is jön neki elsőre abban legyen annyi hogy leteszi arra az időre a cigit már ha érdekli annyira a gyerek egészsége ! Mert igen lehetséges az hogy vilagra jön egy makk egeszseges kisbaba de ez a kesobbiekben hat a gyerekre !

Igen én is nagy dohanyos voltam es imadtam cigizni de volt bennem annyi hogy FIGYELEMBE vettem a babat hamár elvallaltuk akkor oda figyelek rá!

2016. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
86%
A férjem egy olyan kórházban dolgozik Németországban, ahol nagyrészt méhen belüli oxigénhiány vagy koraszüléssel társuló agyvérzés miatt lebénult babákat kezelnek. A babák egy része növény szintjén van, annyira súlyos az állapotuk. :( Nap mint nap meséli nekem, hogy a babák többségének anyukája (még ha nem is mindegyik, hiszen sajnos anélkül is történhet ilyen tragédia) dohányzott a terhesség alatt, ezért nem kapott elég oxigént a baba. Ők orvosként le vannak döbbenve, hogy a mai világban, mikor már köztudott, hogy a terhesség alatti dohányzás káros, még vannak ilyen anyák. Valamelyik nap is ott volt egy ilyen beteg kisbaba az anyukájával, és ők látták, hogy az anyuka nagy pocakkal, a második gyerekkel a hasában kint dohányzott az udvaron. Nem értették a nővérek és az orvosok, hogy ez hogy lehetséges, hogy lehet valaki ennyire felelőtlen, mikor elmondták neki százszor, hogy ne tegye? Most, hogy elolvastam ezeket a kommenteket, megértettem az ilyen anyák mentalitását, és hogy mivel takaróznak maguk előtt...
2016. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
13%
Olyan érdekes, hogy itt aki leírt bármit is biztos nem volt jobb biológiából mint kettes tisztelet a kivételnek. Egyébként nem tudom hogy a cigi miért egyes számú ellenség, és mire fogják majd fogni a betegségeket, ha már mindenki leszokott.....minden esetre a stresszhormon átjut a méhlepényen, a vírusoknál nagyobb molekulák nem. Mondjuk a CO is....mind1 egyik sem jó. Valamelyik nap vezettem, és fél órán keresztül ment előttem egy simsonos, mert nem mert előzni, azt szívtam fél órán keresztül. Sztem károsabb mint a cigi
2016. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim válasza:
60%
8. Hetben vagyok elotte nagy dohányos voltam napi 2 3 doboz is elfogyott sajnos, hosszú ideig elég stresszes életem volt. 3 hete tudtam meg mostmar napi szinten 5 6 szálat szivok, le akarom tenni de párom nagy dohányos és mellette nehéz de ha nincs itthon akkor nem is kivanom a cigit es hiába kértem nem teszi le nem tudom mit csinalhatnek hogy megértse hogy nekem nehéz es fontos és nem csak nekem fontos neki is az kéne hogy legyen
2016. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim válasza:
56%
Ennyi barmot! Komolyan ez a legnagyobb probléma? Pénzem se lenne megvenni azt a retkes cigit, vannak akik meg terhesen szivják? Nem tudod lerakni? Hagyjuk mar! Nem kellett volna elkezdeni. Ket büdös kellene nektek nem gyerek.
2016. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
26%
Megtudtam, hogy terhes vagyok és letettem. 1.5 éves koráig szoptattam a fiam, addig sem gyújtottam rá. DE! Ahogy abbahagytam bevéreztem ... kórház egymás után kétszer is. Ettől vagy nem ettől, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy nem várt babánál úgy alakult, hogy maradjon mégis meg, a doki azt javasolta neki állítólag, hogy kevesebbet szívjon, de ne hagyja abba, mert a nikotin ürülésekor a vérbe kerülnek a méreganyagok magas számban és elmehet a baba. Egy másik ismerősöm azt mondta, hogy elment a dokihoz és sírva mondta neki, hogy nem akar rágyújtani, mert árt a babának, de görcsösen kívánja, erre azt mondta az orvos , hogy ezzel többet árt, mintha rágyújtana. Nem tudom!
2017. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
94%
Naponta majdnem egy dobozzal elszívtam. Amint pozitív lett a teszt(kb. 4. héten már) nem gyujtottam ra tobbet. Korábban azt hittem ez sokkal nehezebb lesz, de meglepő módon ha az ember tudja, hogy a baba ott nő a pocakban, nem akar már neki rosszat. Nem is értem azokat, akik úgy akarjak letenni hogy kevesebbet szívnak. Szerintem csak úgy lehet leszokni, ha teljesen leteszi a kismama. De ez csak az én véleményem.
2018. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 rebi90 válasza:
1%
Sziasztok Rebi vagyok 24 éves erős dohányos 3-5 doboz naponta.én csak 2 2,5 dobozra le csökkentettem a 7. hónapban nem tettem lejeb a terhességemre sem a szoptatásra. fölöslegesnek tartottam letenni mert baba előtt 8 évig 3-5 doboz cigit szívtam mentolosat 2-3 doboz 1 piros. A kórházba is 30 percenként járkáltam ki cigizni az udvarra vagy a wc-be. Szülés után már 2 órával cigiztem ugye otthon 5-10 percenként rágyújtok rágyújtottam. 12 évesen szoktam rá a cigire. Nnc erkélyem így a konyhába a lakásba cigizek. Rebeka lányom 6 hónapos minden jó hálistenek.
2018. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim válasza:
58%
Ha az én feleségem cigizni fog az én gyerekemmel is olyan leverek neki hogy a szájába nem fogja tudni venni azt a retkes cigit. Aki pedig terhesen cigizik azt kívánom legyen valami baj a babával, hogy élete végéig lássa szenvedni szegény babát!!
2019. aug. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
100%
Jézus miféle válaszok... Az nem árt a babának, ha megszületik és anyukától nem kapja a nikotin dózist félóránként? Láttunk már elvonási tünetekkel küzdő babát... Én is cigiztem, de amint gyereket akartunk már nem, és még csak nem is sóvárogtam utána! Minden fejben dől el. Vannak akiknek fontosabb a saját maga önzősége mint a gyereke!
2019. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!