Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti csináltok 30-sok hetesen...

Ti csináltok 30-sok hetesen álló házimunkát, mint pl. vasalás, vagy inkább "hanyagoljátok"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 19:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
0%

49-nek:

megtisztelő, hogy ilyen sok időt szántál a felesleges kommentjeimre. :DDDDDDDD

Tényleg kimazsoláztad??? Azt hiszem ennél szebben nem is lehetne lezárni a dolgot. :)

Te! Nem kellett volna inkább mosogatnod ahelyett, hogy engem olvass és válogass? :))))

2012. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

"le merem írni, hogy ha kell, akkor pihenek és nem vagyok mártír." ezt többen is megtettük, mégis megvetendőnek tituláltál bennünket.


Amúgy én is kicsit dicsekvésnek érzem amiket írsz - tekintettel arra, hogy ez egy névtelen fórum, messziről jött ember meg azt mond, amit akar - értelmetlen tovább ragozni.


Jó pihenést, én is azt teszem (bár biztosan másként mint te, hiszen én szerinted mártír vagyok). Nahát, de jó tudni - mártír még sose voltam:D

2012. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

49 vagyok: kérlek nézd el nekem, én csak megpróbáltam az értelmesebb feledre hatni, de nyilván olyan neked nincs.

A gúnyolódás téged jobban degradál, mint engem, így egészségedre:)


És képzeld, a mosogatást megcsinálta a párom, mert ma nem dolgozott, én meg kitakarítottam - és pihentem, sőt dvd-t is néztünk, sőt össze is bújtunk - bár biztosan mi is mártírok vagyunk - nyilván ez is erősen veszélyezteti a babám egészségét.


Na megyek, lehozom a fiamat a bölcsiből, (bár szégyellem magam, amiért pihenés helyett nem tanítottam meg neki, hogy ennyi idősen egyedül jöjjön haza, mert anyának tespednie kell), és legyintek egyet rád. Neked az értelmedre hatni ugyanis kb. annyira értelmes dolog, mint vizet hordani a tengerbe.


Jó heverészést, és hasonlókat kedves - használd ki, hátha egyszer rákényszerülsz, hogy csinálj is valamit - addigra nem árt kipihenned magad.

2012. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
:)) ez már komolyan egy vicc. persze, nyilván mindenki hülye, senki sem fogta fel x emberből, hogy mit is akartál mondani. gondolkodj már egy kicsit. a legelső hozzászólásodban leoltasz mindenkit, aki nem úgy cselekszik, ahogy Te és még ezek után van merszed azt állítani, hogy mi vagyunk a hülyék.. őszintén sajnálom azokat az embereket, akiknek minden nap el kell viselniük azt, hogy rájuk erőlteted az akaratodat. tudod itt különböző egyének vannak, de nem csak itt, bárhol a világban. hogy viselkedsz a munkahelyeden? ha valaki mást mond, mint amit Te elképzeltél, akkor egyből felszólalsz és lealacsonyítod, amiért más a véleménye? legyen az a valaki akár a főnököd. képzelem milyenek a mindennapjaid és tiszta szívemből kívánom, hogy ne csak úgy láss, mint egy ló, akin ott fityeg a szemellenző...
2012. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Remélem azt megengedhetem magamnak végzett pszichológusként (az Isten bocsássa meg, ha nem), hogy leírjam, utolsó szóként: nekem mindegy, hogy mit hiszel. Saját magunk ilyen szintű középpontba állításának ennyire kompenzatorikus kihangsúlyozása, tankönyvek szerint is rövid a ...., megtoldom egy lépéssel típus attitűd. És jelezném, a pszichológus nem szent, hanem ember, és ha azt érzi, hogy nem tud valakire ítélkezés nélkül tekinteni, nem kell, hogy terápiában foglalkozzon vele, ha mégis szeretne - szupervízióhoz fordul. Semmit nem állítottam rólad, annyit írtam, hogy mi a benyomásom.


Jelenleg azonban állítom, hogy idióta vagy, és jobb, ha pihengetsz. :)

2012. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
Picit egyébként lefoglalhatnád magad, hogy ne legyen ennyi időd itt bizonygatni, hogy mennyire nagyszerű a helyzeted. ;)
2012. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek, én komolyan eldobom az agyam, hogy itt mennyire "pihent" mindenki... Mea maxima culpa, igazán nem akarok fórumgyilkos lenni, de hát hogy lehet ekkora port kavarni egy kis vasalás körül, hát igazán nem állt szándékomban.... Nem tudom, hogy ez a része érdekel-e valakit :), de én ma reggel kipróbáltam az ülve vasalást, és működött, szóval köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek :). Mától a vaslás könyvében új fejezetet nyitok, és az lesz a címe, hogy "Vasalás: a lusta házimunka", hogy mindenki megtalálja benne az örömét. Mert hát így ülve tényleg nem nagy kunszt. Olyan mint a mosás. Azt is azért szeretem, mert ha egész nap nem csinálok semmit, de este egy nagy sóhajjal lehuppanok a fotelbe, hogy huhhh, Mostam! , akkor az olyan jól hangzik, mintha tényleg csináltam volna valamit, pedig nem is én mostam, hanem a gép :).
2012. ápr. 20. 16:35
 58/66 A kérdező kommentje:
Ja igen... A 48 értelmes hozzászólás közül még egy sem adott választ arra 1 db. kommentemre, hogy van-e valami összefüggés a házimunka és a befordulás között, és ha igen, micsoda... Na dehát minek is kéne figyelni itt arra, hogy egy szürke kérdező mit is kérdez...
2012. ápr. 20. 16:40
 59/66 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Bizonyos pózoktól befordulhat a baba, de ha nem fordul be, annak általában anatómiai oka van (rövid köldökzsinór, anyai medencei adottságok).
2012. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tegnap este 29-es válasz... pontosan a kérdésed utána, de úgy látszik ez nem volt elég értelmes :(


"Kedves Kérdező!


Én is mindent megcsináltam a terhesség alatt, vasaltam, takarítottam, szülés napján még rakott krumplit csináltam és porszívóztam. :) A kiírt napon született a kislányom, teljesen egészségesen. A kisasszony már a 23.héten befordult takarítás ide vagy oda"

2012. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!