Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki dohányzik,...

Van itt olyan aki dohányzik, dohányzott terhesség alatt? Puszta kíváncsiság, nem kell okoskodás

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 08:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom mint az utolsó! Fejben dől el! Nincs olyan, hogy nem tudtam, nem tudom, csak olyan hogy nem is akarom. Akik meg le is akarják tenni de majd szépen fokozatosan jeligével, az meg csak időhúzás!
2021. márc. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim válasza:
3%
Én megundorodtam a cigitől furcsa mód...most 10. hét és már a gondolata is borzaszt a ciginek pedig alapból egy- másfél dobozzal elfüstöltem,most meg...nem tudom a terhesség váltotta e ki. De sajna nem tartom meg:(
2021. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
35%
van egy női ismerősőm felnőtt egészséges nagylányai vannak,végig szivta sima cigivel terheséget.lánya is dohányoztak terheség alatt,eddig semmibaj nem lett
2021. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
85%

Az összes dohányos kismama ássa el magát! Gyenge sz@rok vagytok. Hugom is dohányzott mind 2 terhesség alatt, mind 2 gyerek immun hiányos! De Ti csak cigizzetek, mérgezzétek azt a szegény teremtést!


Sajnálom, hogy bárki szülhet!

2021. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
4%

Mindkét gyerekem végig cigiztem,egyik most fejezte az egyetemet,másik pedig 2 év múlva fogja.

Terhesség előtt napi 10-15 szálat,majd terhesség alatt 3-5 ,attól függ.

Na,most 4380💙 és 4200 ❤️

A baj azzal van, mikor bent cigiznek a házba,én sosem gyújtottam rá bent,és akkor sem ha fogtam a gyerekeket,vagy épp toltam a baba kocsival.

Nagyon ritkán voltak betegek.

De ne keverjük a mostani cigit,a régi cigivel,ebben már minden is van...

2023. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 sellolany válasza:
Nem kell szépíteni, aki dohányzik a terhesség alatt, az nem szereti a gyerekét. Önző köcsög.
2023. okt. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣

Imádom őket

2023. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!