Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes. Mit...

16 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(4 hete) vesztítettem el a barátommal a szüzességem(eddig csak egyszer voltunk együtt). Védekeztünk, csak az a baj, hogy ő kb fél óra után levette a gumit, olyan gyorsan, hogy észre sem vettem és nem tudtam róla, mert nem szólt. Nem élvezett belém, viszont miután szex után mondta, hogy 90 %-ban nem védekeztünk vettem egy tesztet, de nem csináltam meg rögtön, mert megjött. Egy hete viszont rosszul vagyok reggelente, hánytam is és úgy gondoltam jobb lenne megcsinálni a tesztet. Megcsináltam és pozitív lett. Egyszerűen annyira félek ,hogy senkinek nem mertem még mondani.. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, abortuszra gondoltam, de nemtudom, segítsetek!:(


(u.i.: légyszi ne szidjatok a válaszban, ne mondjátok el mekkora idióta vagyok, tudom. De már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, pedig higyjétek el nagyon szeretnék!!!)



2013. júl. 8. 19:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/182 anonim válasza:
100%

Kezét lábát eltördelném egy ilyen baromnak, mint a pasid.

Ő mit szól hozzá??????? gondolom meg sincs ha négy hete nem történt semmi.

Szüleiddel beszéljél minél előbb annál jobb, gondolom nem vagy felkészülve a gyereknevelésre még, így egy megoldás jön számításba.

2013. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/182 A kérdező kommentje:
Még együtt vagyunk, csak nem volt több alkalmunk lefeküdni, bár már nem is vonz a dolog,sőt... Az a baj, hogy nagyon félek az abortusztól pedig tudom, hogy csak az jöhet számításba.
2013. júl. 8. 19:14
 13/182 anonim válasza:
58%
A terhességi teszt nem 100%-os. Menj el nőgyógyászhoz!
2013. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/182 anonim ***** válasza:
90%
Minél előbb beszélj anyukáddal, legyél túl rajta. Egyedül minden sokkal ijesztőbb, ő meg fog téged nyugtatni, hidd el.
2013. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/182 anonim ***** válasza:
96%
ja és a barátod előtt ne hallgasd el... mondd a szemébe, hogy mit tett veled... te szegény lány...
2013. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/182 anonim ***** válasza:
40%

Hát szerintem ez kamu...

4 hete feküdtetek le először.Azóta se,csak egyszer.

De utána meg megjött.Most teszteltél.Máris pozi lett.

Az nem lehet!1 hete vagy rosszul,hánysz is.

3-4 hetesen még nincs terhesség,nem hogy tünet!

2013. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/182 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan annyi idős voltam mint te amikor teherbe estem, én is ugyan abba a helyzetben voltam mint te, nem mertem senkinek sem el mondani h terhes vagyok, végül saját magam intéztem el a papír munkát de ugye a kiskorúakhoz ha el akarják vetetni a babát szülői beleegyezés kell!!! Miután el végeztem a papírmunkákat utána nagy nehezen sírva mertem el mondani neki a dolgokat mert nagyon féltem h el ver vagy vmi.. De semmit nem mondott ki akadt, de NEM ütött meg, el mondta h mekkora felelőtlenség volt tőlem de én gyógyszer mellett estem teherbe anyu volt a nehezebb eset, apunak könnyebben el mondtam mert akkor ő épp külföldön volt, ő is kicsit ideges volt de annyit mondott h legközelebb jobban figyelek majd. Teljesen azt hitem h azután már nem fognak szeretni meg ilyenek, végig mellettem volt anyu mikor el jött a nap h el kell vetetni a kórházban mind a 2 nap reggeltől estig bent volt velem, pedig hozzá teszem nem voltam akkoriba jóba anyummal, itt vagyok 21 éves és mondjuk meg bántam h el vetettem de így legalább van egy szakmám, dolgozok, ha babát szeretnénk a mostani párommal akkor nekiállunk (nagyon szeretnék babát).


Tudom h nagyon nehéz de bízz meg anyudban az őszinteséget jobban szereti minden szülő mint a hazugságot..


a barátod meg egy ökörbarom!!!!!

2013. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/182 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én örülnék a legjobban ha nem lenne terhesség!! Viszont pozitív lett a teszt, úgyhogy nemtudom. Viszont szerintem minél előbb elmegyek nőgyógyászhoz, hogy tényleg igaz-e... CSAK NE LEGYEN AZ!!!
2013. júl. 8. 19:35
 19/182 A kérdező kommentje:
#17: és milyen volt az abortusz?
2013. júl. 8. 19:36
 20/182 anonim ***** válasza:
86%

Előszöris, a "barátodat" kasztráltatnám, ha lehetne.

Másodszor: menj orvoshoz minél előbb, hogy megerősítse/cáfolja a teszt eredményét. Ha kiderül, hogy tényleg terhes vagy, állj a szüleid elé azonnal, és mondd el, hogy mi történt, és hogyan. Ha az abortusz mellett döntötök, jobb mielőbb túlesni rajta.

2013. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!