Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti csináltok 30-sok hetesen...

Ti csináltok 30-sok hetesen álló házimunkát, mint pl. vasalás, vagy inkább "hanyagoljátok"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 19:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
igazad van, bocsánat. Túl nagy igényű voltam :). Mármint hogy több választ reméltem.
2012. ápr. 20. 17:02
 62/66 anonim ***** válasza:
Ez csak egy javaslat, de szerintem írjál ki még egy kérdést ezzel kapcsolatban. Hátha ott jön több hasznos válasz. Nem azért, mert itt gonoszságból nem válaszolnának, inkább azért, mert sokan csak a fő kérdést nézik.
2012. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Óhhhh, jahhjj, bár azt nézték volna :)!
2012. ápr. 20. 17:22
 64/66 anonim ***** válasza:

Most olvastam el az összes választ! Nem semmi csajok! Én a 12. válaszoló vagyok, ha jól rémlik én a kádmosásért kaptam. Csak érdekességképp gondoltam belinkelem egy másik kérdésemet? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Itt azért kaptam, mert takarítok, ott pedig azért, mert kicsit több segítségre számítanék a tesómtól! A lényeg, hogy akkor ne várjak segítséget senkitől, mert a terhesség nem betegség, és magamnak szülök, illetve mivel terhes vagyok, ha elvégzem a házi munkát felelőtlen mártír leszek! A kérdés, hogy akkor ki takarít? :-)

2012. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Én már csak annyit mondok mindenre, hogy vasaljunk ulve, és öruljunk, hogy élunk. Az a biztos. :)
2012. ápr. 23. 10:12
 66/66 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincsen a takarításnak a beforduláshoz.

Ha nem fordul be a baba, annak ennél racionálisabb okai vannak, nyilván azért kaptad a befordulás miatt nem takarítok választ, mert ez is egy indok, ha más nincs, ez is megfelel.


Én is voltam olyan troll, hogy takarítottam végig (bár nekem jólesett:D) és a babám simán befordult, amikor kellett:)

2012. ápr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!