Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes. Mit...

16 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(4 hete) vesztítettem el a barátommal a szüzességem(eddig csak egyszer voltunk együtt). Védekeztünk, csak az a baj, hogy ő kb fél óra után levette a gumit, olyan gyorsan, hogy észre sem vettem és nem tudtam róla, mert nem szólt. Nem élvezett belém, viszont miután szex után mondta, hogy 90 %-ban nem védekeztünk vettem egy tesztet, de nem csináltam meg rögtön, mert megjött. Egy hete viszont rosszul vagyok reggelente, hánytam is és úgy gondoltam jobb lenne megcsinálni a tesztet. Megcsináltam és pozitív lett. Egyszerűen annyira félek ,hogy senkinek nem mertem még mondani.. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, abortuszra gondoltam, de nemtudom, segítsetek!:(


(u.i.: légyszi ne szidjatok a válaszban, ne mondjátok el mekkora idióta vagyok, tudom. De már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, pedig higyjétek el nagyon szeretnék!!!)



2013. júl. 8. 19:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/182 anonim ***** válasza:
37%
Azért erősíttesd meg egy orvossal is, mert pl. vannak olyan fajta ciszták, amik okoznak pozitív tesztet, de ez nagyon ritka, csak gyanús, hogy megjött közbe. Ha jártál a dokinál és tényleg terhes vagy beszélj anyukáddal, az idióta pasidat meg jól paráztasd be a témával, hadd izguljon kicsit!
2013. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/182 anonim ***** válasza:
98%

17-es vagyok...

El mondom, altatásban, érzéstelenítővel volt szóval össz vissza annyira emlékszem belőle h a 2 lámpa összefolyt a szememben ami felettem volt.. utána már csak annyira emlékszem h a kórházban már a kórteremben voltam és anyu velem volt sírtam mert görcsöltem meg azért is sírtam mert el vetettem a 10. hétben egy árva életet, és hozzá teszem nekem egy teszt sem mutatta ki a terhességet ugyan úgy meg jött a nemvárt mint amikor nem voltam terhes szóval nem gyanakodtam... a 9. hétbe léphettem mikor nem jött meg meg rosszul voltam akkor a doki írtóbunkó volt ahogy közölte velem a terhességet, most is késik csütörtökön megyek dokihoz mert 4 teszt nem mutatott semmit... Ha most terhes lennék megtartanám. A műtét előtti nap a tágító pálca felhelyezése is írtóra fájt!!

2013. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/182 anonim ***** válasza:
100%
Először is mond meg a pasidnak hogy egy emeletes barom és vállalja a felelősséget ami azt takarja szerintem hogy ketten álljatok a szüleitek elé és mondjátok el mi is a sztori a barátod mondja szépen el mi is történt valójában , nem fogják szívlelni a szüleid de talán nem téged fognak hibáztatnak , mondjuk abban hibás vagy ,hogy miután megtörtént a baleset nem vettél be egy esemény utánit mondjuk ez most már mind1 beszéld meg a barátoddal és még a héten mondjátok el mert még nagyobb botrány lesz belőle hidd el !
2013. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/182 A kérdező kommentje:
Hát a barátommal még nem tudom milesz, kíváncsi leszek kifizeti-e majd a 30 ezer forintot vagy sem...
2013. júl. 8. 19:43
 25/182 anonim ***** válasza:
89%

17-es vagyok...


Ne reménykedj abba h kifizeti, ha már le vette a gumit és nem szólt neked róla!!!

Én abba a helyzetbe voltam h akitől babát vártam ő ki fizette nekem, de miután szakítottam vele megvert mert el vetettem a babát( fél évvel volt fiatalabb nálam)

ebbe az esetben csak a szüleidre számíthatsz, remélem h minél előbb rendeződnek a dolgaid és a családod is megérti majd a helyzetet...!!!

2013. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/182 A kérdező kommentje:

fájt a tágító? jézusom...

amúgy azért nem vettem be eseményutánit, mert az ötezer forint és egyikünknek sem volt hirtelen annyi pénze..

2013. júl. 8. 19:49
 27/182 anonim ***** válasza:
92%
Na látod ha akkor bíztál volna a szüleidben és elmondod nekik akkor sokkal könnyebb helyzetbe lennél most ,és nem csak a levegőbe beszélek kb 4 hónapja ugyan így jártam mint te csak nekünk szakadt de én anyám elé álltam és elmondtam ment a hiszti 1000rel de másnap mondta hogy örül hogy legalább annyi eszem volt hogy elmondom és én is 16 vagyok , na jó nem akarlak kioktatni van így is épp elég bajod
2013. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/182 reni0929 ***** válasza:
13%

szerintem nem csak a srác volt a hibás!ahogy már más is írta valahogy sántít a történet!

h lehet nem észre venni az ilyet?

2013. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/182 A kérdező kommentje:
ez volt nekem az első, nem igazán néztem oda le, hogy mit csinált meg ilyenek.. meg igazából nulla tapasztalatom volt
2013. júl. 8. 20:34
 30/182 anonim ***** válasza:
89%

Nekem se stimmel a sztori. Igen, megjöhet terhesség alatt, és igen, lehet teherbe esni úgy is, hogy nem élvez bele a pasi, de a kettő kombinálciója igencsak ritka.

Amúgy ha 4 hete volt a szex, simán lehet már rosszul.


Kérdező, jól nézted a tesztet? 2 csík volt? Ha igen, minél előbb menjetek dokihoz, mert minél több idő telik el, annál nehezebb elvenni, és a 12 hét után nem is lehet csak simán elvetetni, hanem meg kell szülni, ami még rosszabb. Addig pedig kell csináltatni vérképet, több nap, mire megjön a vércsoport eredménye, anélkül pedig nem csinálják meg, és védőnőhöz is kell menni, tehát kevés idő van.


A kedves barátodról csak annyit, hogy nem hiszem, hogy látod még, a pénzről meg ne is álmodj. Akinek ennyi esze van, mint neki, nem fog együttérezni veled.

2013. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!